sbírání oříšků, mandlí a jezení ovoce

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

sbírání oříšků, mandlí a jezení ovoce

Post by Darien »

Zdravím,

všiml jsem si, že stackování ovoce jste do velké míry opravily, ale nedávno jsem narazil na mandle a ty se pořád ještě tvářily jako drobné věcičky místo mandlí a sbíraly se zvlášt, navíc mají stejný obrázek jako oříšky a šly s nimi myslím spojit.

Krom toho jsem zjístil, že když z jedné hromádky ovoce něco ujím, tak ta hromádka už nikdy nejde spojit s jinou hromádkou téhož ovoce, dostane asi nějaký jiný příznak.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Locked