Chyby v lokacich
Re: Chyby v lokacich
prosím WB aby nedávali spawnpointy na dohled přechodů, neni to fér
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chyby v lokacich
to myslim dneska potvrdila cela drowi armada... nejak se tam na nas sesypalo hoodne monster. kdyby tam byli treba apson dve za prechodem, ale jich bylo pet i s kouzelnikem... to je opravdu vrazedne...photter wrote:prosím WB aby nedávali spawnpointy na dohled přechodů, neni to fér
celá hrobka v podtemnu je takhle pokažená, prakticky za každým přechodem se začnou na objevivší se postavy sbíhat potvory
Jedna se pritom o prvni, druhe i treti patro.
ale taky bych chtel rict, ze pulorkum nejde projit pruchod vypadajici jako vlci zuby. Musel mne tam i zpet teleportovat DM. prej je to nejaka klasicka chyba, ktera je pro vsechyn pulorky u tohohle portalu. jedna se o prechod mezi lokaci : pred idalskou hrobkou a skretim uzemi-jezirko
A zase se craftí...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Chyby v lokacich
to samy harpije kdyz se vleze vod Nathanovo Srubu....vidi hrozne daleko a hned se jich na vas sesype 5 najednou 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Chyby v lokacich
joj, jsou to harpyje, svině jedny svinutýLord_Berserk wrote:to samy harpije kdyz se vleze vod Nathanovo Srubu....vidi hrozne daleko a hned se jich na vas sesype 5 najednou
Re: Chyby v lokacich
Nemožnost spánku
Lokace:
Podtemno, Tunel Dhull'Bhar, Smíšený obchod Dguka Lambata
Prodává klíč od noclehu, ale v lokaci je systémově zakázán spánek. prosím o odblokování.
Lokace:
Podtemno, Tunel Dhull'Bhar, Smíšený obchod Dguka Lambata
Prodává klíč od noclehu, ale v lokaci je systémově zakázán spánek. prosím o odblokování.
Re: Chyby v lokacich
Špatně nastaveno HxH (PvP)
Lokace:
Hagol - Hlavní Hagol - Krčma o dvou ostřích - Pokoje
Celé pokoje jsou se zákazem PvP. Tedy poskytují pronásledované postavě naprosté bezpečí, že jí tam nikdo nemůže zabít.
Lokace:
Hagol - Hlavní Hagol - Krčma o dvou ostřích - Pokoje
Celé pokoje jsou se zákazem PvP. Tedy poskytují pronásledované postavě naprosté bezpečí, že jí tam nikdo nemůže zabít.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Chyby v lokacich
Pri vstupu do lokace Tunel Dhull bhar - divoke tunely se vsem postavam neco stalo se zvukem. Nekomu to v lokaci udelalo desetinasobnou ozvenu, nekomu to pri vstupu jen zahvizdalo v bednach a dal to bylo v poradku. Neco tam neni koser
V lokaci plosina u propasti F"haar je podzemni dub, ktery se pri sekani zacne tak trast, az z toho celej chudak zezelena.
V lokaci plosina u propasti F"haar je podzemni dub, ktery se pri sekani zacne tak trast, az z toho celej chudak zezelena.
A zase se craftí...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Chyby v lokacich
V hospode u Skopku se neda spat pise to ze nejsem u vohniste... pak je nahore este jedna zajimavost jakoby zrcadlovej efekt... viz vypis chyb na Webu 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Chyby v lokacich
v lokaci karatha - farmy východ jsou místní zemědělci patrně členy cirkusu, nejspíše blešího... si tak stojím a sklízím a najednou huuup!!! vedle přistál zemědělec s kosou přes rameno přímo za zády postavy... dost jsem se vyděsil protože jsem ho předtim neviděl a to jsem dával pozor takže skočil asi přes půl lokace (nebylo to že by se tam zjevil kvůli třeba lagu, ale fakt jsem viděl jak skáče a dopadá zhora)... chybělo jen aby mi jí tou kosou vyťal... to by byl efekt 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Chyby v lokacich
se nediv, když mu kradeš úrodu
padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství

padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Chyby v lokacich
no já jsem sklízel hodně vopatrně, proto sem se tak lek... ale nebylo to při přechodu na denní spawn... myslíš asi na speciální nářadí 'popravčí kosa' v rukou mírně opálených nepřizpůsobivých spoluobyvatelphotter wrote:se nediv, když mu kradeš úrodu![]()
padání NPC z nebe dělá spawnsystém, je to menší zlo (zátěž), než kdyby tam byl furt...patrně si "sklízel" celou noc a ráno tě překvapil cestou na pole....ale neboj, noční sklizeň bude brzo nejadrenalinovější dobrodružství
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Chyby v lokacich
pfff, takovej nevkus nepěstujem, bojujem standartním čepelema, kosa je pro vidláky
a nepřizpůsovivý ? noo, na tom něco bude ale zas umíme přizpůsobit druhý našim potřebám
a že sme v tom fakt dobrý

a nepřizpůsovivý ? noo, na tom něco bude ale zas umíme přizpůsobit druhý našim potřebám
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh