Drobné chyby
Re: Drobné chyby
Dybys ten vzkaz videl, mluvil bys jinak..byla to akorát pitomost, zbytečná pitomost. A to že nemáte čas? Já sem ve hře tak třikrát do tejdne na dvě hoďky..samozřejmě jak kdy..
A jak psal Krata, tak se měl v rámci Rp odpojit... Na místě by ho někdo při nejmenšim umučil k smrti...
Dyby šlo vo mě, hold bych svůj absťák ukojil o dva, tři dny dýl....
Každopádně se to ale musí brát jako chyba a ne si tam ve městě hrát a procházet se po něm..
A jak psal Krata, tak se měl v rámci Rp odpojit... Na místě by ho někdo při nejmenšim umučil k smrti...
Dyby šlo vo mě, hold bych svůj absťák ukojil o dva, tři dny dýl....
Každopádně se to ale musí brát jako chyba a ne si tam ve městě hrát a procházet se po něm..
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Drobné chyby
Tak na tom se jednoznačne nedohodneme, psat na nástěnku byla blbost a to jsem již napsal, ale odpojovat se by mě ani ve snu nenapadlo, pokud bych přežil ... jsem jako většina lidí zvědavý jak lázeňská veverka a byť ooc bych si chtěl alespoň prohlédnout než by mi spadla neviditelnost co kluci vytvořili za nové nádherné lokace do kterých se jinak nikdy nepodívám, leda by jsme po těch pár stoletích a tisíciletích šli IC vyřešit duergarskou otázku. Mám Thalii rád, rád na ni odpočívám a bavím se, ale nespatřuji v tom nic jako náplň života, nic co bych si musel bránit a s hálózkó v ruce odhánět od bran města lidi aby nikdo neviděl ten špatně usazený kámen v hradbách ... myslím te třetí z leva ve výši očí vedle severní brány. Já v tom prostě v tuto chvíli nevidím problém .... ten bych postřehl až ve chvíli kdy by tato návštěva nějak ohrozila/omezila/zkazila zábavu jinému. Pokud tam některý z duergarů byl měl zapnout odpor a sejmout ho, nikdo by neřekl ani popel, pokud ne pak nechápu o co vám jde pokud to zůstane v ooc rovině. A ještě na obhajobu ... jednalo se o sobotu když jsem tam Jachyma viděl bylo něco málo po 6:00 ráno a ani jedno z DM na které máme ICQ nebylo připojeno ... naprosto v pořádku, protože v tuhle dobu a tento den nespí jenom ouchyla jako já a Jáchym odpustí Jachym .. takže z hraní, na které jsem se těšil v podstatě celý týden a jež začalo načítáním a skončilo mrtvým trpaslíkem na zemi a to bez mezistádia v něž bych mohl jakkoli reagovat na nastalou situaci,jsem měl prdinec, takže jsem to vypnul a poměrně rozčarován se zase budu těšit na další sobotu.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Drobné chyby
Práve proto, že by s inviskou chodil po městě a prohlížel by si jeho krásy by přišel o to překvapení při tý velkolepý výpravě a který ses zmiňoval..tak to vidim já..
Ale beru i tvůj názor, takže to necháme plavat...
Ale beru i tvůj názor, takže to necháme plavat...
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Drobné chyby
Když už se to tu jmenuje drobné chyby tak to napíšu sem, aby ste se tu jenom nehádaly
To první, ani nevim, jestli je to chyba nebo ne ale trochu mě to ve hře překvapilo: našel jsem na povrchu v lootu víno, který mělo v popisu , že je to lahodné drowí víno, ale jak píšu, ani nevim, jestli je to chyba, protože jsem to našel v Karathských stokách.
A to druhý je, že v Ivory vetešník prodával velký štít asi za 80 zlatých. To mi přijde divný, když normálně stojí cca 900. Ale měl to ve věcech u sebe, ne ve skříni, takže mu to zřejmě někdo prodal. No ale stejně je to nějaký levný.
To první, ani nevim, jestli je to chyba nebo ne ale trochu mě to ve hře překvapilo: našel jsem na povrchu v lootu víno, který mělo v popisu , že je to lahodné drowí víno, ale jak píšu, ani nevim, jestli je to chyba, protože jsem to našel v Karathských stokách.
A to druhý je, že v Ivory vetešník prodával velký štít asi za 80 zlatých. To mi přijde divný, když normálně stojí cca 900. Ale měl to ve věcech u sebe, ne ve skříni, takže mu to zřejmě někdo prodal. No ale stejně je to nějaký levný.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Drobné chyby
Já našel ve skřewtích jeskyních.. mám pocit že u jezera Jhal flašku normal piva, nevim jesli by se to tam mělo vykytovat 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Drobné chyby
to vis ze melo....paaac moje prani halda koralek v lootu byla vyslysenaKrata wrote:Já našel ve skřewtích jeskyních.. mám pocit že u jezera Jhal flašku normal piva, nevim jesli by se to tam mělo vykytovat
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Drobné chyby
V jake casti stok bylo to vino?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Drobné chyby
Ja tam u nas nasel tresnovou stavu, takze ne jenom halda koralekLord_Berserk wrote: to vis ze melo....paaac moje prani halda koralek v lootu byla vyslysena
Jo kdyz uz sme tady.. Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal ) se stackuje s Vress (asi nejhorsi jaky je), uz sem takhle prisel vo flasku NSaie a to docela na...stve
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Drobné chyby
Nechci sejčkovat, ale dyž je teda tohle víno nejlepší, proč už by sem z těch flašek co sem tohohle vína našel (většinou u koboldů), měl takovej menší, slušně zaopatřenej sklípek?Zyga wrote:...Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal )...
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Drobné chyby
To nekdy dones, ti to vymenim za ty vase patoky co vobcas najduskarbi wrote:Nechci sejčkovat, ale dyž je teda tohle víno nejlepší, proč už by sem z těch flašek co sem tohohle vína našel (většinou u koboldů), měl takovej menší, slušně zaopatřenej sklípek?Zyga wrote:...Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal )...Samo sebou tuhle břečku neskladuju, protože na řádnou duergaří pálenku to nemá!
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Drobné chyby
Sorry, ale to ti přesně neřeknu, protože já mu nejdřív nevěnoval pozornost a až po x hodinách, když sem si zase všim toho divnýho názvu, tak sem si to pořádně prohlíd co to vlasně je. Ale to už sem byl u Ivory.kucik wrote:V jake casti stok bylo to vino?
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Drobné chyby
v zapadlém koutě podtemna spáchal sebevraždu starý lykantrop. podle některých zvěstí proto, že jej stříbrný drak donutil naučit ho změnit se ve flašku vod vína 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Drobné chyby
Když se vyspím (teďka po těhc úpravách, kdy postava leží na boku) se mi rozhaší efekty zbraní, takže amm všechno naházený kolem pasu a skrz pas a tak.. A to i když sou vyplý a pak následovně potom zaplý ..
Pomůže až relog..
Pomůže až relog..
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: Drobné chyby
Ty dynamicky zbrane bych asi nijak moc neresil sou fajn, ze sou, alel je to dost slozity co vim, navic asi sou tu dulezitejsi veci na opravy...coz?skarbi wrote:Když se vyspím (teďka po těhc úpravách, kdy postava leží na boku) se mi rozhaší efekty zbraní, takže amm všechno naházený kolem pasu a skrz pas a tak.. A to i když sou vyplý a pak následovně potom zaplý ..
Pomůže až relog..
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Drobné chyby
Kdejaka animace to rozhodi. Je to proste dano tim, ze nwn si zrejme hraje s kostrou postavy, jak se mu zlibi. Nektere overridy jsou na to vic nachylne.
Viz to, co sem daval photter. S tim se mi to u me postavy uz temer nestava.
Viz to, co sem daval photter. S tim se mi to u me postavy uz temer nestava.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.