Chyby v lokacich

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by photter »

prosím WB aby nedávali spawnpointy na dohled přechodů, neni to fér
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by nomis_b »

photter wrote:prosím WB aby nedávali spawnpointy na dohled přechodů, neni to fér
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory
to myslim dneska potvrdila cela drowi armada... nejak se tam na nas sesypalo hoodne monster. kdyby tam byli treba apson dve za prechodem, ale jich bylo pet i s kouzelnikem... to je opravdu vrazedne...
Jedna se pritom o prvni, druhe i treti patro.

ale taky bych chtel rict, ze pulorkum nejde projit pruchod vypadajici jako vlci zuby. Musel mne tam i zpet teleportovat DM. prej je to nejaka klasicka chyba, ktera je pro vsechyn pulorky u tohohle portalu. jedna se o prechod mezi lokaci : pred idalskou hrobkou a skretim uzemi-jezirko
A zase se craftí...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by Lord_Berserk »

to samy harpije kdyz se vleze vod Nathanovo Srubu....vidi hrozne daleko a hned se jich na vas sesype 5 najednou :shock:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Chyby v lokacich

Post by jiromir »

Lord_Berserk wrote:to samy harpije kdyz se vleze vod Nathanovo Srubu....vidi hrozne daleko a hned se jich na vas sesype 5 najednou :shock:
joj, jsou to harpyje, svině jedny svinutý :-)
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Chyby v lokacich

Post by liuk »

Nemožnost spánku

Lokace:
Podtemno, Tunel Dhull'Bhar, Smíšený obchod Dguka Lambata

Prodává klíč od noclehu, ale v lokaci je systémově zakázán spánek. prosím o odblokování.
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Chyby v lokacich

Post by liuk »

Špatně nastaveno HxH (PvP)

Lokace:
Hagol - Hlavní Hagol - Krčma o dvou ostřích - Pokoje

Celé pokoje jsou se zákazem PvP. Tedy poskytují pronásledované postavě naprosté bezpečí, že jí tam nikdo nemůže zabít.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by nomis_b »

Pri vstupu do lokace Tunel Dhull bhar - divoke tunely se vsem postavam neco stalo se zvukem. Nekomu to v lokaci udelalo desetinasobnou ozvenu, nekomu to pri vstupu jen zahvizdalo v bednach a dal to bylo v poradku. Neco tam neni koser :mrgreen:

V lokaci plosina u propasti F"haar je podzemni dub, ktery se pri sekani zacne tak trast, az z toho celej chudak zezelena.
A zase se craftí...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by Lord_Berserk »

V hospode u Skopku se neda spat pise to ze nejsem u vohniste... pak je nahore este jedna zajimavost jakoby zrcadlovej efekt... viz vypis chyb na Webu :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by DenGrasse »

v lokaci karatha - farmy východ jsou místní zemědělci patrně členy cirkusu, nejspíše blešího... si tak stojím a sklízím a najednou huuup!!! vedle přistál zemědělec s kosou přes rameno přímo za zády postavy... dost jsem se vyděsil protože jsem ho předtim neviděl a to jsem dával pozor takže skočil asi přes půl lokace (nebylo to že by se tam zjevil kvůli třeba lagu, ale fakt jsem viděl jak skáče a dopadá zhora)... chybělo jen aby mi jí tou kosou vyťal... to by byl efekt :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by photter »

se nediv, když mu kradeš úrodu :lol:
padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství :mrgreen: :twisted: :D :twisted: :evil: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by DenGrasse »

photter wrote:se nediv, když mu kradeš úrodu :lol:
padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství
no já jsem sklízel hodně vopatrně, proto sem se tak lek... ale nebylo to při přechodu na denní spawn... myslíš asi na speciální nářadí 'popravčí kosa' v rukou mírně opálených nepřizpůsobivých spoluobyvatel :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Chyby v lokacich

Post by photter »

pfff, takovej nevkus nepěstujem, bojujem standartním čepelema, kosa je pro vidláky
a nepřizpůsovivý ? noo, na tom něco bude ale zas umíme přizpůsobit druhý našim potřebám :mrgreen: :mrgreen: a že sme v tom fakt dobrý :twisted: :twisted:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked