Zdravím,
všiml jsem si, že stackování ovoce jste do velké míry opravily, ale nedávno jsem narazil na mandle a ty se pořád ještě tvářily jako drobné věcičky místo mandlí a sbíraly se zvlášt, navíc mají stejný obrázek jako oříšky a šly s nimi myslím spojit.
Krom toho jsem zjístil, že když z jedné hromádky ovoce něco ujím, tak ta hromádka už nikdy nejde spojit s jinou hromádkou téhož ovoce, dostane asi nějaký jiný příznak.
sbírání oříšků, mandlí a jezení ovoce
sbírání oříšků, mandlí a jezení ovoce
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu