prasení a neznalost rp

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Post by kucik »

Ono jde vazne jenom o zvyk. Me to proste prijde divny kdyz moje postava beha. Samozrejme ze taky beham, ale jen kdyz si to sam pred sebou zduvodnim. Tzn. vetsinou kdyz se snazim neco stihnout a chuzi by to neslo, pripadne v boji.
... kdyz bezim, tak nestacim mluvit, takze to je pro me taky dulezitej duvod.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

-----Honem honem, musim nakacet krapet drivi nez se setmi, to uz musim byt v dilne a vyrabet, pak az bude zase den, tak musim na dalsi drrivi a sakra restart :( ---- hehe asi tak? sry jen ftip, ale sem to ja. *pokorene se zacivi do zeme a spytuje svedomi*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Myslim ze kucik myslel tym odovodneni nieco ine...

Samozrejme nejde o to prikazovat hracom aby ich postava stale chodila, skor ide o to aby stale nelietala jak splasena, ako to niektori robia...prefrcia okolo vas ani nestacite zareagovat pripadne ide s nimi na vypravu a vy prejdete jednu lokaciu a oni su uz o 3 dalej. Skor si uvedome, ze kedy postava pobehne a ze ci neustaly beh v plnej platovej zbroji a s kompletnou vybavou nie je vazena unavujuci a obcas to nestoji zato spomalyt a rozhliadnut sa okolo seba....mozno ked lokaciu len tak neprebehnete objavite veci, ktore ste si predtym ani nevsimli......
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Ja vim jak to mysli, jen prezentuji svoje postrehy ze sve vlastni hry, kdyz prijdu utahanej z prace. Stova vidim na mmonitor :D a musim aspon neco udelat, protoze poradne si zahraju az o vikendum pokud se mi do planu neco nevsune. Jak se rika: Ne vzdy je nalada na RP, nekdy je to jen priprava na RP
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Post by Anurin »

:shock:
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Post by Anurin »

Myslím že by nebylo od věci přestat běhat ve městech a lokacích velmi blízko města. Jak říkal kucik jde jen o zvyk a záleží na situaci. Myslím že ti hráči kteří pořád někam spěchají se ochuzují o krásu světa, ale co už :? . Jak sem řekl a opakuji se, aspoň neběhat ve městech a lokaci vedle města, zbytek je na vás... co vy na to?
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Run Forrest Run !!!

Post by Lord_Berserk »

no nevim je to kazdyho vec.... ale kdyz se nakam tesis musis tam bejt hned takze *nasazuje nehoraznej sprint* :) ...takovej Forrest Gump běhal všude :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Jo ale nie v plnej platovej zbroji....ale ako vravim stale naco nie je system to hraci proste nedodrzia....takze by to chcelo nakej system ked niekto neustale beha a ma velku zataz aby bol velmi rychlo unaveny. :wink: Potom by si beh vela hracov rozmyslelo. :P
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Anurin
Poutník
Posts: 83
Joined: 10:40 20. May 2007

Re: Run Forrest Run !!!

Post by Anurin »

Lord_Berserk wrote:no nevim je to kazdyho vec.... ale kdyz se nakam tesis musis tam bejt hned takze *nasazuje nehoraznej sprint* :) ...takovej Forrest Gump běhal všude :D
Myslim že se hodně pleteš, každýho věc to rozhodně není.... musíš mít občas namysli i to že to někoho může s..t a měl by ses zkusit zamyslet jestli třeba zrovna ten sprintik není zbytečnej. A za druhé, tohle je RP server a mělo by se tu hrát rp, netvrdím že se tu nehraje ale běhání je zrovna věc která uzce s rp souvisí. Teď to možná vyzní blbě, ale kdo z vás tu hraje kvůli rp a kdo kvůli mlácení atd? Zkuste se zamyslet a odpovědět si sami, nemusíte to psát na phorum, spíš jde o zjištění proč tu vlastně hrajete a zdali tu jste správně. --- normálně bych se na to neptal ale z toho co tu čtu na phoru mi spíš připadá že tohle je akční server. ( všechno je myšleno v dobrém, kdo to zle pochopí tak tomu se předem omlouvám)
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Run Forrest Run !!!

