Drobné chyby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by skarbi »

Dybys ten vzkaz videl, mluvil bys jinak..byla to akorát pitomost, zbytečná pitomost. A to že nemáte čas? Já sem ve hře tak třikrát do tejdne na dvě hoďky..samozřejmě jak kdy..
A jak psal Krata, tak se měl v rámci Rp odpojit... Na místě by ho někdo při nejmenšim umučil k smrti...
Dyby šlo vo mě, hold bych svůj absťák ukojil o dva, tři dny dýl....
Každopádně se to ale musí brát jako chyba a ne si tam ve městě hrát a procházet se po něm..
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Drobné chyby

Post by Theogil I »

Tak na tom se jednoznačne nedohodneme, psat na nástěnku byla blbost a to jsem již napsal, ale odpojovat se by mě ani ve snu nenapadlo, pokud bych přežil ... jsem jako většina lidí zvědavý jak lázeňská veverka a byť ooc bych si chtěl alespoň prohlédnout než by mi spadla neviditelnost co kluci vytvořili za nové nádherné lokace do kterých se jinak nikdy nepodívám, leda by jsme po těch pár stoletích a tisíciletích šli IC vyřešit duergarskou otázku. Mám Thalii rád, rád na ni odpočívám a bavím se, ale nespatřuji v tom nic jako náplň života, nic co bych si musel bránit a s hálózkó v ruce odhánět od bran města lidi aby nikdo neviděl ten špatně usazený kámen v hradbách ... myslím te třetí z leva ve výši očí vedle severní brány. Já v tom prostě v tuto chvíli nevidím problém .... ten bych postřehl až ve chvíli kdy by tato návštěva nějak ohrozila/omezila/zkazila zábavu jinému. Pokud tam některý z duergarů byl měl zapnout odpor a sejmout ho, nikdo by neřekl ani popel, pokud ne pak nechápu o co vám jde pokud to zůstane v ooc rovině. A ještě na obhajobu ... jednalo se o sobotu když jsem tam Jachyma viděl bylo něco málo po 6:00 ráno a ani jedno z DM na které máme ICQ nebylo připojeno ... naprosto v pořádku, protože v tuhle dobu a tento den nespí jenom ouchyla jako já a Jáchym odpustí Jachym .. takže z hraní, na které jsem se těšil v podstatě celý týden a jež začalo načítáním a skončilo mrtvým trpaslíkem na zemi a to bez mezistádia v něž bych mohl jakkoli reagovat na nastalou situaci,jsem měl prdinec, takže jsem to vypnul a poměrně rozčarován se zase budu těšit na další sobotu.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by skarbi »

Práve proto, že by s inviskou chodil po městě a prohlížel by si jeho krásy by přišel o to překvapení při tý velkolepý výpravě a který ses zmiňoval..tak to vidim já..
Ale beru i tvůj názor, takže to necháme plavat...
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Drobné chyby

Post by Phantorris »

Když už se to tu jmenuje drobné chyby tak to napíšu sem, aby ste se tu jenom nehádaly :lol:
To první, ani nevim, jestli je to chyba nebo ne ale trochu mě to ve hře překvapilo: našel jsem na povrchu v lootu víno, který mělo v popisu , že je to lahodné drowí víno, ale jak píšu, ani nevim, jestli je to chyba, protože jsem to našel v Karathských stokách.
A to druhý je, že v Ivory vetešník prodával velký štít asi za 80 zlatých. To mi přijde divný, když normálně stojí cca 900. Ale měl to ve věcech u sebe, ne ve skříni, takže mu to zřejmě někdo prodal. No ale stejně je to nějaký levný.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Drobné chyby

Post by Krata »

Já našel ve skřewtích jeskyních.. mám pocit že u jezera Jhal flašku normal piva, nevim jesli by se to tam mělo vykytovat :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by Lord_Berserk »

Krata wrote:Já našel ve skřewtích jeskyních.. mám pocit že u jezera Jhal flašku normal piva, nevim jesli by se to tam mělo vykytovat :wink:
to vis ze melo....paaac moje prani halda koralek v lootu byla vyslysena :lol:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by kucik »

V jake casti stok bylo to vino?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by Zyga »

Lord_Berserk wrote: to vis ze melo....paaac moje prani halda koralek v lootu byla vyslysena :lol:
Ja tam u nas nasel tresnovou stavu, takze ne jenom halda koralek :mrgreen:
Jo kdyz uz sme tady.. Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal ) se stackuje s Vress (asi nejhorsi jaky je), uz sem takhle prisel vo flasku NSaie a to docela na...stve :evil: slo by to nak vodlisit? ikdyz tech drowich vin je desnej ranec a nevim jestli este je nejakej nepouzitej obrazek
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by skarbi »

Zyga wrote:...Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal )...
Nechci sejčkovat, ale dyž je teda tohle víno nejlepší, proč už by sem z těch flašek co sem tohohle vína našel (většinou u koboldů), měl takovej menší, slušně zaopatřenej sklípek? :) Samo sebou tuhle břečku neskladuju, protože na řádnou duergaří pálenku to nemá! :D
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by Zyga »

skarbi wrote:
Zyga wrote:...Drowi vino N´Sai (asi nejlepsi jaky sem zatim potkal )...
Nechci sejčkovat, ale dyž je teda tohle víno nejlepší, proč už by sem z těch flašek co sem tohohle vína našel (většinou u koboldů), měl takovej menší, slušně zaopatřenej sklípek? :) Samo sebou tuhle břečku neskladuju, protože na řádnou duergaří pálenku to nemá! :D
To nekdy dones, ti to vymenim za ty vase patoky co vobcas najdu :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Drobné chyby

Post by Phantorris »

kucik wrote:V jake casti stok bylo to vino?
Sorry, ale to ti přesně neřeknu, protože já mu nejdřív nevěnoval pozornost a až po x hodinách, když sem si zase všim toho divnýho názvu, tak sem si to pořádně prohlíd co to vlasně je. Ale to už sem byl u Ivory.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by DenGrasse »

v zapadlém koutě podtemna spáchal sebevraždu starý lykantrop. podle některých zvěstí proto, že jej stříbrný drak donutil naučit ho změnit se ve flašku vod vína :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
skarbi
Rytíř
Posts: 649
Joined: 14:37 29. Aug 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by skarbi »

Když se vyspím (teďka po těhc úpravách, kdy postava leží na boku) se mi rozhaší efekty zbraní, takže amm všechno naházený kolem pasu a skrz pas a tak.. A to i když sou vyplý a pak následovně potom zaplý ..
Pomůže až relog..
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by Kiri »

skarbi wrote:Když se vyspím (teďka po těhc úpravách, kdy postava leží na boku) se mi rozhaší efekty zbraní, takže amm všechno naházený kolem pasu a skrz pas a tak.. A to i když sou vyplý a pak následovně potom zaplý ..
Pomůže až relog..
Ty dynamicky zbrane bych asi nijak moc neresil sou fajn, ze sou, alel je to dost slozity co vim, navic asi sou tu dulezitejsi veci na opravy...coz?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Drobné chyby

Post by kucik »

Kdejaka animace to rozhodi. Je to proste dano tim, ze nwn si zrejme hraje s kostrou postavy, jak se mu zlibi. Nektere overridy jsou na to vic nachylne.
Viz to, co sem daval photter. S tim se mi to u me postavy uz temer nestava.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked