SWTOR

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: SWTOR

Post by Daanri »

Dovolim si pridat par veci aj ja. :)

Tento vikend t.j. od 15.3. do 19.3. sa chysta v SWTOR moznost si ho vyskusat zadarmo (zahrat si max po 15lvl, postavy ak sa rozhodnete zaplatit zostavaju), takze kto by mal zaujem viac info vid oficialna stranka.

Ak by niekto nemal cas cez vikend tak tiez mam este k dipozicii pozvanky na test.

Okrem toho by som rad dal do pozornosti zaujimavy RP projekt, ktory sa momentalne pokusame rozbehnut na serveri The Progenitor. Jedna sa o bojovu jednotku na strane Republiky. Cielom je spojit hracov so zaujmom o RP hru a organizovat pravidelne RP eventy. Ak by mal niekto zaujem viac info mne do PM alebo vid. stranku 41st Elite Corps.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Tak včera, když bylo venku tak krásně, jsem začal třetí alt. Na rozdíl od minulých PvE healerů jedu PvP DPS a lidi, je to bžunda :D PvE jedu jen class story, questy na planetách přeskakuju a expím z PvP warzon. XP za PvP jsou zhruba stejný, jako u PvE, jen je u toho míň "jdi na bod A, udělej činnost B" a víc "sejmi toho šmejda a sejmi ho HNED". Snipers FTW!
PUF!
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: SWTOR

Post by Prasokralik »

Image
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Tak, chlapci a děvčata, pro ty, na které se nedostalo: máme tu dalších 22 invite na týdenní trial přístup! Opět max level 14, charaktery přenositelné do "placené" varianty. Bohužel, emailové účty (a s nimy spojené postavy) už jednou použité nemůžou dostat invite podruhé. Zájemci pište PM s emailem, kam chcete invite poslat.

.... jinak hrát snipera je fakt prča. PEW PEW PEW :D
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Tak dneska mě chlapci biowérácký dostali. Tlapu si po flotile a slyšim oznámení, že se raghoulská nákaza dostala z Taris i na další světy. Tak si řikam ok, dějový zpestření k nově přidanejm flashpointum. Jenže pak sem narazil na "televizní" zprávy, kde varovali před nákazou na Tatooinu. Inu a jako správný dobrodruh jsem se tam samozřejmě vydal. A dobře jsem udělal.

Havarovaná kosmická loď. To měřítko není moc dobře vidět, protože ty lidi už taky ne. Ale všimněte si stanu na půl cesty k lodi a možná dostanete představu. Edit: jo a taky ty sandcrawlery.
Image


Obr-rakghoul. Vyskočil ze sarlakovy jámy (v pozadí). Všechno to, co vidíte jsou max levely, které se ho snaží dostat. World boss.
Image

A mnohé další zajímavosti. Už jsem se zmińoval, že můžu ještě zvát na týden hraní zdarma? ;)
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

Fňuky fňuk. SWTOR, díky úbytku předplatitelůch, plánuje na podzim přejít na free-to-play model. Dětišky. Dětišky VŠADE.

http://www.nerfnow.com/comic/808
PUF!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: SWTOR

Post by KaTo »

kokosak wrote:Fňuky fňuk. SWTOR, díky úbytku předplatitelůch, plánuje na podzim přejít na free-to-play model. Dětišky. Dětišky VŠADE.

http://www.nerfnow.com/comic/808
Hmm...tomu říkám výzva, požírat při grindění malý ufňukaný děti mě bavilo už od dob Heroda (to není onlinovka, to je postava z Bible :twisted: , kdyby někdo tápal, hehe).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: SWTOR

Post by G-ladiator »

Proč fňuk? Já mám radost :D
EDIT: Ne kvůli dětem, ale kvůli tomu, že si to konečně zahraju.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

G-ladiator wrote:Proč fňuk? Já mám radost :D
EDIT: Ne kvůli dětem, ale kvůli tomu, že si to konečně zahraju.
Vidiš, kdyby sis mi řek o invite na free trial, mohs už mít postavy rozjetý na 15 levelu. Zdarma! BTW neceš si o něj ešče říct? ;)
PUF!
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: SWTOR

Post by Molly23 »

Hmmm to bych asi taky zkusil tyjo. Hele kolik to zabírá? Že bych někdy zajel na grilovačku s flashkou, mě se to fakt nechce stahovat při mém labilním připojení.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: SWTOR

Post by G-ladiator »

kokosak wrote:
G-ladiator wrote:Proč fňuk? Já mám radost :D
EDIT: Ne kvůli dětem, ale kvůli tomu, že si to konečně zahraju.
Vidiš, kdyby sis mi řek o invite na free trial, mohs už mít postavy rozjetý na 15 levelu. Zdarma! BTW neceš si o něj ešče říct? ;)
Hm, hm, tak jo! :D Je tam nějaký časový limit? Ještě projíždím původní KOtORy, abych zachoval chronologii :)
EDIT: Ale když o tom tak přemýšlím, byl jsem součástí snad beta testu (nebo to byl free weekend?) - počítá se to jako trial, nebo pohoda?
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: SWTOR

Post by KaTo »

G-ladiator wrote:...nebo pohoda?
B je správně :twisted: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: SWTOR

Post by G-ladiator »

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

G-ladiator wrote:On asi ani už není invite na trial potřeba, ale i tak díky :)
Nooooo..... je trial a trial. A jen za jeden z nich mi přijde exkluzivní speeder, když si to po trialu koupíš :D
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: SWTOR

Post by kokosak »

G-ladiator wrote:
Hm, hm, tak jo! :D Je tam nějaký časový limit? Ještě projíždím původní KOtORy, abych zachoval chronologii :)
EDIT: Ale když o tom tak přemýšlím, byl jsem součástí snad beta testu (nebo to byl free weekend?) - počítá se to jako trial, nebo pohoda?
Bez časovýho limitu. Je rozdíl mezi beta testem a free weekendem. Pokud už si měl víkend zdarma, tak mam pocit nemůžeš nic dalšího za použití stejnýho účtu. Takže by sis musel založit novej email :D
PUF!
Post Reply