Aria: To ses praštil?
Balodil: Ni, len som řekol, že na tej serem.
Strážný: To musela být pořádná rána.
Gardista: hahaha
Gardista: hahaha
Nooo *píská si* tak Aria ty svíčky ráda využije .... na svícení ....třeba někde v majáku, aby viděla ....sakra rdd mají vidění ve tmě, tak to je chabá výmluva.J.F.Payne wrote:Dostal mě tell od RoFa (cca, ne přesná citace):
// To se dají ve hře pořídit svíčky jako item?
A hned jsem věděl, k čemu je bude používat))
(Všechno v dobrým!)