Ještě doporučím zkontrolovat znovu, jestli máš odinstalované ovladače opravdu, pak by se to také nemuselo dařit nainstalovat vůbec. Nic jiného mě nenapadá.Amithiel wrote:Ať jsem instalovala jak pro XP 32 bit, tak 64 bit, vždy mi to hlásilo chybu v instalaci balíčku, tak já nevím co dělám špatně...
Tady přikladám ještě link:
http://driverscollection.com/?H=Radeon% ... ndows%20XP
Vybráno namátkou, ale třeba by se to pak chytilo.