Doba bronzová

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Doba bronzová

Post by Theogil I »

OneHeart wrote:jednoruční kopí se štítem je můj soukromý sen v NWN, škoda že není :(
stejně jako obouručné kladivo/palice *povzdechne si*
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by photter »

OneHeart wrote:jednoruční kopí se štítem je můj soukromý sen v NWN, škoda že není :(
a s weapon finese, konečně bych měl svoji vysněnou dryádu luk/něco přiměřenýho nablízko :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by OneHeart »

@photter: jó, ty tvoje dryády :mrgreen:
@Theogil I. : obouruční kladivo,palice v nwn je. Ale ty animace jsou udělaný tak uslintaným způsobem, že to vypadá jako jednoručka...
Vaillardo Vran:
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by DenGrasse »

Teesha wrote:ustupuji a uznávám, že kosou se bojovat nedá, holí se neubráníš meči i v jiných věcech...
to nemusíš, já si vystačím :oops:
nakonec jde vždycky o to, kdo s kým bojuje. kdybych bojoval s musašim, porazí mne jídelními hůlkami... ale na druhou stranu se jednou musaši setkal s věhlasným bojovníkem, poznali se, zahráli si go a rozešli se, aniž cítili potřebu se utkat. ale myslím, že kdyby k tomu došlo, nedovolil by si nikdo z nich bojovat vyřezaným pádlem (jak měl jinak musaši ve zvyku), protože jakákoli odchylka od standardu by mohla být smrtelně nebezpečná...
Teesha wrote:ps: když si přečteš dobře, nepíšu, že by měl někdo dědit statek alá RP původ, přečti si prosím co píšu pořádně....(poukazuji na reálnou cenu kroužkové zbroje, která se rovnala ceně stavení a dědila se (zbroj).)
já jsem to (možná překvapivě) pochopil... ale pokud DM nechtějí, aby někdo dědil statek, nebudou chtít ani aby dědil jinou věc v téže hodnotě. toť vše.
Teesha wrote:PS 2: je to opravdu jen hra..věř mi...není to náhrada reality...jen HRA
já ti to neberu. klidně si hraj, já si budu vymýšlet a nadávat na kosy. každému co ho baví.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by nomis_b »

Sakra... ta debata jde uplne jinam, nez zakladni tema, vsimli jste si toho???

Ja jen tak pripominam, ze mi to prijde jak pravidlo, ze cca co 3 mesice se vzdy na foru NWN objevi nejake dohadovani, kdo zna lepe historii a pak se jen zacina objevovat jak kdo dlouho sermuje jakym mecem...

nepripada vam to furt dokola?? nedavno se tady takhle myslim resila katana s bastardem, ci neco takoveho...

Ja mam za to, ze tyhle debaty jsou uplne zbytecny. Kazdy tu svoji pravdu mit vzdy bude a bude si ji vehementne obhajovat.

AD TEMA:
NWN je opravdu fantasy svet, a kazdemu se libi neco jineho. Byla by skoda nevyuzit hojnosti ve vyberu zbrani jen proto, ze se to nezda byt par lidem IN pobyhat s nabrousenou kosou.

Vim, ze sem taky se svojema ocelema pridaval olej do ohne, ale to bylo jen takove pro radost, nad zamyslenim, jestli by predelavani popisu nevedlo jen ke zesloziteni systemu. Takhle kdyz kdokoliv prijde na server, v obchode behem cca 2sekund vi, ktera zbran bude lepsi, a ktera horsi a ani si nemusi cist jeji statistiky.
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by DenGrasse »

nomis_b wrote:AD TEMA:
NWN je opravdu fantasy svet, a kazdemu se libi neco jineho. Byla by skoda nevyuzit hojnosti ve vyberu zbrani jen proto, ze se to nezda byt par lidem IN pobyhat s nabrousenou kosou.
Ať si každý pobíhá s čím chce.
Jen pro barvitost světa... ty zbraně z NWN jsou vzatý halabala jak se tvůrcům hry hodilo, a vhozený bez jakýhokoli vysvětlení.
Což třeba říci: válečná kosa. strašlivá zbraň z dílny mistra Theogila, který ji jako prvý zhotovil roku XY pro domobranu v Ivory. Zlé jazyky tvrdí, že originál našel doma napůdě, když uklízel dědictví po svém dědovi, známém experimentátoru, ale neříkají to moc nahlas, zejména když je Theogil v doslechu...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by kucik »

