ROFL - stale nepochopilDarien wrote:Kiri - a to jsem taktně pomlčel, že jsem se utekl třikrát léčit a jednou musel meditovat![]()
![]()
Kouzelne vaky na snizeni vahy
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Theogil I :
Nechval dne před večeří, nám včera nakopali řiť žlutý mrchy. Bylo to jako z hororu, tak dlouho se chodí prohánět skřety až se ucho utrhne. No a po pravdě si za to můžeme sami, rozdělili jsme se a dostali do držky, takovou potupu trpaslíci dlouho nezažili - jak ty hnusy byly sehraný to je hnus, to jak kdyby jim z hůry radil sám pán bůh.
[/quote]
No ti skřeti jsou nějak fakt sehraný a moc dobří , dnes mne překvapili , ale no spíš medvěda kterej na ně ihned zautočil a oni ho ihned zabili, říkám si šestičlenná hlídka to vymlátím klidně sám , ale ouvej dávali mi a tak jsem raději zdrhnul.
No nevím chceme bojovat s Drowi , demony a skřeti nám zatápějí, nějak se vyzbrojili potvory jedny malý.
Nechval dne před večeří, nám včera nakopali řiť žlutý mrchy. Bylo to jako z hororu, tak dlouho se chodí prohánět skřety až se ucho utrhne. No a po pravdě si za to můžeme sami, rozdělili jsme se a dostali do držky, takovou potupu trpaslíci dlouho nezažili - jak ty hnusy byly sehraný to je hnus, to jak kdyby jim z hůry radil sám pán bůh.
No ti skřeti jsou nějak fakt sehraný a moc dobří , dnes mne překvapili , ale no spíš medvěda kterej na ně ihned zautočil a oni ho ihned zabili, říkám si šestičlenná hlídka to vymlátím klidně sám , ale ouvej dávali mi a tak jsem raději zdrhnul.
No nevím chceme bojovat s Drowi , demony a skřeti nám zatápějí, nějak se vyzbrojili potvory jedny malý.
Menhiri Dierta
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
jak kdo...Jachym wrote:No nevím chceme bojovat s Drowi , demony ...
co se týče batohů na snížení váhy (nenápadný return k tématu), ať klidně existují, nicméně na úrovni artefaktu. přeci jen se jedná o velmi složitý kouzelný předmět a pokud se bude dát najít pouze na logických místech (ehm, teď mne žádné nenapadá...) nebo pořídit craft-kouzelníkem vysokého levelu a příslušné specializace za vynaložení značných prostředků.. proč ne.
batoh obecně by měl být 1 na postavu, nejen magický
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
souhlasDenGrasse wrote: batoh obecně by měl být 1 na postavu, nejen magický
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Pozor na to, ze batoh je vlastne cokoliv s vlastnim inventarem, cili i sperkovnice, kosik na jidlo a podobne. Nevidim dost padnych duvodu, proc by u sebe postava nemohla mit treba dve krabicky na drahokamy.Kiri wrote:souhlasDenGrasse wrote: batoh obecně by měl být 1 na postavu, nejen magický
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Hehe, skreti uz nemuzou ustat genocidu tak se ty maly svinky od nas vydali hledat stesti na povrchJachym wrote: No ti skřeti jsou nějak fakt sehraný a moc dobří , dnes mne překvapili , ale no spíš medvěda kterej na ně ihned zautočil a oni ho ihned zabili, říkám si šestičlenná hlídka to vymlátím klidně sám , ale ouvej dávali mi a tak jsem raději zdrhnul.
No nevím chceme bojovat s Drowi , demony a skřeti nám zatápějí, nějak se vyzbrojili potvory jedny malý.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Zásadní nesouhlas - kouzelný batoh není nalezený artefakt, ale je výrobek kraftu, a to vysoce zručného krejčího a kožešníka, z náročného materiálu . Obyčejný batoh nekouzelný by nemusel být onezován ničím, slouží jen k organizaci bordelu v inventáři.DenGrasse wrote:..
co se týče batohů na snížení váhy , ať klidně existují, nicméně na úrovni artefaktu. ..batoh obecně by měl být 1 na postavu, nejen magický
Jsem zásadně proti dalšímu omezování, thalie už další omezení nepotřebuje, nebo se strane otravnou, nudnou a nehratelnou a příjde o hráče.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Znova podotykame, ze toto nie je omezenie, ale ustupok. Batohy mali by zrusene uplne. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Podej prst...Daanri wrote:Znova podotykame, ze toto nie je omezenie, ale ustupok. Batohy mali by zrusene uplne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Musim jeste neco napsat.Je smutne ze se fantasy svet stale tak prekopava do realnosti a tim straci pro hrace duvod proc hrajou.Daanri vim ze delate ustupek ale potom kdyz vidite ze to hracum vadi a kdyz hracum neco vadi tak radeji odejdou a kdo chce hrace musi delat ustupky
Resi te tu ze je blbost ze ma postava 10 baglu a to ze postava caruje firebal je asi normalni
Proboha je to hra kterou si chteji hraci uzivat tak at jim dava to co od ni chtej a tak se nedivte ze na vsechny predelane veci hraci koukaji jako na omezeni pac jim to znemoznuje si hru uzit tak jak chtej.Jak se budu opakovat ja nikdy co hraju NWN nepouzival vic jak tri batohy neberu batoh jako artefak ale jen prostar jak si udelat poradek v inventari at tam netahat vsechno pohromade v bordelu jak tu pise Monstera.Rikat ze tu budou hraci behat s 20 baglama 100% snizene vahy *zacne se smat*a kde na to asi vemou s cenama jake na Thali vladnou
Jo a nepiste ze je moznost si koupit bahl co nesnizuje vahu a tam si veci srovnavat ano je ale vazi 5,5 liber tak si moc nesrovnam veci v invu u maga co nema silu
Toto je jen muj nazor na vec a ja si osobne na nic nestezuju pac ja se dokazu prispusobovat Thali diky za pochopeni 
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Neda mi to neodpovedet na Daanriho a Kucikovo prispevky. Uvedomte si ze nejste jediny kdo se pro novou thalii obetuje myslim tim DM a WB. Vy do thalie vkladate svuj volny cas a svou praci potom jeste poslouchate narky a rozcilovani hracu to nepopiram a smekam ale uvedomte si ze i hraci obetovali strasne moc a to sve postavy. Postavy ktere si piplali opecovavali vedli je od prvnich krucku hmotne je zabezpecili aby nestradali meli je radi a najednou sup a vsechno je fuc. Ale bylo to pro lepsi thalii novou thalii. Hraci byli zvykli ne urcite veci a najednou nejsou a nekteri to nedobre nesou treba i ja. Vztach hracu a tymu podle me musi fungovat na vzajemne domluve a ustupcich z obou stran. Vy mate urcitou predstavu jak by nova thalie mela vypadat ale myslim ze je treba ji neustale pretvaret i k obrazu hracu.Nerikam ze vsechno co hrac chce musi dostat ale pokud to je rozumne proc ne vzdyt tohle jak vy rikate "ustupovani" spoustu hracu tesi a motyvuje. Prece hrac je ten nejdulezitejsi prvek toho vseho proc jste to vsechno delali.
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Ehm Jitko, myslim ze tvoj prispevok je trochu odveci zamerany proti mne a kucikovi. Keby sme nechceli aby to tu bolo a nemali sme zajem pocuvat hracov, tak tu nedavame to hlasovanie aby sa kazdy mohol slobodne vyjadrit. Tak sa trosku uvedomte.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Daanri ja vim ze vy mate snahu s hracema mluvit ja si nemuzu stezovat
Jen me to nedalo kdyz jsem cetla Kucikovo " podej prst.." ano vim ze podavate prst ale bez toho prstu by to bylo cele v pytli.
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Ano, ale myslel jsem tim presne to, ze puvodni myslenka byla, ze zadne batohy nebudou.
Zopakuji to jeste jednou: Neni to kvuli nejakemu priblizeni realite, ci snad zminovanemu HCRP. Cele je to z jednoho prosteho duvodu a totiz vyvazeni systemu a hratelnosti.
Mnozi pred wipem videli, jak sylne tyhle magicke batohy byly a co vsechno suplovaly. Pres to vsechno se tu opet ustupuje necemu, po cem nekteri volaji. A ustupuje se presto, ze zatim ve skutecnosti neni tech batohu potreba a ani v budoucnu by byt nemelo.
Dvakrat jsem se tu ptal, Jestli je tu vazne nekdo, komu uz ted ten batoh schazi a na co. Neodpovedel mi nikdo.
Takze pres tato vsechna proti, se ustupuje k jednomu magickemu batohu. Jakmile zacina byt jistota jednoho batohu, ozivaji se hlasy, ze by jich melo byt mozne mit vic.
Az jich bude mozne mit neomezeny pocet, budou zas nekteri kricet, ze by mely byt levnejsi.
Proto jsem tedy napsal, co jsem napsal.
Zopakuji to jeste jednou: Neni to kvuli nejakemu priblizeni realite, ci snad zminovanemu HCRP. Cele je to z jednoho prosteho duvodu a totiz vyvazeni systemu a hratelnosti.
Mnozi pred wipem videli, jak sylne tyhle magicke batohy byly a co vsechno suplovaly. Pres to vsechno se tu opet ustupuje necemu, po cem nekteri volaji. A ustupuje se presto, ze zatim ve skutecnosti neni tech batohu potreba a ani v budoucnu by byt nemelo.
Dvakrat jsem se tu ptal, Jestli je tu vazne nekdo, komu uz ted ten batoh schazi a na co. Neodpovedel mi nikdo.
Takze pres tato vsechna proti, se ustupuje k jednomu magickemu batohu. Jakmile zacina byt jistota jednoho batohu, ozivaji se hlasy, ze by jich melo byt mozne mit vic.
Az jich bude mozne mit neomezeny pocet, budou zas nekteri kricet, ze by mely byt levnejsi.
Proto jsem tedy napsal, co jsem napsal.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Kuciku uz jsi nekdy videt uplne a zcela spokojeneho cloveka? Ja ne nikdy a je to dobre protoze kdyby byli vsichni spokojeni nic by se neposouvalo vpred nebylo by proc kdyz by vsichni byli spokojeni .
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.