Absinthorix wrote:Po prvním setkání s Uberpanterem jsem se jim na tech levelech zacal vyhybat velkym obloukem
Jo jo prodávaj lístky s expressem do ivory. Pomatuju si jak jsem tam byl ve třech v lvl kolem 8-9 přišli dva pantíci a netučnejsi valecnik vzplál jako papír. Při pokusu sebrat nejprve jeho tělo a pak i tělo mé jsme postupne vsichni lehli:D.
určitě to jde, když se vclovek nasupportí maximální výbavou na lvl 8. Ale v takovém případě, takhle naboostenej jedinec radeji pujde do hrobek nad ivory a nabere 3x tolik xp.
Musíte myslet i na to, že ne každý dung je pro všechny postavy vhodný. Panteři jsou podle mě hraničářská záležitost.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Samice sněžného tygra v Krynu. Když se rozzuří, tak má dost slušné ab a vydrží jí to docela dlouho. Na 13 lvlu jsem za ní dostal sám jen 92 xp!
Následně jsem šel na vůdce ohnivých elementálů a za něj jsem měl skoro 1,8k xp (škoda že nepadl double ), který má snad totožné ab jako rozzuřená samice (samozřejmě má navíc ještě něco).
V porovnání těchto dvou bossů, výjdou skoro nastejno...
P.S.: U obou to bylo pro postavu poprvé...
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic? Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR) Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff." Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
D_E_K_A wrote:Samice sněžného tygra v Krynu. Když se rozzuří, tak má dost slušné ab a vydrží jí to docela dlouho. Na 13 lvlu jsem za ní dostal sám jen 92 xp!
Následně jsem šel na vůdce ohnivých elementálů a za něj jsem měl skoro 1,8k xp (škoda že nepadl double ), který má snad totožné ab jako rozzuřená samice (samozřejmě má navíc ještě něco).
V porovnání těchto dvou bossů, výjdou skoro nastejno...
P.S.: U obou to bylo pro postavu poprvé...
Ta samice není brána jako boss mam dojem.Spíš mě zařáží ten frajer bílý slaad.9xp sem za něj dostal a těch 12 tisíc za trofej když má ab a kouzla jako prase.
-darkvision- wrote:V čem je ta krysa jinačí než ve stokách pod karathou? Ve stokách pod pouštním mestem? Ve stokách pod drowím mestem? .. prostě krysa
Je jiná v tom, že z nějakého záhadného důvodu bylo (možná ještě je?) v té kryptě za nestvůry méně XP, než jinde. Asi špatné nastavení, nevím, jestli už to spravili.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency. ZANEPRÁZDNĚN