Nebo navštívit přímo Dopravní podnik města Prahy a na místě zrušit dynamický spawn alchimistickým kufříkem plným plastelíny, drtátů a časovače.DenGrasse wrote:nábojů je dost... jediné stabilní řešení je zrušit stanici metrakucik wrote:To jsou ale tak kratkozraky reseni... Copak nevis, ze se tam po restartu spawnou dalsi?
Chovani DM
Re: Chovani DM
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Chovani DM
Oni obyčejný placeably v podobě aktovek nebo sedaček jsou v pohodě, ale nejnebezpečnější sou hybridy mezi static a active, tzv. důchodcikucik wrote:Kdyz se nezaseknes o nejakej placeable, tak jim plachnes a za nejblizsim rohem nahodis hide.
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Chovani DM
DenGrasse wrote:nábojů je dost... jediné stabilní řešení je zrušit stanici metra
to né, tam se mi spawnuje questík, kterej z donucení creepuju pět dní v týdnu
Vaillardo Vran:
Re: Chovani DM
Pockej to mas nejaky friendly? To je zase chyba frakci. Duchodci se nastavujou podle undead, ty se maj snaset jenom s krysama. Chjo...Arto wrote:Já často potkávám hostile důchodce...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Chovani DM
je to hnusné, ale... LOLkucik wrote: Pockej to mas nejaky friendly? To je zase chyba frakci. Duchodci se nastavujou podle undead, ty se maj snaset jenom s krysama. Chjo...
Vaillardo Vran:
Re: Chovani DM
No celkem fer, kam se ta diskuse dostala
mne nekdo enco vycitejte 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Chovani DM
Daanri ted si me presne predved spravnou ocistu lidi v tymu rekni kdy a nebo najdi neco od hrace RES ze si na foru stezuje na chovani DM?Haaa nic nenajdes pac toto je poprve pac me dosla trpelivos pri takovem chovani a nebrecim tu za sebe zda sis nevsim tak ja neumrel ale to co tam Rejty predved a statecne ze sebe dal dela svateho a to co udelal je spravne tak mam pravo napsat nato svuj nazor nato co predvadel at to veme ci ne a jedina odpoved je ta ze zacne hrace RES schazovat a tim jen potvrzuje pravdivost ubohosti co delal.Neakceptuje nazor jinych protoze pravdu ma jen on a na druhou stranku je to pravda protoze to on a jini DM si muzou delat co chteji hrac se stim musi smirit
A je nejsmutnejsi jak ty bohove nahore maji nad hlavou zari a na krku zlaty retez kde maji napsano Pani RP hraci a pritom ty co je znaji vedej sve

Re: Chovani DM
Promin RESi, musim se zase vmisit. Behem chvile ti poslu drobno PM...
Tohle je zbytecny, kazdej del zasluch, si myslim. Zrovna o mne je hodne zname klaboseni na ucet DM a tymu celkove. Taky nektery veci, at je to jak chce ted, neodpustim. Bohuzel i kdyz nebrecis za sebe, ale za jiny va chudaky co za zaplatili, e celkem zbytecny. Pokud maj 4 lvl tak je ta ztrata ani moc neposkodi, dozenou behem chvile pokud hrajo aspon hodku denne. To ze si holt z vejletu moc nepamatujou jako postavy, nezname, ze si ztoho nevemou pouceni jako hraci. Dobrej rozdil v zikavani XP mezi postavou a hracem (hrac je jen ziskava - postava je muze i ztrait). Takze si nemyslim, ze kazda smrt, i kdyz z udajne viny DM, nebo z vlastni chyby hrace, je jedine dalsi plus pro hrace. Priste si uvedomi co ho tam muze cekat, i kdyz by se mel choat jako by sel tudy prvne. Bohuzel by pak dochazelo k tzv. kolecku smrti (postava pred chramem: ejhle co sem to chtel? Jo do ty jeskyne, tak deme...). Takze urcite prohlidka sveta nejni i pres smrt tak uplne zbytecna.
