prasení a neznalost rp
Ono jde vazne jenom o zvyk. Me to proste prijde divny kdyz moje postava beha. Samozrejme ze taky beham, ale jen kdyz si to sam pred sebou zduvodnim. Tzn. vetsinou kdyz se snazim neco stihnout a chuzi by to neslo, pripadne v boji.
... kdyz bezim, tak nestacim mluvit, takze to je pro me taky dulezitej duvod.
... kdyz bezim, tak nestacim mluvit, takze to je pro me taky dulezitej duvod.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-----Honem honem, musim nakacet krapet drivi nez se setmi, to uz musim byt v dilne a vyrabet, pak az bude zase den, tak musim na dalsi drrivi a sakra restart
---- hehe asi tak? sry jen ftip, ale sem to ja. *pokorene se zacivi do zeme a spytuje svedomi*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Myslim ze kucik myslel tym odovodneni nieco ine...
Samozrejme nejde o to prikazovat hracom aby ich postava stale chodila, skor ide o to aby stale nelietala jak splasena, ako to niektori robia...prefrcia okolo vas ani nestacite zareagovat pripadne ide s nimi na vypravu a vy prejdete jednu lokaciu a oni su uz o 3 dalej. Skor si uvedome, ze kedy postava pobehne a ze ci neustaly beh v plnej platovej zbroji a s kompletnou vybavou nie je vazena unavujuci a obcas to nestoji zato spomalyt a rozhliadnut sa okolo seba....mozno ked lokaciu len tak neprebehnete objavite veci, ktore ste si predtym ani nevsimli......
Samozrejme nejde o to prikazovat hracom aby ich postava stale chodila, skor ide o to aby stale nelietala jak splasena, ako to niektori robia...prefrcia okolo vas ani nestacite zareagovat pripadne ide s nimi na vypravu a vy prejdete jednu lokaciu a oni su uz o 3 dalej. Skor si uvedome, ze kedy postava pobehne a ze ci neustaly beh v plnej platovej zbroji a s kompletnou vybavou nie je vazena unavujuci a obcas to nestoji zato spomalyt a rozhliadnut sa okolo seba....mozno ked lokaciu len tak neprebehnete objavite veci, ktore ste si predtym ani nevsimli......
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Ja vim jak to mysli, jen prezentuji svoje postrehy ze sve vlastni hry, kdyz prijdu utahanej z prace. Stova vidim na mmonitor
a musim aspon neco udelat, protoze poradne si zahraju az o vikendum pokud se mi do planu neco nevsune. Jak se rika: Ne vzdy je nalada na RP, nekdy je to jen priprava na RP
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Myslím že by nebylo od věci přestat běhat ve městech a lokacích velmi blízko města. Jak říkal kucik jde jen o zvyk a záleží na situaci. Myslím že ti hráči kteří pořád někam spěchají se ochuzují o krásu světa, ale co už
. Jak sem řekl a opakuji se, aspoň neběhat ve městech a lokaci vedle města, zbytek je na vás... co vy na to?
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Run Forrest Run !!!
no nevim je to kazdyho vec.... ale kdyz se nakam tesis musis tam bejt hned takze *nasazuje nehoraznej sprint*
...takovej Forrest Gump běhal všude 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Jo ale nie v plnej platovej zbroji....ale ako vravim stale naco nie je system to hraci proste nedodrzia....takze by to chcelo nakej system ked niekto neustale beha a ma velku zataz aby bol velmi rychlo unaveny.
Potom by si beh vela hracov rozmyslelo. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Run Forrest Run !!!
