Diky za zhodnoceni situace, u ktere si nebyl.danielfojt wrote:...
Muzes mi vysvetlit jak se ma pomahat nizkym levelum kdyz lezou na potvory, ktere jsou nad jejich sily at uz za doprovodu vysokeho levelu a nebo sami? U te jedne smrti jsem ani nebyl.
To, ze DM nechal hrace prezit i kdyz mel zemrit, je hloupost. Hrac se ma ze svych chyb poucit a priste byt opatrnejsi. Ze DM nekoho zvedne po smrti v dungu vede jen k tomu, ze to hrac priste bude cekat ci dokonce vyzadovat. Uz jsem i takove pripady zazil, kdy hrac vynadal DM, ze ho nezvedne a ze je zlej, protoze DM XXX by to udelal...