Post by Morn »

Hraju tu uz nejakej patek a udelal jsem urcite par bot ktery zrovna nebyly RP ale kdo je neudelal.
Myslim si ze beh neni zrovna dobrej v pritomnosti hracu a kdyz mas na sobe plnou polni tak taky .Proto mam u svy postavy lehkej oblek a stim urcite neco ubehnu :)
Kdyz tu jsem brzo rano (3-5 hod. ranni )tak urcite nebudu chodit a kochat se krajinou .A urcite nikoho nebudu s..t jelikos tu jsem sam.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Jo ale sak o to ide...ked hras nahodu v noci sam tak ako fajn....i ked ja by som nebehal stale asi ani vtedy...proste je mi to blbe...beham v boji a ked sa niekam vazne ponahlam...ako stihnut obchod aby ho nezavreli alebo niekoho kto na mna caka. Mne ide aspon o tu logiku ze ked ma niekto plnu platovu na sebe tak nebude sprintovat stale nonstop a nezastavisa ani nachvilu.....
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

...

Post by Lord_Berserk »

Myslim že se hodně pleteš, každýho věc to rozhodně není.... musíš mít občas namysli i to že to někoho může s..t a měl by ses zkusit zamyslet jestli třeba zrovna ten sprintik není zbytečnej. A za druhé, tohle je RP server a mělo by se tu hrát rp, netvrdím že se tu nehraje ale běhání je zrovna věc která uzce s rp souvisí.
no moc si to nepobral...bral sem to drobet s humorem, ja porad nebeham :) ale jinak prece kdyz ve meste nekoho uvidis ze nekam bezi nebudes nanej nasranej trebas jenom kvuli tomu zes mu trebas ani nestih napsat pozdrav :) v Plzni vokolo me pobiha spoustu lidi a nezda se mi to divny... je dobry se vobcas projit a pokochat se, ale jit takhle nakou poradnou dalku tak bych u toho moh vobedvat a navic bych nic nestih 8) navic cesty nejsou cisty takze rychle na nekoho narazis a ladnou chuzi k nemu rozhodne nepudu :D

ale s tou zbroji je to sice dobrej napad... ale asi bych moc dlouho nevydrzel esi by se snizila trebas rychle rychlost pohybu...vobcas i ted mam peknou honicku takticky ustoupit nekomu rychlymu (kdyz se jim ta rychlost nedavno upravovala) :)
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

Daanri wrote:Jo ale nie v plnej platovej zbroji....ale ako vravim stale naco nie je system to hraci proste nedodrzia....takze by to chcelo nakej system ked niekto neustale beha a ma velku zataz aby bol velmi rychlo unaveny. :wink: Potom by si beh vela hracov rozmyslelo. :P
Malý dotaz měl jsi možnost někdy posoudit, jakou sílu má plemenný býk o váze 1200 kg ? Nepřál bych ti vlát na konci řetězu, když ten býk si usmyslí, že poběží jinam než ty chceš. Proč sem pletu býka ? protože jestliže si postava v plné plátové nakouzlí býčí sílu, nemůže jí nic bránit v tom, aby sprintovala ! a ještě při tom nesla plný batoh rudy ! Bejk má opravdu velkou sílu !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

@monstera: to nic nemění na tom, že běhat neustále je prasárna a vypadá to příšerně. O běhání v plátovce ani nemluvim, ta by měla dávat postih k rychlosti pohybu, jako dava v DnD.
Vaillardo Vran:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Jo s kludom...ale skonci kuzlo a padne unavou k zemi. :lol: Uz som jeden system na vaulte nasiel ktory upravuje behanie v platovke...postava je spomalena podla vahy zbroje a sily ktoru ma...cize cim nizsia sila a cim tazsia zbroj tym pomalejsi pohyb. :wink: Uz len zalezi ci to niekto upravi a zavedie na Thaliu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Locked