Všichni jsme se najednou logovali do hry a já tvořil partu.
No a během toho jak jsem pozýval těch 5 lidí tak jsem omylem pozval i tuto osobu.
Tak jsme to hned rozpustili.
Poté mi psala proč ji pozývám...
Tak jsem ji napsal že máme zase málo otroků, a hledáme nové (samozřejmě myšleno jako vtip)
Bohužel to dotyčná osoba nepochopila