Pokud by mel nekdo zajem na rozepisovani se v popisech zbrani, neni problem....no....neni to az tak velky problem - prace to samozrejme je.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by Daanri »

No panove a damy, vsetko su to nadherne napady a verne, ze i mne by sa pacilo, keby sa zbrane priblizovali co najviac realite, avsak nie na ukor hratelnosti. Bohuzial system NWN je stavany ako je. Roztriedit vsetky zbrane podla materialu a prerobit ich tak by sedeli ako sa len da, dat im rozne schopnosti a podobne by bolo prace na dlhe dni az tyzdne a to nevravim o tom, ze paleta by take mnozstvo predmetov neuniesla.

Ale dovolim si este napisat par veci.

Dvojite sekery, palcaty, mece a podobne veci...mame tu aj orkov, co v skutocnom svete takych svalnatych a blbych obrov nemas. (i ked par tipkov sa k nim priblizuje)

Co sa tyka boj hul a mec, verim tomu a aj som videl tipka s holi (majster bojovych umeni), ktory dokaze porazit 2-3 tipkov vyzbrojenych sablami a drzat si ich od tela ako dlho chce, ale na druhu stranu verim, ze skuseny sermiar si poradi s kolkymi chce tipkami s holami. Takze myslim, ze tu ide len o dovednost a umenie ovladania danej zbrane.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Doba bronzová

Post by huhulak »

k to mu jednorucnimu kopi
neslo by udelat jednorucni kopi z trojzubce? to je tu taky jednorucni zbran
treba by to nekdo schopnej moch udelat( ja bohuzel schopnej nejsem)
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Doba bronzová

Post by huhulak »

a jeste k nesmyslnosti tech dvoubřitych ( nebo dvouřitích) zbrani
zas tolik nepravdepodobny nejsou, kouknete se na nektery zbrane z ciny a indie ( nad tema taky zustava rozum stat) a presto je asi v jistym meritku pouzivali
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Doba bronzová

Post by Sorrow »

Hehe, tak dvouřiťové zbraně bych bral, jen je treba popremejslet nad nazvama featu :D
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by OneHeart »

Daanri wrote: Dvojite sekery, palcaty, mece a podobne veci...mame tu aj orkov, co v skutocnom svete takych svalnatych a blbych obrov nemas. (i ked par tipkov sa k nim priblizuje)
Tam jde spíš o jejich obratnost v boji a schopnost s tím provést nějaký účinný výpad,který by neskončil sebepoškozením
Vaillardo Vran:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by Daanri »

Vzdyt vravim ze su blby, to ze obcas zatne do seba alebo do partaka vedla uz take hrozne nie je. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Doba bronzová

Post by Kiri »

Tak sem to zbezne procet a ja nevim no :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D , kluci, vy se chcete srovnavat s lidmi co zili kdsi davno pred nekolika sta lety? ROFL mega to je teda narez. Clovek se krapet taky mneni za nejakou tu dobu. Blafat tady o zbranich jak se pouzivaj atd? Vy ste vsichni zemedelci, ze se tu ohanite jak se da co vyuzivat a co ne? Mam pocit, ze to co ste zminovali bylo taky znacne ovlivneno este dalsimi okolnostmi....pokud to muzu shrnout: Bavite se tu o nejvetsi banalite a totalne nedokonale podlozeny veci co do fantasy (Kosa je spis dle me efekt ;-) zamyslete se nad tim). *nevri svym ocim a otaci na jiny list*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked