Build pro vraha
Build pro vraha
Ahoj! Chtěl jsem se zeptat, jak byste stavěli vraha...
Mně osobně se nejvíc líbí varianta Ranger nebo Rogue 10 / Assassin zbytek. Jaké by mohly mít tyto dvě svá pro a proti? Ty rozdíly tak nějak chápu, ale postavu na epic levelu jsem tu ještě nehrál, tak by mě zajímalo, jakou budoucnost takový build může mít.
Zajímalo by mě, jaké počáteční vlastnosti byste asi použili a jestli si myslíte, že to jde nějak hrát i přes inteligenci - to aby se zvedlo TO Death Attacku co nejvýš. Díky!
Mně osobně se nejvíc líbí varianta Ranger nebo Rogue 10 / Assassin zbytek. Jaké by mohly mít tyto dvě svá pro a proti? Ty rozdíly tak nějak chápu, ale postavu na epic levelu jsem tu ještě nehrál, tak by mě zajímalo, jakou budoucnost takový build může mít.
Zajímalo by mě, jaké počáteční vlastnosti byste asi použili a jestli si myslíte, že to jde nějak hrát i přes inteligenci - to aby se zvedlo TO Death Attacku co nejvýš. Díky!
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Build pro vraha
Ranger plný počet útoků a dual wield zadarmo, kouzla na ukrytí která jsou solidní a dobré skrýváníé v divočině, snažší začátky díky ochočení zvěře
Roguna zase stackuje sneaky s death attackem, víc skill pointů, lepší v otvírání zámků a odstraní pasti nad DC cap
edit: na thalii bych vraha já osobně nestavěl, jen zbytečně drahé protože to je prestižka, na tvm místě bych na to šel šalamounsky a prostě zkombinoval rogunu s rangerem a dostaneš solidnější výsledek
Roguna zase stackuje sneaky s death attackem, víc skill pointů, lepší v otvírání zámků a odstraní pasti nad DC cap
edit: na thalii bych vraha já osobně nestavěl, jen zbytečně drahé protože to je prestižka, na tvm místě bych na to šel šalamounsky a prostě zkombinoval rogunu s rangerem a dostaneš solidnější výsledek
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Build pro vraha
Tak se zeptám obecněji - zloděj (což není od vraha tak daleko) - když chci hrát čistého, co bych mu měl dát za featy, aby byl použitelný v boji?
Z hlavy mě napadne možná tak
Z hlavy mě napadne možná tak
- vylepšené srážení
- finty se zbraní
- zbytek asi nějaké featy na zbraně?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Build pro vraha
jet ho cistyho je blbost.. uz jen kvuli tomu ze by to melo 3 utoky.. staci k tomu primichat fightera nebo hranicare a hned mas 4utoky.. to ti staci 4 lvly...
vylepseny srazeni je kravina
si nedavej
vylepseny srazeni je kravina
Scrio
Thenesen
Thenesen
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Build pro vraha
iniciativa slouží k tomu aby determinovala který charakter bude utočit jako první, nic víc, moc bych ji neřešil
čistého zloděje tam toho moc neřešit, do co jsi vypsla je v podstatě klasická varianta, jen bych ještě přidal boj poslepu, pokud chceš být bojovník na blízko
Asi bych tam flákl i tak 9 levelů hraničáře nebo alespoň 4 levely bojovníka, kvůli featům a maximu utoků
čistého zloděje tam toho moc neřešit, do co jsi vypsla je v podstatě klasická varianta, jen bych ještě přidal boj poslepu, pokud chceš být bojovník na blízko
Asi bych tam flákl i tak 9 levelů hraničáře nebo alespoň 4 levely bojovníka, kvůli featům a maximu utoků
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Build pro vraha
Mně jde o to, že když je protivník na zemi, dávám mu zákeřné útoky, to mi naopak přijde dost použitelné.Thenesen wrote:jet ho cistyho je blbost.. uz jen kvuli tomu ze by to melo 3 utoky.. staci k tomu primichat fightera nebo hranicare a hned mas 4utoky.. to ti staci 4 lvly...
vylepseny srazeni je kravinasi nedavej
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Build pro vraha
no a co vylepseny srazeni kdyz mas obycejny?Caehan wrote:Mně jde o to, že když je protivník na zemi, dávám mu zákeřné útoky, to mi naopak přijde dost použitelné.Thenesen wrote:jet ho cistyho je blbost.. uz jen kvuli tomu ze by to melo 3 utoky.. staci k tomu primichat fightera nebo hranicare a hned mas 4utoky.. to ti staci 4 lvly...
vylepseny srazeni je kravinasi nedavej
Scrio
Thenesen
Thenesen
Re: Build pro vraha
16 zloděj 4 bojovník před Epicem - featy můžeš cokoliv z: Boj po slepu, zaměření na zbraň, specku na zbraň, srážení,( boj se 2 zbraněmi, obouručnost, vylepšený boj se 2 zbraněmi), vylepšený kritický. Po epiku 21 zloděj 6 bojovník, dál pak asi jen zloděje. Hodit epický zaměřko, epic specku, pancéřovku, Epic dodge na 27. Srážení stačí normální, vylepšený je mrhání featama.
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Re: Build pro vraha
Obecně k buildění na Thalii.
Nehraje tu (takovou) roli AC, protože každá (použitelná) postava se na "neprohoditelné" AC kolem 22tého lvlu dostane.
Co na Thalii zabíjí (kromě kouzel) jsou kritičáky. Sice tu každý bájí o "teorii", že kritik se musí potvrdit dalším hodem, ale z toho co ve hře vidím, si myslím, že NPC házejí automaticky úspěch a nepotvrzují nebo potvrzují takovým stylem, že se to skoro blíží čítování.
Proti kritiku tě nezachrání nic, kromě - musíš mít HODNĚ, opravdu hodně HP nebo nechodit na bosse nebo nebojovat se dvěma a více protivníky. Přijde lag v prahovozdu, dostaneš 3x 80-120 a jsi tuhej, zatímco ten tupej WM vedle tebe má pořád půlku HP.
Vylepšené sražení není nutně zbytečné - dovoluje ti srážet obry, určité druhy pavouků a jiného "nadstandartně" velikého creepu, některé bossy a vůbec mi doba, kdy jsem měl a neměl +4 k TO (druhý efekt Vylepšeného srážení) přišla rozdílná - ale jedná se o můj pocit, nemám to empiricky podloženo, že těch +4 (ne)hraje důležitou roli.
Pokud bych hrál PGéčko, dám to 12-16x Tulák, 8-4x Bojovník, jedu to STR + plnoplát + pavézu a k tomu alchemku. Co je "snejkovatelné" umře hned, co je nesnejkovatelné umře taky, jen o něco později. Ideální kamarád do dvojice sorcka nebo klerda.
edit ke srážení: Caehan to vysvětlil. Každý rozdíl ve velikosti = +4 k TO Vylepšené sražení tě "jakoby" o jednu velikost zvětšuje, tj. získáváš +4 k TO na sražení, které musí potvora "přehodit".
edit2: A protože jedeš "str", nepotřebuješ finty se zbraněmi a tudíš máš feat k dobru na to Vylepšené
sražení.
Nehraje tu (takovou) roli AC, protože každá (použitelná) postava se na "neprohoditelné" AC kolem 22tého lvlu dostane.
Co na Thalii zabíjí (kromě kouzel) jsou kritičáky. Sice tu každý bájí o "teorii", že kritik se musí potvrdit dalším hodem, ale z toho co ve hře vidím, si myslím, že NPC házejí automaticky úspěch a nepotvrzují nebo potvrzují takovým stylem, že se to skoro blíží čítování.
Proti kritiku tě nezachrání nic, kromě - musíš mít HODNĚ, opravdu hodně HP nebo nechodit na bosse nebo nebojovat se dvěma a více protivníky. Přijde lag v prahovozdu, dostaneš 3x 80-120 a jsi tuhej, zatímco ten tupej WM vedle tebe má pořád půlku HP.
Vylepšené sražení není nutně zbytečné - dovoluje ti srážet obry, určité druhy pavouků a jiného "nadstandartně" velikého creepu, některé bossy a vůbec mi doba, kdy jsem měl a neměl +4 k TO (druhý efekt Vylepšeného srážení) přišla rozdílná - ale jedná se o můj pocit, nemám to empiricky podloženo, že těch +4 (ne)hraje důležitou roli.
Pokud bych hrál PGéčko, dám to 12-16x Tulák, 8-4x Bojovník, jedu to STR + plnoplát + pavézu a k tomu alchemku. Co je "snejkovatelné" umře hned, co je nesnejkovatelné umře taky, jen o něco později. Ideální kamarád do dvojice sorcka nebo klerda.
edit ke srážení: Caehan to vysvětlil. Každý rozdíl ve velikosti = +4 k TO Vylepšené sražení tě "jakoby" o jednu velikost zvětšuje, tj. získáváš +4 k TO na sražení, které musí potvora "přehodit".
edit2: A protože jedeš "str", nepotřebuješ finty se zbraněmi a tudíš máš feat k dobru na to Vylepšené
Last edited by KaTo on 22:00 18. May 2012, edited 2 times in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Build pro vraha
Npc dávaj kritiky, protože to AC o které vydáváš za "neprohoditelné" totiž prohoditelné je. Jinak řečeno, potvory mají kur...ky velké ab. Proto bych AC naopak řešil.
btw nevyzrazuj můj uber build
edit: vylepšené sražení neovlivnuje TO sražení, všechno zůstává stejné, ovlivní to jen velikost potvor které lze/nezle srazit
btw nevyzrazuj můj uber build
edit: vylepšené sražení neovlivnuje TO sražení, všechno zůstává stejné, ovlivní to jen velikost potvor které lze/nezle srazit
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Build pro vraha
To je napůl pravda, s improved knockdown se počítáš jako bys byl o kategorii větší (díky čemuž můžeš mj. srážet větší protivníky) a (rozdíl velikostí) x 4 se do hodu započítává, takže +4 dostaneš.Prasokralik wrote:edit: vylepšené sražení neovlivnuje TO sražení, všechno zůstává stejné, ovlivní to jen velikost potvor které lze/nezle srazit
Ale moje chyba, spletl jsem si knockdown s improved knockdown.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Build pro vraha
Requirements - Skills: hide 8 ranks, move silently 8 ranksJ.F.Payne wrote:A co fighter/assasin na sílu?
...jo a nemá to Evasion
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Build pro vraha
No, dostane se k vrahovi pozdějc. Ale má dost velký AB, sražení se slušným TO a paralyzující útok. A pozdějc i devast.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Build pro vraha
A musí se tam nejprv narvat těch 13 levelů válečníka...KaTo wrote:Requirements - Skills: hide 8 ranks, move silently 8 ranksJ.F.Payne wrote:A co fighter/assasin na sílu?
...jo a nemá to Evasion.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN