Hrát sorcku neznamena mít timestopBarbar321 wrote:Hraju taky socku, tudíž svým názorem bojuju sám proti soběBruciacullo wrote:Předpokládaná reakce archetypálních hráčů českých NWN světů: Já to nemám tak to ostatním zakážu. Zamyslete se... Kolik těch timestopů má... Kolik toho stačí za ten jeden timestop vytěžit... Logicky to u většiny surovin nemá ani význam... A u těch mála je to i tak velký risk takže to užije stejně jen někdo šikovný s rychlými prsty..
Těžba v timestopu
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Par dotazu novacka
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Par dotazu novacka
...ale přecejen u takhle vzácných surovin i jeden ingot je dost slušný zisk, ne?Nalkanar wrote:... ačkoliv mám těžbu u 80%, tak se to rozhodně nedaří vždy.
Však tu bylo několikrát řečeno, že cílem Thalie je týmová hraNalkanar wrote: A mágové skoro nic neprojdou na epických lvlech.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
nejsem ještě tak daleko, ale TSko si brát budu. Myslím, že je to logické rozhodnutí valné většiny socekBruciacullo wrote:
Hrát sorcku neznamena mít timestop
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Týmovou hru popírá např. existence alchymie.Barbar321 wrote:Však tu bylo několikrát řečeno, že cílem Thalie je týmová hraNalkanar wrote: A mágové skoro nic neprojdou na epických lvlech.
.
Re: Par dotazu novacka
Mě by to vadilo taky. Jde pořád o princip. Chceš zdroje? Vymlať si dung.J.F.Payne wrote:A vadilo by někomu, kdyby v timestopu těžil třeba cín?
Proč se zakázalo jen projití dungu s cíleným zabitím bosse? Nejspíš z důvodu, že to obchází drsně systém a nabořuje to RP hru.
Podle mě je toto úplně stejný případ. Tvůrci nějak naplánovali dung tak, aby kov byl nesmírně vzácný a pokud ho někdo chce, měl by pro jeho získání něco obtížného vykonat. A když ne, tak aspoň se složit v partě a v té jít ten dung pročistit.
Určitě nebylo cílem, aby ho bylo možné získat pomocí jednoduchého systému. Tímto ovšem nenarážím pouze na kouzla socek, ale třeba i již zmiňovaná alchymie, která dokáže mnohé věci obejít jednduše také
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Ano, pod to se podepíšu takyNalkanar wrote: Týmovou hru popírá např. existence alchymie.Proč by i mág nemohl občas někam (byť i jen pro pár kousků kovu) chodit sám? Proč takovou výsadu mají jen plechovky sjeté hromadou lahviček?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Přesunout meteor jinam na obtížnější místa a že se jich určitě najde.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Par dotazu novacka
Osobně bych toto téma přesunul na jiné vlákno. Tyto informace (a debaty kolem) moc prospěšné nováčkům nebudou 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Par dotazu novacka
Čiste teoreticky jo?kucik wrote:To je samozřejmě otázka. Nicméně si myslim, že ten timestiop je natolik krátkej, že to nemá žádnej větší efekt. Nehledě na to, že se tam musí ta postava i nějak dostat.
Nevim, co na to ostatní. Nikdo další se k tomu zatim nevyjádřil.
7timestopů za rest.
Přijdeš tam a máš 7timestopů, odbehnes přes přechod, udelas rest a máš dalších 7timestopů. Pak odlogneš. Za hodku si logneš, udelas rest a máš zas 7timestopů. Ruda se ti spawnuje furt, timestopy se ti "spawnuji furt" ..
At s edívám jak se dívám. Objetuješ jeden real den tomu že tam bdueš zaparkovanej a si dost těžce vyzívanej.
edit:
Ono by nebylo od věci třeba tento top kov dát ne jako skálu, ale jako trofej z bosse, tak jako to má mithrilovej golem.
To dané "stvoření" co je hned za tímto dungem by mohlo býti ideální. Popřípadě zvednout DC u jedné jeho věcičky a hned máte top surovinu fakt TOP ! a ne jen leháry leháry ..
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Par dotazu novacka
Typický drow. Hned prasí.-darkvision- wrote:Čiste teoreticky jo?kucik wrote:To je samozřejmě otázka. Nicméně si myslim, že ten timestiop je natolik krátkej, že to nemá žádnej větší efekt. Nehledě na to, že se tam musí ta postava i nějak dostat.
Nevim, co na to ostatní. Nikdo další se k tomu zatim nevyjádřil.
7timestopů za rest.
Přijdeš tam a máš 7timestopů, odbehnes přes přechod, udelas rest a máš dalších 7timestopů. Pak odlogneš. Za hodku si logneš, udelas rest a máš zas 7timestopů. Ruda se ti spawnuje furt, timestopy se ti "spawnuji furt" ..
At s edívám jak se dívám. Objetuješ jeden real den tomu že tam bdueš zaparkovanej a si dost těžce vyzívanej.
Odběhnutí za přechod? Zneužívání přechodu. Odlog v dungu pro kolečkování zdroje? Defakto to samé jak když odlogneš u bosse.
Moje úvaha samozřejmě byla v té košér pravidlové verzi, kdy dojdu k dungu, projdu v invisu/GS, dojdu ke zdroji, hodím pár timestopů, abych vykutal jedno ložisko a zase se v invisu/GS odeberu pryč. Vyžere mi to nejvyšší kruh nebo dva a budu na hodinu a víc nepoužitelný skrz resty.
.
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Par dotazu novacka
Tady jde vidět jak kdo uvažuje...... A hned několik porušení pravidel.. Roztomilé můžeš to zkusit...-darkvision- wrote:Čiste teoreticky jo?kucik wrote:To je samozřejmě otázka. Nicméně si myslim, že ten timestiop je natolik krátkej, že to nemá žádnej větší efekt. Nehledě na to, že se tam musí ta postava i nějak dostat.
Nevim, co na to ostatní. Nikdo další se k tomu zatim nevyjádřil.
7timestopů za rest.
Přijdeš tam a máš 7timestopů, odbehnes přes přechod, udelas rest a máš dalších 7timestopů. Pak odlogneš. Za hodku si logneš, udelas rest a máš zas 7timestopů. Ruda se ti spawnuje furt, timestopy se ti "spawnuji furt" ..
At s edívám jak se dívám. Objetuješ jeden real den tomu že tam bdueš zaparkovanej a si dost těžce vyzívanej.
edit:
Ono by nebylo od věci třeba tento top kov dát ne jako skálu, ale jako trofej z bosse, tak jako to má mithrilovej golem.
To dané "stvoření" co je hned za tímto dungem by mohlo býti ideální. Popřípadě zvednout DC u jedné jeho věcičky a hned máte top surovinu fakt TOP ! a ne jen leháry leháry ..
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Par dotazu novacka
Promiň, ale tobě tohle přijde jako čestná RP hra? Mě teda (aniž bych na tebe chtěl jakkoliv útočit) to přijde jen jako prosté obcházení systému.Nalkanar wrote:
Moje úvaha samozřejmě byla v té košér pravidlové verzi, kdy dojdu k dungu, projdu v invisu/GS, dojdu ke zdroji, hodím pár timestopů, abych vykutal jedno ložisko a zase se v invisu/GS odeberu pryč.
Neříkám, že jsi jediný, asi je to běžná praxe, ale osobně jsem proti takovému obcházení.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Těžba v timestopu
Příjde mi to víc košér, než drow přecházející přechod a odlogovávající přesně na časy restů.
Není to ideální, nicméně mi příjde IC logické, že pokud mi jde jen o rudu, která se vyskytuje na jednom místě, tak nebudu vybíjet vše, co je cestou k rudě a ideálně rudu jen prostě natěžím. Oproti zabíjení bossů to není kdo ví jaké obohacení a ve výsledku v tom timestopu nezvládnu nikdy kompletně vytěžit zdroje, tak jako ten, kdo si to složitěji celé vybije.
V tom zvýrazněném vidím ten zásadní rozdíl. Když někdo obejde dung, aby sejmul bosse, tak tím sejme bosse pro všecky ostatní na sakra dlouho a výrazně se přitom obohatí. Když projdu dung směrem k surovině, vytěžím třeba jeden zdroj ze tří, protože víc mi nedovolí počet spellů v restu a odejdu. Tak rozdíl vidím v tomto - zaprvé se suroviny doplňují rychleji než bossové, zadruhé tam pořád zůstane ruda pro ostatní, zatřetí na craftu se nedá bohatnout vůbec tak rychle, jako na bossech, takže to nevedu k nějakým extrémům v obohacování postavy.
Není to ideální, nicméně mi příjde IC logické, že pokud mi jde jen o rudu, která se vyskytuje na jednom místě, tak nebudu vybíjet vše, co je cestou k rudě a ideálně rudu jen prostě natěžím. Oproti zabíjení bossů to není kdo ví jaké obohacení a ve výsledku v tom timestopu nezvládnu nikdy kompletně vytěžit zdroje, tak jako ten, kdo si to složitěji celé vybije.
V tom zvýrazněném vidím ten zásadní rozdíl. Když někdo obejde dung, aby sejmul bosse, tak tím sejme bosse pro všecky ostatní na sakra dlouho a výrazně se přitom obohatí. Když projdu dung směrem k surovině, vytěžím třeba jeden zdroj ze tří, protože víc mi nedovolí počet spellů v restu a odejdu. Tak rozdíl vidím v tomto - zaprvé se suroviny doplňují rychleji než bossové, zadruhé tam pořád zůstane ruda pro ostatní, zatřetí na craftu se nedá bohatnout vůbec tak rychle, jako na bossech, takže to nevedu k nějakým extrémům v obohacování postavy.
.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Par dotazu novacka
Pod tohle se podepisovat nebudu.Barbar321 wrote:Ano, pod to se podepíšu takyNalkanar wrote: Týmovou hru popírá např. existence alchymie.Proč by i mág nemohl občas někam (byť i jen pro pár kousků kovu) chodit sám? Proč takovou výsadu mají jen plechovky sjeté hromadou lahviček?
Protože "prskolet" při nynějším nastavení thalijském si může zajít pro jakýkoliv kousek rudy, od cínu až po meteor!
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Par dotazu novacka
*odkašle si* Kde že prasím? Pokud víš hovno (klidne i napomenutí mi zde dejte) tak se nevyjadřuj.Nalkanar wrote:Typický drow. Hned prasí.-darkvision- wrote:Čiste teoreticky jo?kucik wrote:To je samozřejmě otázka. Nicméně si myslim, že ten timestiop je natolik krátkej, že to nemá žádnej větší efekt. Nehledě na to, že se tam musí ta postava i nějak dostat.
Nevim, co na to ostatní. Nikdo další se k tomu zatim nevyjádřil.
7timestopů za rest.
Přijdeš tam a máš 7timestopů, odbehnes přes přechod, udelas rest a máš dalších 7timestopů. Pak odlogneš. Za hodku si logneš, udelas rest a máš zas 7timestopů. Ruda se ti spawnuje furt, timestopy se ti "spawnuji furt" ..
At s edívám jak se dívám. Objetuješ jeden real den tomu že tam bdueš zaparkovanej a si dost těžce vyzívanej.
Odběhnutí za přechod? Zneužívání přechodu. Odlog v dungu pro kolečkování zdroje? Defakto to samé jak když odlogneš u bosse.
Moje úvaha samozřejmě byla v té košér pravidlové verzi, kdy dojdu k dungu, projdu v invisu/GS, dojdu ke zdroji, hodím pár timestopů, abych vykutal jedno ložisko a zase se v invisu/GS odeberu pryč. Vyžere mi to nejvyšší kruh nebo dva a budu na hodinu a víc nepoužitelný skrz resty.
Jsem asi jediněj mág kterej to vždy vymlátíl od začátku do konce. Kerej netěžil v gsku a nevyužival těchto vašich PRASECINEK. Za svou éru jsem tak natěžil našemu rodu přes 100rudy meteoru a vše dle pravidel. Ani ty debilní npcčka jsem si neovládal z invisu či gs (nevím co z toho bugovalo). To si zas laskavě zaměťte před svým prahem !!
Jen říkám co tenhle "TVŮJ NÁPAD" může způsobit a dvakrát košér se mi to nezdá. Takže si zas zaměť před svým prahem!!
Takže si mě neber laskavě do úst, když nevíš .. ty umělče, kerej neumí hrát prskoleta !
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první