No hrál sem jak za slabou postavu tak za silnou... tej silnej většinu nosnosti sežere brnění a štít, takže ve výsledku zbyde zhruba stejně prostoru pro zbytečnosti jak silnej tak slabej postavě. ALE ten kdo jede pře sílu, si stejně dá zase body a předměty do síly. Potom už unese většinu v pohodě, pokud ze sebe nedělá teda mulu. Ten kdo jede přes dex si může taky dát body do síly, když mu chybí. Ty magický batohy právě zvýhodňujou ty co na sílu kašlou, a cpou body jinam. Jasně, batoh si může koupit jak slabá tak silná postava a nikoho tim teda nezvýhodní jak někdo řiká. Jenže při neomezenym počtu je ve výsledku úplně jedno kdo jakou má sílu, protože třeba ty 2 body v síle vykompenzuje třeba jeden batoh.kucik wrote:...
Já bych nechal teda maximálně ten jeden magickej batoh na nějaký to harampádí co se občas potřebuje a tim to končí. Ten kdo jede přes dex nosí stejně jen hadry a krom lékáren nic jinýho tolik neváží.