Rozhorceni chapu, ale uz by se dalo krapet vychladnout a uvazovat krapet vklidu (ja vim, ze hrac RES je vesmes stale vklidu a jen tak se nerozcili, jen to obcas tak vyzni)
Pak bych chtel urovnat takovy to co sem cet na jinym topicu, kde se menovali DM co se nekomu libi dle choani....checht
nic proti mysliteli, ale co to tady za tech par let znam tak vsichni DM sou lidi, kazdej clanek zdejsiho tymu je dulezitej a snasi nehoraznej natlak. Jak z casu, narazek nespokojenych hracu, skola /prace, soukromi a este tu pak clovek cte, ze je nekdo lepsi nez nekdo jiny, nebo nedela rovna to o se mi libi.
....
VSICHNI
....
tu delaji maxmum pro nasi spokojenost a maximalni prestiz serveru. Snaha vychovavat si vlastni hrace, kterou vtom vsem vidim, se dari. Bohuzel za cenu strat kvalitnich hracu/clenu tymu ... razit si vlastni cestu neco stoji a da se rict, ze trpi obe strany pomyslneho tabora - (hraci feat. tym) Tim bych chtel narazit na prehodnoceni par rozhodnuti.
No tak asi vse co sem mel na jazyku a hodil to a sem ...
Tohle je zbytecny, kazdej del zasluch, si myslim. Zrovna o mne je hodne zname klaboseni na ucet DM a tymu celkove. Taky nektery veci, at je to jak chce ted, neodpustim. Bohuzel i kdyz nebrecis za sebe, ale za jiny va chudaky co za zaplatili, e celkem zbytecny. Pokud maj 4 lvl tak je ta ztrata ani moc neposkodi, dozenou behem chvile pokud hrajo aspon hodku denne. To ze si holt z vejletu moc nepamatujou jako postavy, nezname, ze si ztoho nevemou pouceni jako hraci. Dobrej rozdil v zikavani XP mezi postavou a hracem (hrac je jen ziskava - postava je muze i ztrait). Takze si nemyslim, ze kazda smrt, i kdyz z udajne viny DM, nebo z vlastni chyby hrace, je jedine dalsi plus pro hrace. Priste si uvedomi co ho tam muze cekat, i kdyz by se mel choat jako by sel tudy prvne. Bohuzel by pak dochazelo k tzv. kolecku smrti (postava pred chramem: ejhle co sem to chtel? Jo do ty jeskyne, tak deme...). Takze urcite prohlidka sveta nejni i pres smrt tak uplne zbytecna.
Rozhorceni chapu, ale uz by se dalo krapet vychladnout a uvazovat krapet vklidu (ja vim, ze hrac RES je vesmes stale vklidu a jen tak se nerozcili, jen to obcas tak vyzni)
Pak bych chtel urovnat takovy to co sem cet na jinym topicu, kde se menovali DM co se nekomu libi dle choani....checht
....
VSICHNI
....
tu delaji maxmum pro nasi spokojenost a maximalni prestiz serveru. Snaha vychovavat si vlastni hrace, kterou vtom vsem vidim, se dari. Bohuzel za cenu strat kvalitnich hracu/clenu tymu ... razit si vlastni cestu neco stoji a da se rict, ze trpi obe strany pomyslneho tabora - (hraci feat. tym) Tim bych chtel narazit na prehodnoceni par rozhodnuti.
No tak asi vse co sem mel na jazyku a hodil to a sem ...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Chovani DM
Ty zase meles porad dokola to same a taky nejsi schopen cist, co druhej pise, takze jaky je v tom rozdil? Kazdy videl svoje a pro neustale napadani neustoupi ani jeden. Jaky ma smysl, omylat dokola porad to same? Postezoval sis a kazdy kdo to cetl, si na vsechny zucastnene nazor udelal. Krom (jiste profesionalnich) psychologickych rozboru vsech debatujicich opakujes stale to same.RES wrote:...
