Díky všem za dnešní den, co se motali kolem Lyriel a i těm, kam se zase Lyriel připletla. (viz. Azhael, atp.)
Díky i za ostatní postavy, sic to už nebylo tak veselé *brousí si zuby na Gordhunka*
Bylo to fajn.
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic? Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR) Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff." Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
chci podekovat Desmondovi a svym spoluhracum za fajn hru, bavi me namahat mozkove zavity v casovem presu, kdyz kazde spatne rozhodnuti je okamzite potrestano
Já také děkuji všem, kteří měli tu možnost ted spíše v poslední době Kir a Redryka.
A že těch kiksů nebylo málo. ( prokletý amulet, řešení hádanek a dalších ujetých několik ujetých komplikací - v hidu projít skrze portál, a pak ani sám hidař nevidí sám sebe, protože má taky výtečný hide Pokusy o jeho odhalení v rámci možností byly bezvadný, atd... atd...).
Prostě kopa legrace a skvělé hry, bavil jsem se.
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic? Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR) Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff." Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Díky všem za dnešní noční hru. Bylo to víc epické než jakákoli výprava.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Děkuju všem za dnešní veselou rozpravu už nějakou dobu jsem se tak nenasmála! A některé ty hlody mi tedy prodloužily život... dožiju se minimálně 100 let.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Díky za dnešní epickej den ve hře.
Nejenom že družinka perlila hláškama, nejenom že jsme si epicky zabojovali a nikdo nechcípl... ale zpestření v Orčích tesácích při cestě zpět bylo super (jsme blbci s těma vajíčkama!), a dohra v Karathě taky (kecy strážných - k nezaplacení).
Bylo to vážně skvělé. Za celou dobu jsem se snad ani chvilku nenudil a úplně mě to vtáhlo do děje. Díky všem.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět."David Mitchell, Atlas mraků "But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”