Nelze se pripojit!
Re: Nelze se pripojit!
A muzes mi tedy sdelit oficialni stanovisko teamu proc mi NIKDY nebude umoznej pristup do hry? To by me pomerne zajimalo ja se za svoje lidi dokazu zarucit ze tu nikdo nebude prasit i kdyz na to mame tech znalosti
ps: ja osobne jsem nic neudelal byl jsem ve hre pet minut tak to je pomerne zvlastni ne?
ps: ja osobne jsem nic neudelal byl jsem ve hre pet minut tak to je pomerne zvlastni ne?
Re: Nelze se pripojit!
Pár příspěvků zpět jsi psal že ten buger je tvůj kamarád z guildy tedy tvůj člověk...vercas wrote:A muzes mi tedy sdelit oficialni stanovisko teamu proc mi NIKDY nebude umoznej pristup do hry? To by me pomerne zajimalo ja se za svoje lidi dokazu zarucit ze tu nikdo nebude prasit i kdyz na to mame tech znalosti
ps: ja osobne jsem nic neudelal byl jsem ve hre pet minut tak to je pomerne zvlastni ne?
Re: Nelze se pripojit!
Proč jsme na něj furt tak slušný, jednoduše řečeno....CHCÍPNI
pardon že to sem píšu, ale třeba se zase nějak zajímavě projeví
pardon že to sem píšu, ale třeba se zase nějak zajímavě projeví

Re: Nelze se pripojit!
to ze tu prasil je zrejme, dokazu se zarucit ze nikdo nebude prasit a zneuzivat bugy do budoucna.
Re: Nelze se pripojit!
hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
Re: Nelze se pripojit!
Omg běž na večerníček a spát.vercas wrote:hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
Jsi naprostá nula... pořád tady píšeš jakej jsi borec... i ve hře jsi to psal a zatím to vypadá jen že jsi nějaké malé dítě kterému někdo dal návod v krocích jak bugovat.
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Nelze se pripojit!
Aaah...pan je profesional.......hacker z googlu?vercas wrote:hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Nelze se pripojit!
vercas wrote:hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
Omlouvám se za svoje chování....všem hráčům na Thalii
ehm...víš co si myslim??...že seš jenom nějak totální zmr**ček co žere ho*na protože to co tady píšeš to je už normálně na policajty...seš normální??..dokážeš ze sebou usínat v klidu v posteli??...kolik ti jé??...prober se konečně z tý discotéky protože to už neni normální....fakt dělej ze sebou něco člověče...!!!
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Nelze se pripojit!
*tleska*
nepremistime si sem spam ?
, stejnak ty jeho hlody jsou jak reci "barevnejch" ze severu
Helet jestli jsi frajer, bez na Eq....dobrej server, maj lepsi zabezpeceni, tomu se rika výzva
Omlouvam se Eq
nepremistime si sem spam ?
Helet jestli jsi frajer, bez na Eq....dobrej server, maj lepsi zabezpeceni, tomu se rika výzva
Omlouvam se Eq

- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Nelze se pripojit!
placos nedaj, neblbni, moc složitý užDiemo wrote:*tleska*
nepremistime si sem spam ?, stejnak ty jeho hlody jsou jak reci "barevnejch" ze severu
Helet jestli jsi frajer, bez na Eq....dobrej server, maj lepsi zabezpeceni, tomu se rika výzva
Omlouvam se Eq
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Nelze se pripojit!
ja mu pomuzu
smudlo mam tam ucet Pavelurban, mi tam napis
smudla si uz s nama nepise? mamca mu asi vypla komp
smudla si uz s nama nepise? mamca mu asi vypla komp

Re: Nelze se pripojit!
No tak prosim bezte na policii :] vlastne uz na me sepisujou zalobu dva pravnici jak mi bylo receno 10ti gm ve hre kteri stoji u avatara a cekaji jestli se nepripojim.
Hlavne prosim bezte na me podat to trestni oznameni i kdyz nemuzete zjistit jaka osoba to provedla ja se osobne prihlasm aby mohl probehnout soud a vy jste si zaplatili soudni vylohy v cene 5x previsujici zelezo tohoto homeshitshardu
Jinak by me zajimalo jak podas na nekoho trestni oznameni za ddos attack ktery probiha zombikama v botnetu:]
Uz jsem to jednou rikal nakymu tatorovi muzu klidne tvrdit ze mam kody od atomovych kufriku a hodlam je pouzit na vas homeshard za 5k
Tvrzeni a sehnani dukazu ze dana osoba neco provedla je zcela jina vec
Hlavne prosim bezte na me podat to trestni oznameni i kdyz nemuzete zjistit jaka osoba to provedla ja se osobne prihlasm aby mohl probehnout soud a vy jste si zaplatili soudni vylohy v cene 5x previsujici zelezo tohoto homeshitshardu
Jinak by me zajimalo jak podas na nekoho trestni oznameni za ddos attack ktery probiha zombikama v botnetu:]
Uz jsem to jednou rikal nakymu tatorovi muzu klidne tvrdit ze mam kody od atomovych kufriku a hodlam je pouzit na vas homeshard za 5k
Tvrzeni a sehnani dukazu ze dana osoba neco provedla je zcela jina vec
Last edited by vercas on 20:07 07. Nov 2012, edited 1 time in total.
Re: Nelze se pripojit!
No, jedno se ti musí nechat, alespoň je ta diskuze vtipná...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN