Kouzelne vaky na snizeni vahy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Kouzelne vaky se snizenim vahy...

Nechci, je to hloupost.
8
23%
Chci, ale s omezenim 1 na postavu.
19
54%
Chci, neomezene.
3
9%
Je mi to jedno.
2
6%
Jine reseni (napsat).
3
9%
 
Total votes: 35

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by OneHeart »

To je fakt úber argument, že nás je dole hodně a máme co hrát.
Co vám brání si založit nějakou frakci na povrchu a hrát spolu?
Vaillardo Vran:
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Zyga »

photter wrote:mám geniální řešení - batohy ano ale budou dávat postih na AC a AB, přece s batohem na zádech s blbě bojuje, none ?
Zajimavej napad jeden batoh -1, dalsi -3 este dalsi -6... (podobne arcane spell failure, akorat 10,30, 60% magicky gesta sou svinsky slozity sami vo sobe natoz kdyz po nekom povlavaj ctyry bagly :mrgreen: ) joo bud je nekdo vanocni stromecek vovesenej baglama nebo schopnej boje
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Darien »

Ježíšmarjá Teeesho.....

já přece nepoukazuju nijak NEGATIVNĚ na to, že jste nalogovaní a je vás deset v partě... To je nesporné pozitivum. Ale je to do jisté míry dáno právě tím prostředím a rasou (ačkoliv Kucik bude tvrdit, že to nemá vliv). A tudíž se vaše postavy nemusí zabývat tím, co dělat, když jsou sami někde uprostřed lesů, kde si můžou hrát maximálně se svým zvířecím přítelem.

Takže já proti hře drowů nemám vůbec nic. Naopak vám to přeju.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Darien »

OneHeart wrote:To je fakt úber argument, že nás je dole hodně a máme co hrát.
Co vám brání si založit nějakou frakci na povrchu a hrát spolu?

Jaký argument? Nefunguješ na principu - musím najít v příspěvku něco, na co bych mohl negativně reagovat? Toto konstatování přeci nebyla žádný výčitka. Jen holý fakt. V Podtemnu se hraje z jistých důvodů lépe týmově. No a co. PRostě to tak je. Nikdo nefňuká. JEn se to konstatuje. A také se konstatuje, že je normální, že postava, která je na povrchu široko daleko sama prostě tráví čas sběrem.

Nenormální by bylo odejít od skupinky s tím, že si potřebuju natrhat deset kilo třešní.

Jinak co se frakce týče, dobrý úmysl mít nestačí. Když jsem tu před pár týdny začínal, zakopl jsem v Ivory asi o šest druidů a hraničářů. Teď aby je pohledal, sdělil jsem myšlenku spojení se dvěma IC postavám, které řekly - bezva nápad. Bůhvíkdy je ale zase potkám. Nicméně - zařídit bez OOC tellů, aby se příště vůbec v tom obrovském světě potkali, je nadlidský výkon. A zatímco drowa poznáš na první pohled, hraničáře a druida vždycky ne.

Můžeme do toho zapojit diskusní forum, icq a podobně, ale měl jsem pocit, že to se tu nenosí a co se neodehraje in game, to není. Takže to bude vážně běh na dlouhou trať....

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by OneHeart »

tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC" ;)
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
Vaillardo Vran:
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by skarbi »

Darien wrote:Vy jste tam v Podtemnu nacpaný na ejdnom místě a máte party na výpravy 10 lidí. Minule jste mne omylem nabídli partu, jsem to viděl. Zatímco na tomhle světě jsou všichni rozházený, 10 lidí na povrchu se těžko scukne a tak se moc omlouvám, že si krátím čas tím, že něco trhám nebo lovím.
Teď se maličko chytim za slovo..v Podtemnu nejsou jenom drowové..já moc dobře vim jak ti je hrát několik hodin sám, protože Duergaři sou tu tak tři, z toho hrajem nejvíc dva a nikdy se nesejdem...
Ale tak je vo hráčích no.. já jen abys neměl milnou představu :)
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Darien »

Já jsem duergary jmenoval, že jsou bokem.


Oneheart - pozor, tak to není, problém je v tom, že i když půjdu do Karathy, tak tam s velkou pravděpodobností nikoho nepotkám. To není o programovém samotářství. Na to bych si nestěžoval, protože by to byl můj problém:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Kiri »

OneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC" ;)
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavu ;-) JA bych byl urcite opatrnejsi :?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Darien »

Kiri wrote:
OneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC" ;)
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavu ;-) JA bych byl urcite opatrnejsi :?

ROFL, já ty dva typy, co občas u Karathy sbíraj česnek dobře znám:))) Ale vzhledem k tomu, že jsme nedávno s mým vlčkem nakopali zadek i těm dvěma vlkodlakům na západní stezce, tak je sice raději obcházím, ale nemám už tak staženej zadek :lol:

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Theogil I »

Darien wrote:
Kiri wrote:
OneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC" ;)
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavu ;-) JA bych byl urcite opatrnejsi :?

ROFL, já ty dva typy, co občas u Karathy sbíraj česnek dobře znám:))) Ale vzhledem k tomu, že jsme nedávno s mým vlčkem nakopali zadek i těm dvěma vlkodlakům na západní stezce, tak je sice raději obcházím, ale nemám už tak staženej zadek :lol:
Nechval dne před večeří, nám včera nakopali řiť žlutý mrchy. Bylo to jako z hororu, tak dlouho se chodí prohánět skřety až se ucho utrhne. No a po pravdě si za to můžeme sami, rozdělili jsme se a dostali do držky, takovou potupu trpaslíci dlouho nezažili - jak ty hnusy byly sehraný to je hnus, to jak kdyby jim z hůry radil sám pán bůh. :lol:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Darien »

To jste vlezli až do údolí skřetů ne?

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by wekslo »

Awadar wrote:Taktéž souhlasím z tím jedním, stejně si ho nebudu moci dovolit :wink: .
:D Souhlasim s celym timto tvrzenim
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Theogil I »

Darien wrote:To jste vlezli až do údolí skřetů ne?
Hromadnou sebevraždu nepořádáme. :lol: Kdepak jen do toho mírumilovného tábora pro sportovně nadané trpaslíky, ale oproti normálu jich tam bylo jednou tolik, místo jednoho skurutího velitele tam byl ještě skřetí náčelník (tuhej parchant) a střelců a šamanů jak na přehlídce ohňostrojů. No byli to fajn jatka se smutným koncem pro trpaslíky -- trpaslíci 0:1 skřeti, ale chystáme se na odvetu a když nás bude dost na trpasličí komando tak jim vyčistíme i to údolí grrrr. Jeskyni až někdy jindy *nenápadně špitne*
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Kiri »

Darien wrote:
Kiri wrote:
OneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC" ;)
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavu ;-) JA bych byl urcite opatrnejsi :?

ROFL, já ty dva typy, co občas u Karathy sbíraj česnek dobře znám:))) Ale vzhledem k tomu, že jsme nedávno s mým vlčkem nakopali zadek i těm dvěma vlkodlakům na západní stezce, tak je sice raději obcházím, ale nemám už tak staženej zadek :lol:
no a ze si dal dve NPC, znamena ze ted vpohode zmaknes dve PC? Promin, ale asi krapet srovnavas slona velbloudem :D:D:D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Post by Darien »

Kiri - a to jsem taktně pomlčel, že jsem se utekl třikrát léčit a jednou musel meditovat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Locked