Problém se spuštěním hry
Problém se spuštěním hry
Mám problém se spuštěním hry, tak Vás prosím o pomoc, pokud někdo budete vědět, čím by to mohlo být.
1) Nainstalovala jsem NWN bez datadisků - bez problému běží.
2) Nainstalovala jsem 1. datadisk - to mi vyhodilo chybu (klasickou, když Vám některý program "neodpovídá") až když jsem se chtěla připojit s nějakou postavou do hry.
3) Nainstalovala jsem 2. datadisk - už jsem hru ani nespustila, sice se mi zobrazila úvodní obrazovka včetně nahrávací obrazovky, ale když to mělo dojít do té fáze, kdy jsou přehrávány loga firem, tak mi to opět spadlo.
Nepomohlo ani opakované přeinstalování hry, ani "opatchování a ocepování".
Za případné rady předem děkuji.
1) Nainstalovala jsem NWN bez datadisků - bez problému běží.
2) Nainstalovala jsem 1. datadisk - to mi vyhodilo chybu (klasickou, když Vám některý program "neodpovídá") až když jsem se chtěla připojit s nějakou postavou do hry.
3) Nainstalovala jsem 2. datadisk - už jsem hru ani nespustila, sice se mi zobrazila úvodní obrazovka včetně nahrávací obrazovky, ale když to mělo dojít do té fáze, kdy jsou přehrávány loga firem, tak mi to opět spadlo.
Nepomohlo ani opakované přeinstalování hry, ani "opatchování a ocepování".
Za případné rady předem děkuji.
Re: Problém se spuštěním hry
Doporučuju mezi instalacemi datadisků hru nespouštět.
Re: Problém se spuštěním hry
No mně to i ted občas spadne hned po spuštění (loga, atd.), ale pak se proklikám dál a jede vše jak má. Pro připojení třeba mít všechny datadisky. Ještě měj chvíli trpšlivost. 
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Problém se spuštěním hry
Ještě doporučuju ve vymazat obsah složky movies....
Někdy to pomůže, videa to vůbec nebude načítat a skočíš rovnou do hlavní nabídky.
Někdy to pomůže, videa to vůbec nebude načítat a skočíš rovnou do hlavní nabídky.
Re: Problém se spuštěním hry
Tak i přes další přeinstalování hry, bez toho, aniž bych hru mezi instalací klasiky a datadisků spustila, i přes vymazání obsahu složky s videi, mi hra spadne hned po ukončení nahrávací obrazovky.
Re: Problém se spuštěním hry
Osbně to tipuji na ovladače grafické karty, zkus starší ovladače. Btw co máš za grafiku? (taky se mi to dělo a byly to ovladače)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Problém se spuštěním hry
Mám ATI Radeon HD 5570 (když jsem hru měla nainstalovanou drříve, tak jsem ji měla na ATI Radeon HD 2200 tuším), jenže nevím, jaký ovladač bych mohla použít. Za odkaz ke stažení bych byla vděčná.Bahnak wrote:Osbně to tipuji na ovladače grafické karty, zkus starší ovladače. Btw co máš za grafiku? (taky se mi to dělo a byly to ovladače)
Re: Problém se spuštěním hry
Zkus ještě nastavit kompaktibilitu s windows XP.
Pak spustit hru jako správce.
A také ve windowsech vypnout řízení uživatelských účtů(pokud nevíš jak na to, návod jistě najdeš na netu)
Pak spustit hru jako správce.
A také ve windowsech vypnout řízení uživatelských účtů(pokud nevíš jak na to, návod jistě najdeš na netu)
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Problém se spuštěním hry
A pustit to rovnou EXE souborem a ne pres uvodni obrazovku autorunu.
Me to pres ni trebas hazi pokazdy chybovou hlasku.
Me to pres ni trebas hazi pokazdy chybovou hlasku.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Problém se spuštěním hry
A ještě zkusit spouštět v okně. Mně se také občas stane, že NWN spadne při načítání, ale jen náhodně cca v 20 % případů a stačí ho jen spustit znovu.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Problém se spuštěním hry
Mne na "sedmickach" NWN padalo pri nizkem rozliseni nastavenem ve hre....Pokud nemas nastaveno, nastav stejne rozliseni jako ma tvuj desctop.
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Problém se spuštěním hry
Tak jsem zkusila nainstalovat nové ovladače, ale při instalaci mi to vypsalo "Chyba instalace balíčku", ale v rozpisu chyb mi to nic bližšího nevypsalo. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Re: Problém se spuštěním hry
Neinstaluješ ovladače pro jiný systém?
Re: Problém se spuštěním hry
Shaman má nejspíše pravdu. Zkontroluj, zda-li jsou ty ovladače vážně pro tvůj OS. Ono 32/64bit může rozhodovat a kolidovat...
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Problém se spuštěním hry
Ať jsem instalovala jak pro XP 32 bit, tak 64 bit, vždy mi to hlásilo chybu v instalaci balíčku, tak já nevím co dělám špatně... 