Kobold a past? Co to je .?
Kobold a past? Co to je .?
Nevím zda je to považováno za chybu, ale každopádně mi příjde blbé nemoct za kobolda používat past, když dostává +skill do pokladání pastí = je mu to tím pádem k ničemu. 
=============
Seart
Seart
Re: Kobold a past? Co to je .?
Jaký bug? Pokládání pastí je skill, který nejde použít bez výcviku - musíš v něm mít alespoň jeden rank (to jsou ty body, co se tam dávají na nových úrovních), abys ho mohl používat. Stejně tak je ti k ničemu vysoká obratnost, když to nemáš natrénované - zkrátka předpoklady NEJSOU trénink.XŠevyX wrote:Nevím zda je to považováno za chybu, ale každopádně mi příjde blbé nemoct za kobolda používat past, když dostává +skill do pokladání pastí = je mu to tím pádem k ničemu.
It's not a bug, it's a feature. (soupis skillů, co vyžadují trénink)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Kobold a past? Co to je .?
On myslí zřejmě měnavce a jeho proměnu v kobolta. Která dává bonus do pokládaní pasti.
Ovšem v proměně se pasti nedají pokládat.
Ovšem v proměně se pasti nedají pokládat.
Re: Kobold a past? Co to je .?
Aspoň někdo to chápeShaman88 wrote:On myslí zřejmě měnavce a jeho proměnu v kobolta. Která dává bonus do pokládaní pasti.
Ovšem v proměně se pasti nedají pokládat.
=============
Seart
Seart
Re: Kobold a past? Co to je .?
Není to bug, je to vlastnost
Jako měňavec nemůžeš používat skoro žádný itemy. Holt ten bonus do pastí dali koboldovi úplně na p...
PUF!
Re: Kobold a past? Co to je .?
Někde dalece v budoucnosti by to mohlo fungovat...
Píšu si to na konec úkolníčku - "Humanoidní proměny by měli umět pokládat pasti"
Píšu si to na konec úkolníčku - "Humanoidní proměny by měli umět pokládat pasti"
Re: Kobold a past? Co to je .?
Nemyslím si, že by s proměnou mel být umožněn přístup ke skillu, který postava neumí sama o sobě.
Přepokládíá se totiž, že bez ohledu na tvar těla je "hlava" stále té postavy.
Kdyby tomu tak nebylo, je vlemi pravděpodobné, že by první proměna byla ta poslední.
Jedení a pití rozhodně ano. Nové skilly nikoliv.
Přepokládíá se totiž, že bez ohledu na tvar těla je "hlava" stále té postavy.
Kdyby tomu tak nebylo, je vlemi pravděpodobné, že by první proměna byla ta poslední.
Jedení a pití rozhodně ano. Nové skilly nikoliv.
Re: Kobold a past? Co to je .?
Měnavec ale má pokládání pastí tuším.Krysak wrote:Nemyslím si, že by s proměnou mel být umožněn přístup ke skillu, který postava neumí sama o sobě.
Přepokládíá se totiž, že bez ohledu na tvar těla je "hlava" stále té postavy.
Kdyby tomu tak nebylo, je vlemi pravděpodobné, že by první proměna byla ta poslední.
Jedení a pití rozhodně ano. Nové skilly nikoliv.
Re: Kobold a past? Co to je .?
Shifter:Shaman88 wrote:Měnavec ale má pokládání pastí tuším.Krysak wrote:Nemyslím si, že by s proměnou mel být umožněn přístup ke skillu, který postava neumí sama o sobě.
Přepokládíá se totiž, že bez ohledu na tvar těla je "hlava" stále té postavy.
Kdyby tomu tak nebylo, je vlemi pravděpodobné, že by první proměna byla ta poslední.
Jedení a pití rozhodně ano. Nové skilly nikoliv.
Skills: animal empathy, concentration, craft armor, craft trap, craft weapon, heal, hide, listen, lore, persuade, spot
Měnavec ne.
Druid ne
Skills: animal empathy, concentration, craft armor, craft trap, craft weapon, heal, lore, parry, persuade, spellcraft
Jedná se pravděpodobně získaný proměnou do kobolda. tj nepovolovat.....
Re: Kobold a past? Co to je .?
Pokládání si může dát kdokoliv, když si tam ten bodík dá, tak by to v koboldovi položit měl umět taky 
Re: Kobold a past? Co to je .?
Přesně tak, souhlasímZindo wrote:Pokládání si může dát kdokoliv, když si tam ten bodík dá, tak by to v koboldovi položit měl umět taky
=============
Seart
Seart
Re: Kobold a past? Co to je .?
No jo, ale pokud se mění jen fyzická forma měňavce, měl by se skill v proměně lišit jen o koboldův bonus z obratnosti proti původní výši cross-skillu.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Kobold a past? Co to je .?
No jo, ale ona se NEMENI jen fyzická forma, víme?Měňavec v proměně do dridera není Tonda Alderingů, co vypadá jako drider. Ale JE driderem, který si pamatuje, že v původní formě je Tonda Alderingů. V proměně má drideří redukce, imky, schopnost sesílat temnotu, atd. Dokonce by měl umět mluvit (a rozumět) drowsky. Narozdíl od původního Tondy Alderingů...ten si může leda pamatovat, že v proměně do dridera rozumí tý hatmatilce černých elfů (teda pokud se tu řeč nenaučí separátně). A to platí pro všechny proměny. Třeba do drakaJ.F.Payne wrote:No jo, ale pokud se mění jen fyzická forma měňavce, měl by se skill v proměně lišit jen o koboldův bonus z obratnosti proti původní výši cross-skillu.
Tj. pokud se měňavec do něčeho mění, získává jeho schopnosti, znalosti, etc. vcelku. Pokud má proměna kobolda schopnost pokládat pasti, znamená to, že "kobold, který si pamatuje, že je i Tonda" má, narozdíl od Tondy, schopnost sestavit past, aniž by si amputoval prsty a dokonce do ní něco chytil
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín