League of Legends

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

dota2 je zadarmo a steam taky, jeslti je nebo není potřeba netuším ale steam ajko takový je free platforma, pouze hry co zadarmo nejsou si na něm následně kupuješ
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: League of Legends

Post by Shaman88 »

Já bych souhlasil, taky mi vadí v Lol nemožnost, blokovat creepy a Deny vlastních.
Ono na tom se pozná dost skill, když třeba hraju proti noobům tak někdy se podaří že z jedné vlny creepů dorazím všechny vlastní a když se podaří víc krát tak třeba na 7 minutě jsem o 2-3 lvly výš než oponent a mám i víc goldů, zatímco on nemá skoro nic.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.
HoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není. :wink:
ano HoN má matchmaking. Já ale psal, že v LoL FUNGUJE matchmaking. Jestli hra má matchmaking je jedna věc. Jestli má funkční matchmaking, je durhá věc. HoN nemá funkční matchmaking - pro příklad.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

Shaman88 wrote:Já bych souhlasil, taky mi vadí v Lol nemožnost, blokovat creepy a Deny vlastních.
Ono na tom se pozná dost skill, když třeba hraju proti noobům tak někdy se podaří že z jedné vlny creepů dorazím všechny vlastní a když se podaří víc krát tak třeba na 7 minutě jsem o 2-3 lvly výš než oponent a mám i víc goldů, zatímco on nemá skoro nic.
A věřil bys, že tohle se dá docílit i bez toho aby ses choval jako terorista a likvidoval vlastní řady? blokace a likvidace vlastních creepů není o skillu, je to normální zhovadilost. Schopnost kontrolovat svou lajnu bez tohoto, to je skill.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: League of Legends

Post by Absinthorix »

Image
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

zachy wrote:
Prasokralik wrote:je to dota rip a je to dost špatnej dota rip, originální dota je lepší, dota 2 je lepší, od hratelnosti, po přehlednost
Dota 1 byla dobrá, jenže hra tomu nebyla přizpůsobená. (chybí reconnect a další featury co se týče kvality hry)
Dota 2 lepší možná může být, nehrál jsem ji, ale tuším že je potřeba Steam což si kupovat nehodlám.
Prasokralik wrote: jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchosti
Je mi jasný že první hry nebudou nic HC, ale tak to je u většin her. HoN je na tom stejně
Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.
HoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není. :wink:
Prasokralik wrote: dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?
Creepy jsou slabé, zničené kasárny se tuším po pár minutách obnoví. Hrdina, který umře tuším neztrácí žádné goldy! Pokud tě dostává pláč od dotkařů, tak jich je asi víc a asi to v něčem opravdu bude že? :roll:
Prasokralik wrote: Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.
Ano to mi vadí, také mi vadí že nemůže vlastní creepy blokovat. Lasthitting je duležitej to máš pravdu, Jestli jsi hrál Dotu1 a přešel na LoL a tohle ti příjde lepší, tak máš ty opravdu super uvažování :idea:
Prasokralik wrote: Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...
To že je tam magic power je fajn, ale vpodstatě totéž máš v HoN (maximalizace ultimátního spellu hůlkou nebo spellshards pro snížení magic armor).
Prasokralik wrote: LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
Hrál jsi vůbec HoN že říkáš že LoL je v tolika věcech lepší?
Prasokralik wrote: btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
Neříkám že se cítím jako hrozný profík a určitě mě sundáš v duelu 1v1, ale to já tebe v HoN taky :)

LoL je fajn hra, ale HoN je pro mě prostě lepší, více možností a nenadržujou tam hráčům, kteří hrají častěji
(čím vyšší lvl accountu tím lepší runy a ty dvě kouzla může hráč mít)

v HoN jsou někteří hrdinové silnější, ale na každého hrdinu je zbraň.. jen je potřeba ji najít
Prasokralik wrote: LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.
Vtipné je, že u každého hrdiny v LoL je napsána jeho obtížnost. Skill jistě ovlivní hru hodně, ale tak to je i v HoN

EDIT: a jsem si 100% jistej, že když pickneš v HoNu "ultimátního championa" tak proti němu určitě pickneš ještě "ultimátnějšího championa". A totéž je i v LoL

EDIT2: Hry jsou to téměř stejné jen LoL je o tom kolikátý lvl účtu máš ke kterému pak připočítáš nějaký ten skill (Podle tebe jen a pouze skill :? )
V HoN mají všichni stejné možnosti nehledě na počtu dní/měsíců/let které nad tím strávíš, zde jde jen o to, jakého hrdinu si vybereš a jak s ním umíš zahrát proti jinému hrdinovi.
nemám sílu se s tebou hádat zachy, 85% tvých argumentů je vadných, zbylých 15% naprostá neznalost toho o čem mluvíš, tedy LoL

doporučuju zabalit si kufry a založit si vlastní topic o vyšperkovaném, dokonalém, hratelném a pouze pro profíky shitu zvaném HoNko, dík ;)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

Absinthorix wrote:Image
Zrovna morde může do velké míry tanka suplovat.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: League of Legends

Post by Shaman88 »

To už je věc názorů.
Já si nemyslím že Lol je jednoduché, jen prostě řeší věci jinak než mě vyhovují.
Když jsem přešel z Doty tak jsem si vybral hon, protože mi příjde nejvíce podobný.
- můžu dorážet vlastní
- můžu blokovat
- kásárny padaj
- a magic power - tohle mi na Lol neskutečně vadilo - možnost hrát nukera jako carry, tzn. neexistuje tam už tak dokonalé rozdělení herů podle typu
- a to všechno v líbivé grafice - obohaceno o matchmaking, alt avatary, QWER, a s příslibem že všichni hrdinové budou celou dobu zadarmo.... (což nyní už je)

Tzn. když jakoukoli z těch věcí co tady píšu změníš, jako že v Lolu změněné jsou - tak tím vznikne nová hra...
Jelikož jsem dotu nějakou dobu hrál, tak jsem se prostě nechtěl učit nic nového.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

Jop nemám co dodat. LoL je komplikovanější. Sice si nemusím lámat hlavu s tím jak blokovat vlastní creepy, ale zas musím vědět a znát nepřátelské championy, jestli jsou AP/AD carry, nebo jedou na burst dmg, kolik mají bruiserů, jak funguje jejich tank a dál co stavět proti AP charům, co prodi AD charům, že lézt pod věže není dobrý nápad, protože věže automaticky chrání nepřátelské champy co se pod nimi schovávají (žejo Jarri?)... a nesnažit se chytit Singeda.

Btw. V LoL také kasárny padnou. Projeví se to supercreepama druhé strany.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: League of Legends

Post by Absinthorix »

dyk já už vim
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

V jedné věci má ale LoL navrch jednoznačně. Komunita fanoušků kteří skládají hudbu, kreslí obrázky, oblékají si cosplay nejrůznějších charů a to jde ruku v ruce se vstřícností firmy která má LoL na svědomí. <3 Riot Forever.

Image
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: League of Legends

Post by zachy »

Prasokralik wrote:V jedné věci má ale LoL navrch jednoznačně. Komunita fanoušků kteří skládají hudbu, kreslí obrázky, oblékají si cosplay nejrůznějších charů a to jde ruku v ruce se vstřícností firmy která má LoL na svědomí. <3 Riot Forever.

Image
Tak tímhle jsi stoprocentně vyhrál :mrgreen:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: League of Legends

Post by Nalkanar »

Jari stoupá... ještě ho naučit, jak řešit team fighty, kdy se vydávat na pomoc teamu a jen nestát bokem a nekosit creepy a bude to fajn :D
.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: League of Legends

Post by Prasokralik »

Náhodou je to správnej paladin. Včera nechal celej tým chcípnout ve křoví když si farmil miniony ap ak jedním spellem dorazil na triple kill nepřátele když se načatí vraceli z teamfightu :D
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: League of Legends

Post by Nalkanar »

Tak to já včera dal kill, pak Shaco sjel na asi 80 HP a byl pronásledovaný Teemem a Warwickem, ze strany naběhla Sivir, jsem se brushnul, doběhli spoluhráči, Sivir dohebala na můj křovinový Ignite, doběhl Teemo a Warwick, Warick dropl rychle jak sviň a umřel na můj hozený nůž a Teema už někdo dorazil :D Triple kill jak vyšitej :twisted:
.
Post Reply