Nic proti ale zahrany to bylo mizerne strilel si na me ve tme takze si ani nemoh videtdanielfojt wrote:no to me trochu zarazilo ze se nic nestalo:)hel ja si myslim ze jsem byl v pravu a na to jmeno nad hlavou nehlede,nebyli jste tam takze muzete jen spekulovat.myslim ze do RP jsem uz trochu zapadl,takze doufam ze to bylo dobre.holt zly bandity ktery tahl streva po zemi nehlede na to jaky kabatek zrovna mel kdyz z nej trcela orci hlava zemrel a zaplatil za sve zlociny.
Pravidla a zvyklosti při PVP
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
pokud si to děláš někde sám a nikoho tim neprudíš...danielfojt wrote:takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
Když je to ale v CvC, tak by mě to taky nakáklo
Vaillardo Vran:
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
verim ze by te i nakaklo kdyby se te pokusil nekdo dvakrat prepadnout,ale je to fuk jse tu dyl nez ja tudiz chytrejsi.OneHeart wrote:pokud si to děláš někde sám a nikoho tim neprudíš...danielfojt wrote:takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
Když je to ale v CvC, tak by mě to taky nakáklo
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
co tu zas kecas za kraviny ....vzpamatuj sedanielfojt wrote:takze podle tebe vsichni co tohle hrajou a jsou lide ,nemuzou v noci chodit do lesa nebo kamkoli jelikoz nevidi ani houby,takze vsichni lide co lovi v noci vlky apod.. porusujou pravidla.no takze to bysme meli dat do chyb jelikoz je asi vsichni porusuji....a uz me ta nebata nebavi
psal sem hned na zacatku neres to je to fuk...tak to nerozpatlavej kdyz te to nabavi... za cloveka sem hral a ten bez svetla si v noci vidi sotva spicku mece nehlede nato ze tys asi nasadil bystrozrakost a zahlid si me pres celou obrazkovku (nebo to spis bylo to magicky tlacitko rychly napovedy ?
Me je to fuk ja to na forum resit nechtel po tellu si nevodpovidal a ja stim nezacal
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Bud tedy rekni o co jde, nebo to tu prestan pitvat. (radsi bych tu druhou variantu)danielfojt wrote:hele ocividne nevis o co jde takze to nekomentuj...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
K tem dislikum a maskovani: Dislike je fakt jenom OOC, kdyz uz se nekdo necha od vraha nalakat do lese, tak kazdej vrah je schopnej ho aspon jednou bodnout do zad a pak se ten dislike nehodi automaticky
(aspon myslim) a dat si nakej hadr pres ksicht kdyz nekoho prepadava zvladne kazdej blbecek, takze to, ze na to neni item prece neznamena ze to nejde
Strilet ve meste je fakt zhovadilost nejvetsi a mel by nasledovat kriminal, mestecka sou plny nevinejch obyvatel a nekdo by to mohl nejakou nehodou schytat, obhajobu u soudu a spravedlivej proces. Ale neco by to vyvolat melo kdyz u se nekdo hloupe prizna
Strilet ve meste je fakt zhovadilost nejvetsi a mel by nasledovat kriminal, mestecka sou plny nevinejch obyvatel a nekdo by to mohl nejakou nehodou schytat, obhajobu u soudu a spravedlivej proces. Ale neco by to vyvolat melo kdyz u se nekdo hloupe prizna
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
nasim milým banditum: ten disleke by tam mel byt vzdy, protoze kdys nekoho nockdownes tak dalsi kolo se dislike nastavi automaticky ( u npc to funguje, u pc asi taky jiste to nevim uz nekolik mesicu sem s pc nebojoval - ale skusim to
) takze to stejne pak musis vypinat aby postava neoplacela rany nebo byt v dostatecne vzdalenosti
tim ze zautocis bez dislike( nockdown je snad jedinej spusob jak to de)
upiras napdenymu jakoukoli reakci ( byt muze mit diky atributum a featum (a neduvěrivosti) vysoky reakce muze treba reagovat) treba se uhnout nebo dat atack of oportunity
nehlede nato ze ty si utocnik a ten dislike tam muzes prdnout v posledni vterine - mas na dost casu
tim ze si ten deslike nezapnes, si to proste zajistujes strasnou vyhodu
ktera to vzdy rozhodne v tvuj prospech - prosteje to prasarna
(a kdys ho nechces zabit a pohrat si tak neflakni sekerou ale treba kyjem nebo rovnou pesti - beztak prohanite hlavne nizky levely takze tolik neriskujete)
tim ze zautocis bez dislike( nockdown je snad jedinej spusob jak to de)
upiras napdenymu jakoukoli reakci ( byt muze mit diky atributum a featum (a neduvěrivosti) vysoky reakce muze treba reagovat) treba se uhnout nebo dat atack of oportunity
nehlede nato ze ty si utocnik a ten dislike tam muzes prdnout v posledni vterine - mas na dost casu
tim ze si ten deslike nezapnes, si to proste zajistujes strasnou vyhodu
ktera to vzdy rozhodne v tvuj prospech - prosteje to prasarna
(a kdys ho nechces zabit a pohrat si tak neflakni sekerou ale treba kyjem nebo rovnou pesti - beztak prohanite hlavne nizky levely takze tolik neriskujete)
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
prohanime ty co se nam nelibihuhulak wrote:kyjem nebo rovnou pesti - beztak prohanite hlavne nizky levely takze tolik neriskujete)
pesti vod tedka uz srazim potom co sem omylem zasek chudaka Helma Lovce kdyz sem proste nad nim stal a nahle Berserk zasek
To je teda byznys to loupeznictvi nic z vas nekapne a my susime s Kirim hubu... za celou dobu mame 200 zlataku 4 chleby, 2 vody a 2 hlavy
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
To je teda byznys to loupeznictvi nic z vas nekapne a my susime s Kirim hubu... za celou dobu mame 200 zlataku 4 chleby, 2 vody a 2 hlavy 
to proto ze si asi vybílráte chudy lidi na to nelibeni
to proto ze si asi vybílráte chudy lidi na to nelibeni
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Ze se na to loupeni nevykasles i jako votrok u nas dole by sis pravdepodobne vydelal vic

Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Taky teda ale kolik lidi ste prepadli? Se mi nesnazte vykladat ze nikdo nemel nic vic spravnej bandita by postave slohl hlavne hadry aby se pak moh smat jak bezi domu ve spodkach (nebo i spodky cimz se sranda efekt este znasobi), prijit vo hadry nikoho tak moc nekousne
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
nj to okradani je trochu na hrane, spousta hracu by asi nezkousla, kdyby mela prijit o tezce vydrenou zbroj za nekolik tisicZyga wrote:Taky teda ale kolik lidi ste prepadli? Se mi nesnazte vykladat ze nikdo nemel nic vic spravnej bandita by postave slohl hlavne hadry aby se pak moh smat jak bezi domu ve spodkach (nebo i spodky cimz se sranda efekt este znasobi), prijit vo hadry nikoho tak moc nekousne
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
a jak to pak mají skousnout ti loupežníci, když jim postava s měšcem naditým zlatem blahosklonně odsype 20 zlatekAznar wrote: nj to okradani je trochu na hrane, spousta hracu by asi nezkousla, kdyby mela prijit o tezce vydrenou zbroj za nekolik tisic
Vaillardo Vran:
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
coze? me hardry otrhance?
vite jak dlouho trvalo nez sem je nasel?
jen hadry prosim ne
vite jak dlouho trvalo nez sem je nasel?
jen hadry prosim ne