Prodavacka jidla

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by danielfojt »

danielfojt wrote:
Krata wrote:My se na tebe nesesypem protože jsi měl jinej názor než my.. my se na tebe sesypem nanejvíš proto, že tenhle tvůj názor nestojí za nic, právě si napsal že sis přilepšil chybou hry a ospravedlnuješ se že si jinak peníze ani nedkážeš vydělat a ještě se vrhneš na čověka kterej chybu nahlásil.. co si čekal jinýho :lol: ,jsi na nízkym lvl tak nečekej nic převratnýho :roll:

ach jo to je rpesne ono.asi ale taky budu jediny kdo tu verejne rekne ze to pouzil vis.ostatni budou jen tise cupkat jakoze nic hele ja o tom ze ma lepsi ceny vim ani ne tyden a pouzil jsem ji tak 5 takze si dovedes predstavit ze vytezek asi nebyl 10000zl.a jinak lvl jsem 10 coz neni az tak uplne nizky,ale ja jsem tu neprisel proto abych se hadal.

to co rika theogil je upne jasne receno,a myslim ze to tak citi spousta z nas...
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Prodavacka jidla

Post by Aznar »

uz ho nechte, bych to asi ukoncil...

navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by igor »

Aznar wrote:uz ho nechte, bych to asi ukoncil...

navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem :mrgreen:
já navrhuju popopravovej sraz :D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Prodavacka jidla

Post by Aznar »

igor wrote:
Aznar wrote:uz ho nechte, bych to asi ukoncil...

navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem :mrgreen:
já navrhuju popopravovej sraz :D
jak se da spojit prijemny s uzitecnym :twisted:
akorat ted co z toho je prijemny a co uzitecny :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by danielfojt »

Aznar wrote:
igor wrote:
Aznar wrote:uz ho nechte, bych to asi ukoncil...

navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem :mrgreen:
já navrhuju popopravovej sraz :D
jak se da spojit prijemny s uzitecnym :twisted:
akorat ted co z toho je prijemny a co uzitecny :mrgreen:

ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat :D
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by igor »

danielfojt wrote:ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat :D
což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál :)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by danielfojt »

igor wrote:
danielfojt wrote:ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat :D
což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál :)
ale houby fakt?tak to je nechutne
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Prodavacka jidla

Post by Theogil I »

igor wrote:
danielfojt wrote:ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat :D
což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál :)
to si děláš to ... ovce, to je hnus, no ještě že se tato tradice již neudržuje
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by igor »

tohle sem k tomu našel:
Gilotina (vynalezl ji dr. Guillotin) se proslavila během francouzské revoluce, mečem padaly hlavy králů a královen v Británii. Dodnes se mečem stíná v Saudské Arábii a dalších arabských státech. I tato metoda, podobně jako věšení, bývala považována za rychlou a “humánní”. V mozku však zůstává okysličená krev, takže podle nových poznatků může mozek ještě řadu vteřin po setnutí hlavy zůstat v činnosti a registrovat bolest. Rychlost popravy záleží na přesnosti kata.

jinak téma se asi může zamknout ;-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Prodavacka jidla

Post by Krata »

Danielfojt: jo tak sry, měl sem pocit že sem někde přečet že seš nízkej lvl.. máš pravdu že se dá těžko vydělat já to taky znám

Ale stejně, když přiznáš že používáš bug mi nepřijde jako moc velký vzrůšo, spíš ten způsob jaky si to přiznal :wink: .. a nevěděl sem kolikrát si to použil a je mi to jedno, jde o princim a ne o to kolikrát

Nebudem to dál řešit :wink: , jsou krušný časy pro nás hráče ohledně GP, ale věřim že když vydržíme tak nás určitě něco překvapí a už ohledně craftu tak i jiných věcěch a bude spokojenost všech :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by danielfojt »

Krata wrote:Danielfojt: jo tak sry, měl sem pocit že sem někde přečet že seš nízkej lvl.. máš pravdu že se dá těžko vydělat já to taky znám

Ale stejně, když přiznáš že používáš bug mi nepřijde jako moc velký vzrůšo, spíš ten způsob jaky si to přiznal :wink: .. a nevěděl sem kolikrát si to použil a je mi to jedno, jde o princim a ne o to kolikrát

Nebudem to dál řešit :wink: , jsou krušný časy pro nás hráče ohledně GP, ale věřim že když vydržíme tak nás určitě něco překvapí a už ohledně craftu tak i jiných věcěch a bude spokojenost všech :D

ja taky verim ze to snad pujde....urcite to pujde!!!
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by Rejty »

igor wrote:což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál :)
To si sledoval nakyho Barbara Conana a nebo Souboj titanu, ne? Lol! :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by igor »

Rejty wrote:
igor wrote:což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál :)
To si sledoval nakyho Barbara Conana a nebo Souboj titanu, ne? Lol! :mrgreen:
Si přečti ten můj příspěvek co je pod tim. Jestli o tom víš něco víc rád se necham poučit ;)
btw. Conana ani Souboj titanů sem neviděl... teda, jen sem dělal tenhle Souboj titánů http://www.kickboxing.cz/2007/
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by Daanri »

No skor si myslim, ze ta zotnuta hlava sa ukazovala davu a nie aby sa on pozrel na dav, i ked z odborneho hladiska je mozne, ze to vedomie este fungovalo. Hmm mam aspon vcelku dobry navrh na debatu s lekarmi pri obede. :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prodavacka jidla

Post by igor »

Daanri wrote:No skor si myslim, ze ta zotnuta hlava sa ukazovala davu a nie aby sa on pozrel na dav, i ked z odborneho hladiska je mozne, ze to vedomie este fungovalo. Hmm mam aspon vcelku dobry navrh na debatu s lekarmi pri obede. :lol:
Tak určitě jí taky ukazovali z důvodu aby se dav kouknul, ale neni vyloučený (pokud teda Rejty nebude argumentovat něčim jinym než Conanem), že to bylo i z toho důvodu co sem psal. Můžeš to někde zkusit najít proč se ta hlava zvedala :) Já našel jen že pár vteřin po tom vědomí ještě funguje. A je teda vcelku jedno jestli oběť kouká na dav nebo dav na ní.
Ad Rejty: samozřejmě sem nemyslel že by hlavu zvedli a hlava se před davem rozbrečela nad svým osudem nebo s vypětím všech zbylých sil zakřičela že se omlouvá :-P
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked