Pokud obřady (nepopsané), které mají zamezit upadnutí duše pod vliv A. zahrnují balzamování a vytahování mozku nosem, tak neřekne ani sám Johan popel...Krysak wrote:Jen pro inspiraci, jeden takovej kněz z beletrie:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Egyp%C5%A5an_Sinuhet
Obávám se, že i takový by byl upálen. A to rozhodně není zlý.
No... já to vzal i jako toho otrlého "léčitele"Aulus wrote: Tak to já taky, ale tohle by byl podle mě spíš ten buditel nemrtvých. Neutrál by byl zase spíš ten hrobník podle mě.
Edit:
Protože povrch prostě. Všechny hrobníky a lovce nemrtvých upalujem.Aulus wrote:EDIT: *koukne se do svého podpisu* Aha, no, něco na tom Krysáku asi bude.Tam bych i v některých fázích uvažoval na dobrem. A upálen? Proč?
Zbytek pouštíme na dobré slovo a zázraky Temné Trojice