Myslim že se hodně pleteš, každýho věc to rozhodně není.... musíš mít občas namysli i to že to někoho může s..t a měl by ses zkusit zamyslet jestli třeba zrovna ten sprintik není zbytečnej. A za druhé, tohle je RP server a mělo by se tu hrát rp, netvrdím že se tu nehraje ale běhání je zrovna věc která uzce s rp souvisí. Teď to možná vyzní blbě, ale kdo z vás tu hraje kvůli rp a kdo kvůli mlácení atd? Zkuste se zamyslet a odpovědět si sami, nemusíte to psát na phorum, spíš jde o zjištění proč tu vlastně hrajete a zdali tu jste správně. --- normálně bych se na to neptal ale z toho co tu čtu na phoru mi spíš připadá že tohle je akční server. ( všechno je myšleno v dobrém, kdo to zle pochopí tak tomu se předem omlouvám)Lord_Berserk wrote:no nevim je to kazdyho vec.... ale kdyz se nakam tesis musis tam bejt hned takze *nasazuje nehoraznej sprint*...takovej Forrest Gump běhal všude
Re: Run Forrest Run !!!
Hraju tu uz nejakej patek a udelal jsem urcite par bot ktery zrovna nebyly RP ale kdo je neudelal.
Myslim si ze beh neni zrovna dobrej v pritomnosti hracu a kdyz mas na sobe plnou polni tak taky .Proto mam u svy postavy lehkej oblek a stim urcite neco ubehnu
Kdyz tu jsem brzo rano (3-5 hod. ranni )tak urcite nebudu chodit a kochat se krajinou .A urcite nikoho nebudu s..t jelikos tu jsem sam.
Myslim si ze beh neni zrovna dobrej v pritomnosti hracu a kdyz mas na sobe plnou polni tak taky .Proto mam u svy postavy lehkej oblek a stim urcite neco ubehnu
Kdyz tu jsem brzo rano (3-5 hod. ranni )tak urcite nebudu chodit a kochat se krajinou .A urcite nikoho nebudu s..t jelikos tu jsem sam.
Jo ale sak o to ide...ked hras nahodu v noci sam tak ako fajn....i ked ja by som nebehal stale asi ani vtedy...proste je mi to blbe...beham v boji a ked sa niekam vazne ponahlam...ako stihnut obchod aby ho nezavreli alebo niekoho kto na mna caka. Mne ide aspon o tu logiku ze ked ma niekto plnu platovu na sebe tak nebude sprintovat stale nonstop a nezastavisa ani nachvilu.....
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
...
no moc si to nepobral...bral sem to drobet s humorem, ja porad nebehamMyslim že se hodně pleteš, každýho věc to rozhodně není.... musíš mít občas namysli i to že to někoho může s..t a měl by ses zkusit zamyslet jestli třeba zrovna ten sprintik není zbytečnej. A za druhé, tohle je RP server a mělo by se tu hrát rp, netvrdím že se tu nehraje ale běhání je zrovna věc která uzce s rp souvisí.
ale s tou zbroji je to sice dobrej napad... ale asi bych moc dlouho nevydrzel esi by se snizila trebas rychle rychlost pohybu...vobcas i ted mam peknou honicku takticky ustoupit nekomu rychlymu (kdyz se jim ta rychlost nedavno upravovala)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Malý dotaz měl jsi možnost někdy posoudit, jakou sílu má plemenný býk o váze 1200 kg ? Nepřál bych ti vlát na konci řetězu, když ten býk si usmyslí, že poběží jinam než ty chceš. Proč sem pletu býka ? protože jestliže si postava v plné plátové nakouzlí býčí sílu, nemůže jí nic bránit v tom, aby sprintovala ! a ještě při tom nesla plný batoh rudy ! Bejk má opravdu velkou sílu !Daanri wrote:Jo ale nie v plnej platovej zbroji....ale ako vravim stale naco nie je system to hraci proste nedodrzia....takze by to chcelo nakej system ked niekto neustale beha a ma velku zataz aby bol velmi rychlo unaveny.Potom by si beh vela hracov rozmyslelo.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Jo s kludom...ale skonci kuzlo a padne unavou k zemi.
Uz som jeden system na vaulte nasiel ktory upravuje behanie v platovke...postava je spomalena podla vahy zbroje a sily ktoru ma...cize cim nizsia sila a cim tazsia zbroj tym pomalejsi pohyb.
Uz len zalezi ci to niekto upravi a zavedie na Thaliu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.