stejně jako obouručné kladivo/palice *povzdechne si*OneHeart wrote:jednoruční kopí se štítem je můj soukromý sen v NWN, škoda že není
Doba bronzová
Re: Doba bronzová
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Doba bronzová
a s weapon finese, konečně bych měl svoji vysněnou dryádu luk/něco přiměřenýho nablízkoOneHeart wrote:jednoruční kopí se štítem je můj soukromý sen v NWN, škoda že není
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Doba bronzová
@photter: jó, ty tvoje dryády
@Theogil I. : obouruční kladivo,palice v nwn je. Ale ty animace jsou udělaný tak uslintaným způsobem, že to vypadá jako jednoručka...
@Theogil I. : obouruční kladivo,palice v nwn je. Ale ty animace jsou udělaný tak uslintaným způsobem, že to vypadá jako jednoručka...
Vaillardo Vran:
Re: Doba bronzová
to nemusíš, já si vystačímTeesha wrote:ustupuji a uznávám, že kosou se bojovat nedá, holí se neubráníš meči i v jiných věcech...
nakonec jde vždycky o to, kdo s kým bojuje. kdybych bojoval s musašim, porazí mne jídelními hůlkami... ale na druhou stranu se jednou musaši setkal s věhlasným bojovníkem, poznali se, zahráli si go a rozešli se, aniž cítili potřebu se utkat. ale myslím, že kdyby k tomu došlo, nedovolil by si nikdo z nich bojovat vyřezaným pádlem (jak měl jinak musaši ve zvyku), protože jakákoli odchylka od standardu by mohla být smrtelně nebezpečná...
já jsem to (možná překvapivě) pochopil... ale pokud DM nechtějí, aby někdo dědil statek, nebudou chtít ani aby dědil jinou věc v téže hodnotě. toť vše.Teesha wrote:ps: když si přečteš dobře, nepíšu, že by měl někdo dědit statek alá RP původ, přečti si prosím co píšu pořádně....(poukazuji na reálnou cenu kroužkové zbroje, která se rovnala ceně stavení a dědila se (zbroj).)
já ti to neberu. klidně si hraj, já si budu vymýšlet a nadávat na kosy. každému co ho baví.Teesha wrote:PS 2: je to opravdu jen hra..věř mi...není to náhrada reality...jen HRA
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Doba bronzová
Sakra... ta debata jde uplne jinam, nez zakladni tema, vsimli jste si toho???
Ja jen tak pripominam, ze mi to prijde jak pravidlo, ze cca co 3 mesice se vzdy na foru NWN objevi nejake dohadovani, kdo zna lepe historii a pak se jen zacina objevovat jak kdo dlouho sermuje jakym mecem...
nepripada vam to furt dokola?? nedavno se tady takhle myslim resila katana s bastardem, ci neco takoveho...
Ja mam za to, ze tyhle debaty jsou uplne zbytecny. Kazdy tu svoji pravdu mit vzdy bude a bude si ji vehementne obhajovat.
AD TEMA:
NWN je opravdu fantasy svet, a kazdemu se libi neco jineho. Byla by skoda nevyuzit hojnosti ve vyberu zbrani jen proto, ze se to nezda byt par lidem IN pobyhat s nabrousenou kosou.
Vim, ze sem taky se svojema ocelema pridaval olej do ohne, ale to bylo jen takove pro radost, nad zamyslenim, jestli by predelavani popisu nevedlo jen ke zesloziteni systemu. Takhle kdyz kdokoliv prijde na server, v obchode behem cca 2sekund vi, ktera zbran bude lepsi, a ktera horsi a ani si nemusi cist jeji statistiky.
Ja jen tak pripominam, ze mi to prijde jak pravidlo, ze cca co 3 mesice se vzdy na foru NWN objevi nejake dohadovani, kdo zna lepe historii a pak se jen zacina objevovat jak kdo dlouho sermuje jakym mecem...
nepripada vam to furt dokola?? nedavno se tady takhle myslim resila katana s bastardem, ci neco takoveho...
Ja mam za to, ze tyhle debaty jsou uplne zbytecny. Kazdy tu svoji pravdu mit vzdy bude a bude si ji vehementne obhajovat.
AD TEMA:
NWN je opravdu fantasy svet, a kazdemu se libi neco jineho. Byla by skoda nevyuzit hojnosti ve vyberu zbrani jen proto, ze se to nezda byt par lidem IN pobyhat s nabrousenou kosou.
Vim, ze sem taky se svojema ocelema pridaval olej do ohne, ale to bylo jen takove pro radost, nad zamyslenim, jestli by predelavani popisu nevedlo jen ke zesloziteni systemu. Takhle kdyz kdokoliv prijde na server, v obchode behem cca 2sekund vi, ktera zbran bude lepsi, a ktera horsi a ani si nemusi cist jeji statistiky.
A zase se craftí...
Re: Doba bronzová
Ať si každý pobíhá s čím chce.nomis_b wrote:AD TEMA:
NWN je opravdu fantasy svet, a kazdemu se libi neco jineho. Byla by skoda nevyuzit hojnosti ve vyberu zbrani jen proto, ze se to nezda byt par lidem IN pobyhat s nabrousenou kosou.
Jen pro barvitost světa... ty zbraně z NWN jsou vzatý halabala jak se tvůrcům hry hodilo, a vhozený bez jakýhokoli vysvětlení.
Což třeba říci: válečná kosa. strašlivá zbraň z dílny mistra Theogila, který ji jako prvý zhotovil roku XY pro domobranu v Ivory. Zlé jazyky tvrdí, že originál našel doma napůdě, když uklízel dědictví po svém dědovi, známém experimentátoru, ale neříkají to moc nahlas, zejména když je Theogil v doslechu...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Doba bronzová
Pokud by mel nekdo zajem na rozepisovani se v popisech zbrani, neni problem....no....neni to az tak velky problem - prace to samozrejme je.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Doba bronzová
No panove a damy, vsetko su to nadherne napady a verne, ze i mne by sa pacilo, keby sa zbrane priblizovali co najviac realite, avsak nie na ukor hratelnosti. Bohuzial system NWN je stavany ako je. Roztriedit vsetky zbrane podla materialu a prerobit ich tak by sedeli ako sa len da, dat im rozne schopnosti a podobne by bolo prace na dlhe dni az tyzdne a to nevravim o tom, ze paleta by take mnozstvo predmetov neuniesla.
Ale dovolim si este napisat par veci.
Dvojite sekery, palcaty, mece a podobne veci...mame tu aj orkov, co v skutocnom svete takych svalnatych a blbych obrov nemas. (i ked par tipkov sa k nim priblizuje)
Co sa tyka boj hul a mec, verim tomu a aj som videl tipka s holi (majster bojovych umeni), ktory dokaze porazit 2-3 tipkov vyzbrojenych sablami a drzat si ich od tela ako dlho chce, ale na druhu stranu verim, ze skuseny sermiar si poradi s kolkymi chce tipkami s holami. Takze myslim, ze tu ide len o dovednost a umenie ovladania danej zbrane.
Ale dovolim si este napisat par veci.
Dvojite sekery, palcaty, mece a podobne veci...mame tu aj orkov, co v skutocnom svete takych svalnatych a blbych obrov nemas. (i ked par tipkov sa k nim priblizuje)
Co sa tyka boj hul a mec, verim tomu a aj som videl tipka s holi (majster bojovych umeni), ktory dokaze porazit 2-3 tipkov vyzbrojenych sablami a drzat si ich od tela ako dlho chce, ale na druhu stranu verim, ze skuseny sermiar si poradi s kolkymi chce tipkami s holami. Takze myslim, ze tu ide len o dovednost a umenie ovladania danej zbrane.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Doba bronzová
k to mu jednorucnimu kopi
neslo by udelat jednorucni kopi z trojzubce? to je tu taky jednorucni zbran
treba by to nekdo schopnej moch udelat( ja bohuzel schopnej nejsem)
neslo by udelat jednorucni kopi z trojzubce? to je tu taky jednorucni zbran
treba by to nekdo schopnej moch udelat( ja bohuzel schopnej nejsem)
Re: Doba bronzová
a jeste k nesmyslnosti tech dvoubřitych ( nebo dvouřitích) zbrani
zas tolik nepravdepodobny nejsou, kouknete se na nektery zbrane z ciny a indie ( nad tema taky zustava rozum stat) a presto je asi v jistym meritku pouzivali
zas tolik nepravdepodobny nejsou, kouknete se na nektery zbrane z ciny a indie ( nad tema taky zustava rozum stat) a presto je asi v jistym meritku pouzivali
Re: Doba bronzová
Hehe, tak dvouřiťové zbraně bych bral, jen je treba popremejslet nad nazvama featu 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Doba bronzová
Tam jde spíš o jejich obratnost v boji a schopnost s tím provést nějaký účinný výpad,který by neskončil sebepoškozenímDaanri wrote: Dvojite sekery, palcaty, mece a podobne veci...mame tu aj orkov, co v skutocnom svete takych svalnatych a blbych obrov nemas. (i ked par tipkov sa k nim priblizuje)
Vaillardo Vran:
Re: Doba bronzová
Vzdyt vravim ze su blby, to ze obcas zatne do seba alebo do partaka vedla uz take hrozne nie je. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Doba bronzová
Tak sem to zbezne procet a ja nevim no
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D , kluci, vy se chcete srovnavat s lidmi co zili kdsi davno pred nekolika sta lety? ROFL mega to je teda narez. Clovek se krapet taky mneni za nejakou tu dobu. Blafat tady o zbranich jak se pouzivaj atd? Vy ste vsichni zemedelci, ze se tu ohanite jak se da co vyuzivat a co ne? Mam pocit, ze to co ste zminovali bylo taky znacne ovlivneno este dalsimi okolnostmi....pokud to muzu shrnout: Bavite se tu o nejvetsi banalite a totalne nedokonale podlozeny veci co do fantasy (Kosa je spis dle me efekt
zamyslete se nad tim). *nevri svym ocim a otaci na jiny list*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe