danielfojt wrote:Krata wrote:My se na tebe nesesypem protože jsi měl jinej názor než my.. my se na tebe sesypem nanejvíš proto, že tenhle tvůj názor nestojí za nic, právě si napsal že sis přilepšil chybou hry a ospravedlnuješ se že si jinak peníze ani nedkážeš vydělat a ještě se vrhneš na čověka kterej chybu nahlásil.. co si čekal jinýho,jsi na nízkym lvl tak nečekej nic převratnýho
ach jo to je rpesne ono.asi ale taky budu jediny kdo tu verejne rekne ze to pouzil vis.ostatni budou jen tise cupkat jakoze nic hele ja o tom ze ma lepsi ceny vim ani ne tyden a pouzil jsem ji tak 5 takze si dovedes predstavit ze vytezek asi nebyl 10000zl.a jinak lvl jsem 10 coz neni az tak uplne nizky,ale ja jsem tu neprisel proto abych se hadal.
to co rika theogil je upne jasne receno,a myslim ze to tak citi spousta z nas...