Nelze se pripojit!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

A muzes mi tedy sdelit oficialni stanovisko teamu proc mi NIKDY nebude umoznej pristup do hry? To by me pomerne zajimalo ja se za svoje lidi dokazu zarucit ze tu nikdo nebude prasit i kdyz na to mame tech znalosti

ps: ja osobne jsem nic neudelal byl jsem ve hre pet minut tak to je pomerne zvlastni ne?
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

vercas wrote:A muzes mi tedy sdelit oficialni stanovisko teamu proc mi NIKDY nebude umoznej pristup do hry? To by me pomerne zajimalo ja se za svoje lidi dokazu zarucit ze tu nikdo nebude prasit i kdyz na to mame tech znalosti

ps: ja osobne jsem nic neudelal byl jsem ve hre pet minut tak to je pomerne zvlastni ne?
Pár příspěvků zpět jsi psal že ten buger je tvůj kamarád z guildy tedy tvůj člověk...
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by Diemo »

Proč jsme na něj furt tak slušný, jednoduše řečeno....CHCÍPNI :biggrin: :biggrin: :biggrin:

pardon že to sem píšu, ale třeba se zase nějak zajímavě projeví
Image
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

to ze tu prasil je zrejme, dokazu se zarucit ze nikdo nebude prasit a zneuzivat bugy do budoucna.
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nelze se pripojit!

Post by Shaman88 »

vercas wrote:hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
Omg běž na večerníček a spát.
Jsi naprostá nula... pořád tady píšeš jakej jsi borec... i ve hře jsi to psal a zatím to vypadá jen že jsi nějaké malé dítě kterému někdo dal návod v krocích jak bugovat.
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by Diemo »

:-)
Attachments
Bez názvu.png
Image
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Nelze se pripojit!

Post by xxxMajkyxxx »

vercas wrote:hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma
Aaah...pan je profesional.......hacker z googlu?
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Nelze se pripojit!

Post by radekdnb »

vercas wrote:hele deti rikam to naposled bud do 24hodin dostupne registrace nebo syn flood po dobu 1mesice pote 24hpauza na vyreseni situace a jestli se situace nezlepsi tak perma

Omlouvám se za svoje chování....všem hráčům na Thalii
ehm...víš co si myslim??...že seš jenom nějak totální zmr**ček co žere ho*na protože to co tady píšeš to je už normálně na policajty...seš normální??..dokážeš ze sebou usínat v klidu v posteli??...kolik ti jé??...prober se konečně z tý discotéky protože to už neni normální....fakt dělej ze sebou něco člověče...!!!
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by Diemo »

*tleska*

nepremistime si sem spam ? :D , stejnak ty jeho hlody jsou jak reci "barevnejch" ze severu

Helet jestli jsi frajer, bez na Eq....dobrej server, maj lepsi zabezpeceni, tomu se rika výzva

Omlouvam se Eq
Image
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Nelze se pripojit!

Post by -darkvision- »

Diemo wrote:*tleska*

nepremistime si sem spam ? :D , stejnak ty jeho hlody jsou jak reci "barevnejch" ze severu

Helet jestli jsi frajer, bez na Eq....dobrej server, maj lepsi zabezpeceni, tomu se rika výzva

Omlouvam se Eq
placos nedaj, neblbni, moc složitý už
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by Diemo »

ja mu pomuzu :-D smudlo mam tam ucet Pavelurban, mi tam napis :biggrin:

smudla si uz s nama nepise? mamca mu asi vypla komp
Image
vercas
Nováček
Posts: 31
Joined: 01:29 06. Nov 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by vercas »

No tak prosim bezte na policii :] vlastne uz na me sepisujou zalobu dva pravnici jak mi bylo receno 10ti gm ve hre kteri stoji u avatara a cekaji jestli se nepripojim.

Hlavne prosim bezte na me podat to trestni oznameni i kdyz nemuzete zjistit jaka osoba to provedla ja se osobne prihlasm aby mohl probehnout soud a vy jste si zaplatili soudni vylohy v cene 5x previsujici zelezo tohoto homeshitshardu

Jinak by me zajimalo jak podas na nekoho trestni oznameni za ddos attack ktery probiha zombikama v botnetu:]

Uz jsem to jednou rikal nakymu tatorovi muzu klidne tvrdit ze mam kody od atomovych kufriku a hodlam je pouzit na vas homeshard za 5k

Tvrzeni a sehnani dukazu ze dana osoba neco provedla je zcela jina vec :D
Last edited by vercas on 20:07 07. Nov 2012, edited 1 time in total.
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Nelze se pripojit!

Post by Diemo »

smudla skoruje :twisted:
Image
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Nelze se pripojit!

Post by Caehan »

No, jedno se ti musí nechat, alespoň je ta diskuze vtipná...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Locked