Pokud se něco stalo na území Karathy či v její výsostné blízkosti, lze předpokládat, že magové zabývající se ochranou města a jeho nejbližšího okolí znají přesně jméno a idenditu (auru) dotyčného narušitele. Předpokládám, že naprosto identicky jako karatha bude pod dozorem popraviště, protože jinak by 80% poprav končilo odnosem v timestopu
Připustíme-li jakoukoliv variantu neexistence obrany hlavních měst před magií jednotlivců, v takovém případě by mohla být opakovaně ničena malými zájmovými skupinkami. Magická obrana Karathy a jejího okolí byla DG několikrát deklarována během války.
Osobně bych se vykašlal na GS jestli je jako iounák a zašel se zeptat mágů do věže na jméno, popis. Tento předpoklad platí jednoznačně, pokud se událost stala na výsostném území Karathy:).
Jinak hnus velebnosti, vždy jsem si myslel, že takové nekreativní, tupé únosy s GS a Timestopem nebudou, postrádá to nápad, originalitu, cokoliv.