Cekas snad verejnou omluvu a podrbani pod bradou?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Chovani DM
Uz je krapet zbytecnykucik wrote:....RES wrote:...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Chovani DM
tak co zavolame Paklice s Pacesem nebo to drobet este polejem benzinem ? 
a kdopa tady vi kolika strankovej byl nejdelsi Flame na ThalieForu?
a kdopa tady vi kolika strankovej byl nejdelsi Flame na ThalieForu?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Chovani DM
Ty vole dyk je to hra, co tu resis?nebud hereckaRES wrote:O me taky neslo ja neumrel ale v neviditelnosti jsme tam sli to je pravda ale jen jednou jen pro padlou pritelkyni ale holt to nekomu vadilo at ten nesmrtelnej RES at delal co chtel tak ty mantikory se holt mnozi jako potkani a skacou znenadani kolem. O tom to prave je dat hraci sanci ale tam k zadne nedoslo pac ani invis nepomahal Bobo i kdyz odlakava at muze kamarad projit nepomahalo proste nic ani mocne kouzla toho nejmocnejsiho jak rikas nic nepomohlo ale holt to nak slo jen na to nikdo znas neprisel a to ze mantikora da zanu za 121 HP to je holt asi taky jen pech holt RES nabehnul primo na drapky te mrchy a meditace je jen soustredeni na kouzla a ktomu doslo kousek od jeskyne a taky beru ze je holt cejtila ta smecka mrch ale i po dalsim boji slo jen o zachranu padle ale bohuzel marne pac sance zadna
Re: Chovani DM
Mozna nebrecis, ale ja nevim, jestli se ti mam smat a nebo radsi brecet, jak je smutny co tu predvadis....nebrecim tu za sebe...
Normalni clovek si precte prvni prispevek, ktery je plna narazek a dokonce urazek a udela si obrazek o tvem vyjadrovani a komunikaci....je ta ze zacne hrace RES schazovat a tim jen potvrzuje pravdivost ubohosti co delal.
Praveze ty si myslis, ze si muzes delat co chces a vsechno ti projde. Toleroval jsem ti dost veci, ale skoda slov...Neakceptuje nazor jinych protoze pravdu ma jen on a na druhou stranku je to pravda protoze to on a jini DM si muzou delat co chteji hrac se stim musi smirit![]()
Ty jsi ten posledni co muze nekoho za jeho hru soudit. Ja mam se svym hranim svedomi ciste a vedome jsem na Thalii nedelal zadne prasarny a nebo porusoval charakter postavy ci pravidla RP hry.A je nejsmutnejsi jak ty bohove nahore maji nad hlavou zari a na krku zlaty retez kde maji napsano Pani RP hraci a pritom ty co je znaji vedej sve![]()
![]()
Ne, ty me asi neznas. Zato ja poznal tebe, kdyz jsi mi v poslednich dnech ukazal svoji pravou tvar. Vic uz k tomu asi nemam co rict. Ty mi za to nestojis...
PS: Ani nemas tu slusnost, abys mi napsal na ICQ, kdyz se ti neco nelibi. Ja s tebou jednal rovne, co se mi nelibilo na tvem hrani jsem ti sdelil soukrome a nikde jsem to verejne nerozmazaval a snazil se ti to vysvetlit. Rozmazavat neco na foru povazuji za naprostou ubohost a kudlu do zad z tve strany. Hra je hra, ale tohle je prilis.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Chovani DM
.. vyjadrit svoj nazor .. nadavky .. vysoky level postavy .. len ukazat krasy thalie ... 'nebreci' ... opakovanie stale dokola ... takzvana RP hra ... prispevky bez formatovania ... pusinky ...
hej to je RES, uz viem kde som
hej to je RES, uz viem kde som
Ora et Labora