Kouzelne vaky na snizeni vahy
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
To je fakt úber argument, že nás je dole hodně a máme co hrát.
Co vám brání si založit nějakou frakci na povrchu a hrát spolu?
Co vám brání si založit nějakou frakci na povrchu a hrát spolu?
Vaillardo Vran:
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Zajimavej napad jeden batoh -1, dalsi -3 este dalsi -6... (podobne arcane spell failure, akorat 10,30, 60% magicky gesta sou svinsky slozity sami vo sobe natoz kdyz po nekom povlavaj ctyry baglyphotter wrote:mám geniální řešení - batohy ano ale budou dávat postih na AC a AB, přece s batohem na zádech s blbě bojuje, none ?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Ježíšmarjá Teeesho.....
já přece nepoukazuju nijak NEGATIVNĚ na to, že jste nalogovaní a je vás deset v partě... To je nesporné pozitivum. Ale je to do jisté míry dáno právě tím prostředím a rasou (ačkoliv Kucik bude tvrdit, že to nemá vliv). A tudíž se vaše postavy nemusí zabývat tím, co dělat, když jsou sami někde uprostřed lesů, kde si můžou hrát maximálně se svým zvířecím přítelem.
Takže já proti hře drowů nemám vůbec nic. Naopak vám to přeju.
já přece nepoukazuju nijak NEGATIVNĚ na to, že jste nalogovaní a je vás deset v partě... To je nesporné pozitivum. Ale je to do jisté míry dáno právě tím prostředím a rasou (ačkoliv Kucik bude tvrdit, že to nemá vliv). A tudíž se vaše postavy nemusí zabývat tím, co dělat, když jsou sami někde uprostřed lesů, kde si můžou hrát maximálně se svým zvířecím přítelem.
Takže já proti hře drowů nemám vůbec nic. Naopak vám to přeju.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
OneHeart wrote:To je fakt úber argument, že nás je dole hodně a máme co hrát.
Co vám brání si založit nějakou frakci na povrchu a hrát spolu?
Jaký argument? Nefunguješ na principu - musím najít v příspěvku něco, na co bych mohl negativně reagovat? Toto konstatování přeci nebyla žádný výčitka. Jen holý fakt. V Podtemnu se hraje z jistých důvodů lépe týmově. No a co. PRostě to tak je. Nikdo nefňuká. JEn se to konstatuje. A také se konstatuje, že je normální, že postava, která je na povrchu široko daleko sama prostě tráví čas sběrem.
Nenormální by bylo odejít od skupinky s tím, že si potřebuju natrhat deset kilo třešní.
Jinak co se frakce týče, dobrý úmysl mít nestačí. Když jsem tu před pár týdny začínal, zakopl jsem v Ivory asi o šest druidů a hraničářů. Teď aby je pohledal, sdělil jsem myšlenku spojení se dvěma IC postavám, které řekly - bezva nápad. Bůhvíkdy je ale zase potkám. Nicméně - zařídit bez OOC tellů, aby se příště vůbec v tom obrovském světě potkali, je nadlidský výkon. A zatímco drowa poznáš na první pohled, hraničáře a druida vždycky ne.
Můžeme do toho zapojit diskusní forum, icq a podobně, ale měl jsem pocit, že to se tu nenosí a co se neodehraje in game, to není. Takže to bude vážně běh na dlouhou trať....
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC" 
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
Vaillardo Vran:
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Teď se maličko chytim za slovo..v Podtemnu nejsou jenom drowové..já moc dobře vim jak ti je hrát několik hodin sám, protože Duergaři sou tu tak tři, z toho hrajem nejvíc dva a nikdy se nesejdem...Darien wrote:Vy jste tam v Podtemnu nacpaný na ejdnom místě a máte party na výpravy 10 lidí. Minule jste mne omylem nabídli partu, jsem to viděl. Zatímco na tomhle světě jsou všichni rozházený, 10 lidí na povrchu se těžko scukne a tak se moc omlouvám, že si krátím čas tím, že něco trhám nebo lovím.
Ale tak je vo hráčích no.. já jen abys neměl milnou představu
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Já jsem duergary jmenoval, že jsou bokem.
Oneheart - pozor, tak to není, problém je v tom, že i když půjdu do Karathy, tak tam s velkou pravděpodobností nikoho nepotkám. To není o programovém samotářství. Na to bych si nestěžoval, protože by to byl můj problém:)
Oneheart - pozor, tak to není, problém je v tom, že i když půjdu do Karathy, tak tam s velkou pravděpodobností nikoho nepotkám. To není o programovém samotářství. Na to bych si nestěžoval, protože by to byl můj problém:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavuOneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC"
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil svět
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Kiri wrote:pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavuOneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC"
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil světJA bych byl urcite opatrnejsi
ROFL, já ty dva typy, co občas u Karathy sbíraj česnek dobře znám:))) Ale vzhledem k tomu, že jsme nedávno s mým vlčkem nakopali zadek i těm dvěma vlkodlakům na západní stezce, tak je sice raději obcházím, ale nemám už tak staženej zadek
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Nechval dne před večeří, nám včera nakopali řiť žlutý mrchy. Bylo to jako z hororu, tak dlouho se chodí prohánět skřety až se ucho utrhne. No a po pravdě si za to můžeme sami, rozdělili jsme se a dostali do držky, takovou potupu trpaslíci dlouho nezažili - jak ty hnusy byly sehraný to je hnus, to jak kdyby jim z hůry radil sám pán bůh.Darien wrote:Kiri wrote:pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavuOneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC"
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil světJA bych byl urcite opatrnejsi
ROFL, já ty dva typy, co občas u Karathy sbíraj česnek dobře znám:))) Ale vzhledem k tomu, že jsme nedávno s mým vlčkem nakopali zadek i těm dvěma vlkodlakům na západní stezce, tak je sice raději obcházím, ale nemám už tak staženej zadek
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
To jste vlezli až do údolí skřetů ne?
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Awadar wrote:Taktéž souhlasím z tím jedním, stejně si ho nebudu moci dovolit.
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Hromadnou sebevraždu nepořádáme.Darien wrote:To jste vlezli až do údolí skřetů ne?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
no a ze si dal dve NPC, znamena ze ted vpohode zmaknes dve PC? Promin, ale asi krapet srovnavas slona velbloudemDarien wrote:Kiri wrote:pokud je ve hre DM tak to jinak nez IC asi ani nejde, pokud tedy DM je ve hre. Kdo zvas by snad chtel potkat nekoho? Nebo se seznamovat? Riskujete, ze spatne odhadnete typa ktery prave sbira cesnek a nekde na vyprave vam ve spanku urizne hlavuOneHeart wrote:tohle nepotkávání štve.Řešit se to dá IC tellem, "jakože se zeptáš NPC"
Nezapomeň, že to, že hraješ samotáře ,je tvá volba. Ne nic, co by ti tlačil světJA bych byl urcite opatrnejsi
ROFL, já ty dva typy, co občas u Karathy sbíraj česnek dobře znám:))) Ale vzhledem k tomu, že jsme nedávno s mým vlčkem nakopali zadek i těm dvěma vlkodlakům na západní stezce, tak je sice raději obcházím, ale nemám už tak staženej zadek
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Kiri - a to jsem taktně pomlčel, že jsem se utekl třikrát léčit a jednou musel meditovat

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu