League of Legends
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
dota2 je zadarmo a steam taky, jeslti je nebo není potřeba netuším ale steam ajko takový je free platforma, pouze hry co zadarmo nejsou si na něm následně kupuješ
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Já bych souhlasil, taky mi vadí v Lol nemožnost, blokovat creepy a Deny vlastních.
Ono na tom se pozná dost skill, když třeba hraju proti noobům tak někdy se podaří že z jedné vlny creepů dorazím všechny vlastní a když se podaří víc krát tak třeba na 7 minutě jsem o 2-3 lvly výš než oponent a mám i víc goldů, zatímco on nemá skoro nic.
Ono na tom se pozná dost skill, když třeba hraju proti noobům tak někdy se podaří že z jedné vlny creepů dorazím všechny vlastní a když se podaří víc krát tak třeba na 7 minutě jsem o 2-3 lvly výš než oponent a mám i víc goldů, zatímco on nemá skoro nic.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
ano HoN má matchmaking. Já ale psal, že v LoL FUNGUJE matchmaking. Jestli hra má matchmaking je jedna věc. Jestli má funkční matchmaking, je durhá věc. HoN nemá funkční matchmaking - pro příklad.HoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není.Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.![]()
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
A věřil bys, že tohle se dá docílit i bez toho aby ses choval jako terorista a likvidoval vlastní řady? blokace a likvidace vlastních creepů není o skillu, je to normální zhovadilost. Schopnost kontrolovat svou lajnu bez tohoto, to je skill.Shaman88 wrote:Já bych souhlasil, taky mi vadí v Lol nemožnost, blokovat creepy a Deny vlastních.
Ono na tom se pozná dost skill, když třeba hraju proti noobům tak někdy se podaří že z jedné vlny creepů dorazím všechny vlastní a když se podaří víc krát tak třeba na 7 minutě jsem o 2-3 lvly výš než oponent a mám i víc goldů, zatímco on nemá skoro nic.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: League of Legends

Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
nemám sílu se s tebou hádat zachy, 85% tvých argumentů je vadných, zbylých 15% naprostá neznalost toho o čem mluvíš, tedy LoLzachy wrote:Dota 1 byla dobrá, jenže hra tomu nebyla přizpůsobená. (chybí reconnect a další featury co se týče kvality hry)Prasokralik wrote:je to dota rip a je to dost špatnej dota rip, originální dota je lepší, dota 2 je lepší, od hratelnosti, po přehlednost
Dota 2 lepší možná může být, nehrál jsem ji, ale tuším že je potřeba Steam což si kupovat nehodlám.
Je mi jasný že první hry nebudou nic HC, ale tak to je u většin her. HoN je na tom stejněPrasokralik wrote: jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchostiHoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není.Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.![]()
Creepy jsou slabé, zničené kasárny se tuším po pár minutách obnoví. Hrdina, který umře tuším neztrácí žádné goldy! Pokud tě dostává pláč od dotkařů, tak jich je asi víc a asi to v něčem opravdu bude že?Prasokralik wrote: dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?![]()
Ano to mi vadí, také mi vadí že nemůže vlastní creepy blokovat. Lasthitting je duležitej to máš pravdu, Jestli jsi hrál Dotu1 a přešel na LoL a tohle ti příjde lepší, tak máš ty opravdu super uvažováníPrasokralik wrote: Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.![]()
To že je tam magic power je fajn, ale vpodstatě totéž máš v HoN (maximalizace ultimátního spellu hůlkou nebo spellshards pro snížení magic armor).Prasokralik wrote: Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...Hrál jsi vůbec HoN že říkáš že LoL je v tolika věcech lepší?Prasokralik wrote: LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
Neříkám že se cítím jako hrozný profík a určitě mě sundáš v duelu 1v1, ale to já tebe v HoN takyPrasokralik wrote: btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
LoL je fajn hra, ale HoN je pro mě prostě lepší, více možností a nenadržujou tam hráčům, kteří hrají častěji
(čím vyšší lvl accountu tím lepší runy a ty dvě kouzla může hráč mít)
v HoN jsou někteří hrdinové silnější, ale na každého hrdinu je zbraň.. jen je potřeba ji najítVtipné je, že u každého hrdiny v LoL je napsána jeho obtížnost. Skill jistě ovlivní hru hodně, ale tak to je i v HoNPrasokralik wrote: LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.
EDIT: a jsem si 100% jistej, že když pickneš v HoNu "ultimátního championa" tak proti němu určitě pickneš ještě "ultimátnějšího championa". A totéž je i v LoL
EDIT2: Hry jsou to téměř stejné jen LoL je o tom kolikátý lvl účtu máš ke kterému pak připočítáš nějaký ten skill (Podle tebe jen a pouze skill)
V HoN mají všichni stejné možnosti nehledě na počtu dní/měsíců/let které nad tím strávíš, zde jde jen o to, jakého hrdinu si vybereš a jak s ním umíš zahrát proti jinému hrdinovi.
doporučuju zabalit si kufry a založit si vlastní topic o vyšperkovaném, dokonalém, hratelném a pouze pro profíky shitu zvaném HoNko, dík
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Zrovna morde může do velké míry tanka suplovat.Absinthorix wrote:
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
To už je věc názorů.
Já si nemyslím že Lol je jednoduché, jen prostě řeší věci jinak než mě vyhovují.
Když jsem přešel z Doty tak jsem si vybral hon, protože mi příjde nejvíce podobný.
- můžu dorážet vlastní
- můžu blokovat
- kásárny padaj
- a magic power - tohle mi na Lol neskutečně vadilo - možnost hrát nukera jako carry, tzn. neexistuje tam už tak dokonalé rozdělení herů podle typu
- a to všechno v líbivé grafice - obohaceno o matchmaking, alt avatary, QWER, a s příslibem že všichni hrdinové budou celou dobu zadarmo.... (což nyní už je)
Tzn. když jakoukoli z těch věcí co tady píšu změníš, jako že v Lolu změněné jsou - tak tím vznikne nová hra...
Jelikož jsem dotu nějakou dobu hrál, tak jsem se prostě nechtěl učit nic nového.
Já si nemyslím že Lol je jednoduché, jen prostě řeší věci jinak než mě vyhovují.
Když jsem přešel z Doty tak jsem si vybral hon, protože mi příjde nejvíce podobný.
- můžu dorážet vlastní
- můžu blokovat
- kásárny padaj
- a magic power - tohle mi na Lol neskutečně vadilo - možnost hrát nukera jako carry, tzn. neexistuje tam už tak dokonalé rozdělení herů podle typu
- a to všechno v líbivé grafice - obohaceno o matchmaking, alt avatary, QWER, a s příslibem že všichni hrdinové budou celou dobu zadarmo.... (což nyní už je)
Tzn. když jakoukoli z těch věcí co tady píšu změníš, jako že v Lolu změněné jsou - tak tím vznikne nová hra...
Jelikož jsem dotu nějakou dobu hrál, tak jsem se prostě nechtěl učit nic nového.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Jop nemám co dodat. LoL je komplikovanější. Sice si nemusím lámat hlavu s tím jak blokovat vlastní creepy, ale zas musím vědět a znát nepřátelské championy, jestli jsou AP/AD carry, nebo jedou na burst dmg, kolik mají bruiserů, jak funguje jejich tank a dál co stavět proti AP charům, co prodi AD charům, že lézt pod věže není dobrý nápad, protože věže automaticky chrání nepřátelské champy co se pod nimi schovávají (žejo Jarri?)... a nesnažit se chytit Singeda.
Btw. V LoL také kasárny padnou. Projeví se to supercreepama druhé strany.
Btw. V LoL také kasárny padnou. Projeví se to supercreepama druhé strany.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: League of Legends
dyk já už vim
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
V jedné věci má ale LoL navrch jednoznačně. Komunita fanoušků kteří skládají hudbu, kreslí obrázky, oblékají si cosplay nejrůznějších charů a to jde ruku v ruce se vstřícností firmy která má LoL na svědomí. <3 Riot Forever.

Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Tak tímhle jsi stoprocentně vyhrál
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: League of Legends
Jari stoupá... ještě ho naučit, jak řešit team fighty, kdy se vydávat na pomoc teamu a jen nestát bokem a nekosit creepy a bude to fajn 
.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: League of Legends
Náhodou je to správnej paladin. Včera nechal celej tým chcípnout ve křoví když si farmil miniony ap ak jedním spellem dorazil na triple kill nepřátele když se načatí vraceli z teamfightu 
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: League of Legends
Tak to já včera dal kill, pak Shaco sjel na asi 80 HP a byl pronásledovaný Teemem a Warwickem, ze strany naběhla Sivir, jsem se brushnul, doběhli spoluhráči, Sivir dohebala na můj křovinový Ignite, doběhl Teemo a Warwick, Warick dropl rychle jak sviň a umřel na můj hozený nůž a Teema už někdo dorazil
Triple kill jak vyšitej 
.