Tento vikend t.j. od 15.3. do 19.3. sa chysta v SWTOR moznost si ho vyskusat zadarmo (zahrat si max po 15lvl, postavy ak sa rozhodnete zaplatit zostavaju), takze kto by mal zaujem viac info vid oficialna stranka.
Ak by niekto nemal cas cez vikend tak tiez mam este k dipozicii pozvanky na test.
Okrem toho by som rad dal do pozornosti zaujimavy RP projekt, ktory sa momentalne pokusame rozbehnut na serveri The Progenitor. Jedna sa o bojovu jednotku na strane Republiky. Cielom je spojit hracov so zaujmom o RP hru a organizovat pravidelne RP eventy. Ak by mal niekto zaujem viac info mne do PM alebo vid. stranku 41st Elite Corps.


