Jop, padá i když hráč útočí.Shaman88 wrote:A dělá to i když útočí hráč?
Kaménka
Re: Kaménka
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Re: Kaménka
Koukám, že to bylo velmi diskutované téma a tak bych pro vyjasnění také rád přišel se svou kapku do mlýna.
Včera se mi stal obdobný problém. Lokace stejná tj. prahvozd a tygři.
Kouzlo jiné. Měl jsem ČERSTVĚ nakouzlenou předtuchu (30/+5). Jistě víte, že seškrábat toto zabere přecejen o chvilku déle, než běžná kamenka (10/+5 max. 100živ.).
Šel jsem na tygra a protože mé vlastnosti nejsou tak dobré, mohl jsem výpis pozorovat. Jednou mě zasáhl běžným útokem, ve výpisu se objevil regulérní zápis o pohlcení zranění a zbývajících bodů pohlcení kouzla (ještě dosti vysokém). Boj pokračoval dále ve stylu, že tygr se snažil zasáhnout srážením a VŽDY minul. Po pár kolech se konečně rozhoupal a zkusil normální útok. Nestihl jsem se divit, když jsem viděl, že mě už zranil.
Závěr? Neúspěšné speciální útoky redukují tyto ochranná kouzla
Otázkou zůstává, jestli je možné s tím něco dělat nebo jen se s tím smířit. Pokud bohužel to druhé, asi nemá smysl dělat i (možná) prokazatelnější log, než Majky
Co jsem nezkoušel, tak tam jít bez nevy. Upřímně, pokud to pomůže, tak raději obětuju nevy než předtuchu
Včera se mi stal obdobný problém. Lokace stejná tj. prahvozd a tygři.
Kouzlo jiné. Měl jsem ČERSTVĚ nakouzlenou předtuchu (30/+5). Jistě víte, že seškrábat toto zabere přecejen o chvilku déle, než běžná kamenka (10/+5 max. 100živ.).
Šel jsem na tygra a protože mé vlastnosti nejsou tak dobré, mohl jsem výpis pozorovat. Jednou mě zasáhl běžným útokem, ve výpisu se objevil regulérní zápis o pohlcení zranění a zbývajících bodů pohlcení kouzla (ještě dosti vysokém). Boj pokračoval dále ve stylu, že tygr se snažil zasáhnout srážením a VŽDY minul. Po pár kolech se konečně rozhoupal a zkusil normální útok. Nestihl jsem se divit, když jsem viděl, že mě už zranil.
Závěr? Neúspěšné speciální útoky redukují tyto ochranná kouzla
Otázkou zůstává, jestli je možné s tím něco dělat nebo jen se s tím smířit. Pokud bohužel to druhé, asi nemá smysl dělat i (možná) prokazatelnější log, než Majky
Co jsem nezkoušel, tak tam jít bez nevy. Upřímně, pokud to pomůže, tak raději obětuju nevy než předtuchu
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Kaménka
Čerstvá kaménka skoro epika, bez invisu. Tři imrvére srážející orci. Jen jeden zásah za 6HP.
PS: celý výpis doufám neni třeba : Sražení minul, Sražení minul , Sražení minul proložené Barakas zabil . zranil, pohmoždil
PS: celý výpis doufám neni třeba : Sražení minul, Sražení minul , Sražení minul proložené Barakas zabil . zranil, pohmoždil
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4