nelze se pripojit
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
nelze se pripojit
dobry den,jiz je to dlouho co jsem na Thalii nezavital....driv jsem tu hraval,docela casto.tak jsem se chtel znova pridat....jenze nejde mi pripojit se do hry....napise mi to cas ke spojeni vyprsel a presto se nelze dostat....muze byt problem ve verejnem klici nebo necem podobnem?budu rad za kazdou radu a pomoc.....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: nelze se pripojit
Ano, přihlašuješ se s jinou sadou klíčů, než máš registrovanou. Změň si je zde http://thalie.pilsfree.cz/login.htmdanielfojt wrote:dobry den,jiz je to dlouho co jsem na Thalii nezavital....driv jsem tu hraval,docela casto.tak jsem se chtel znova pridat....jenze nejde mi pripojit se do hry....napise mi to cas ke spojeni vyprsel a presto se nelze dostat....muze byt problem ve verejnem klici nebo necem podobnem?budu rad za kazdou radu a pomoc.....
Veřejný klíč ze stávajících klíčů si můžeš vygenerovat tímto http://thalie.pilsfree.cz/download/th-keygen.jar
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: nelze se pripojit
Váš 2. klíč (NWN - SoU) již používá někdo jiný: Cr0ucher
takze zde je asik problem,pise to kdyz chci zmenit verejny klic....nejake moznosti?
takze zde je asik problem,pise to kdyz chci zmenit verejny klic....nejake moznosti?
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: nelze se pripojit
vyreseno,zmenil jsem cdkey a hotovo,takze se opet tesim na svet Thalie 
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: nelze se pripojit
už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:
vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)
a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc
pomóóóc ...
vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)
a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc
pomóóóc ...
Re: nelze se pripojit
Podobně jako tady http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 107&t=6027 doporučuju obrátit se na kucika.Sunflower wrote:už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:
vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)
a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc
pomóóóc ...
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: nelze se pripojit
Nikde tu nevidím možnost u změny cdkliču i vloženi veřejného kliče na web! :-O
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: nelze se pripojit
Napis mi, pod jakym uctem se pripojujes.Sunflower wrote:už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:
vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)
a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc
pomóóóc ...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: nelze se pripojit
Ahojky, chtěl bych se nejdříve omluvit těm co občas chodili s Menhiri lovit, že jsem se neukázal. Avšak není to má chyba, nebo je , ale nemohu za to a nevím co s tím.
Chytil jsem pořádný virus, zkoušel jsem jej vyléčit, napřed to vypadalo že se podařilo ale za týden vyskočil ta bestie znova. Vzal jsem ho natvrdo a všechny napadené či ohrožené soubory bez milosti vymazal a to i rundll 32 a už mi NWN nejelo. Na nervy toto . Zkoušel jsem to nějak opravit - asi po 10 různých pokusech mi došla trpělivost a kompletně jsem vymazal a naformátoval celý HDD. Nainstaloval Windows a ostatní věci jako grafiku a tak, a ihned jsem se pustil do instalace NWN . Ale ouha NWN mi nechce jet . Jakmile stisknu play tak to spadne s tím že mohu odeslat zprávu a nebo to zavřít . Tak ted jsem ale totálně zoufalý a je mi zle protože NWN hrát občas musím , protože jí hraju od začátku. Za jakýkoli námět jakoukoli radu moooc děkuji.
Chytil jsem pořádný virus, zkoušel jsem jej vyléčit, napřed to vypadalo že se podařilo ale za týden vyskočil ta bestie znova. Vzal jsem ho natvrdo a všechny napadené či ohrožené soubory bez milosti vymazal a to i rundll 32 a už mi NWN nejelo. Na nervy toto . Zkoušel jsem to nějak opravit - asi po 10 různých pokusech mi došla trpělivost a kompletně jsem vymazal a naformátoval celý HDD. Nainstaloval Windows a ostatní věci jako grafiku a tak, a ihned jsem se pustil do instalace NWN . Ale ouha NWN mi nechce jet . Jakmile stisknu play tak to spadne s tím že mohu odeslat zprávu a nebo to zavřít . Tak ted jsem ale totálně zoufalý a je mi zle protože NWN hrát občas musím , protože jí hraju od začátku. Za jakýkoli námět jakoukoli radu moooc děkuji.
Menhiri Dierta
Re: nelze se pripojit
Skus to přímo přes zástupce.
Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:
Adresu spuštění (ta druhá cesta) nechej tak
Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:
Code: Select all
"CESTA_K_NWN\nwmain.exe" +connect thalie.pilsfree.czLegitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
Re: nelze se pripojit
Z Moravy nejsem, musím na dálku. Ale je těžké takhle analyzovat chybu. Každopádně zkus:
- podívat se do nwn\AR_ERROR.log a postnout sem případný obsah
- to samé s nwn\logs\
- zkusit všechny varianty (prvně ty nejnižší) v nwconfig.exe
- zkus si nastavit ve windows jiné rozlišení a hloubku barev (16 bitů, 32 bitů)
- zkusit si nastavit v nwn.ini toto:
DisableSound=1 (pokud tam tento řádek nemáš, vytvoř ho pod řádkem [Sound Options])
FirstRun=0 (sekce [Config])
- zkus si zálohovat a pak odstranit všechny soubory (mají příponu .bik) ze složky \movies
- zkus, zda ti jede nwtoolset.exe
Nwn jsi instaloval: instalace základního nwn, instalace SoU, pak HotU, pak patch 1.69? Nebo jsi něco odněkud kopíroval?
- podívat se do nwn\AR_ERROR.log a postnout sem případný obsah
- to samé s nwn\logs\
- zkusit všechny varianty (prvně ty nejnižší) v nwconfig.exe
- zkus si nastavit ve windows jiné rozlišení a hloubku barev (16 bitů, 32 bitů)
- zkusit si nastavit v nwn.ini toto:
DisableSound=1 (pokud tam tento řádek nemáš, vytvoř ho pod řádkem [Sound Options])
FirstRun=0 (sekce [Config])
- zkus si zálohovat a pak odstranit všechny soubory (mají příponu .bik) ze složky \movies
- zkus, zda ti jede nwtoolset.exe
Nwn jsi instaloval: instalace základního nwn, instalace SoU, pak HotU, pak patch 1.69? Nebo jsi něco odněkud kopíroval?
Re: nelze se pripojit
Mmm, osobně tipuji problém v ovladači grafárny.
Rozuměno už to tu bylo taky dostkrát, NWN coby stařičká a problémová gamesa prostě neběhá na všech nových ovladačích, musely se ovladače mazat a ručně instalovat starší verze ovladačů. A jestli si formátoval a házel tam vše NEW...
Občas tu blbly nVidie, občas Radeonky.
Ještě bych si pohrál s nastavením grafárny ve hře.
Pokud se nedostaneš do nastavení ve hře tak měň přímo v texťáku, pošteloval bych s rozlišením, vyhlazováním, texturami, no prostě vším co se dostane pod ruku. Jednou jsem takhle na jednom kompu šteloval ručně NWN dva dny v kuse a nakonec se i přes protesty rozjelo
Držím palce!
Rozuměno už to tu bylo taky dostkrát, NWN coby stařičká a problémová gamesa prostě neběhá na všech nových ovladačích, musely se ovladače mazat a ručně instalovat starší verze ovladačů. A jestli si formátoval a házel tam vše NEW...
Občas tu blbly nVidie, občas Radeonky.
Ještě bych si pohrál s nastavením grafárny ve hře.
Pokud se nedostaneš do nastavení ve hře tak měň přímo v texťáku, pošteloval bych s rozlišením, vyhlazováním, texturami, no prostě vším co se dostane pod ruku. Jednou jsem takhle na jednom kompu šteloval ručně NWN dva dny v kuse a nakonec se i přes protesty rozjelo
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: nelze se pripojit
Myšlen nwn.ini hlavně [Display options] a [Video options] (některé hodnoty se mění i v tom nwconfig.exe)
Re: nelze se pripojit
Pokud potřebuješ něčí pomoc, nemusí být nutně z moravy, stačí si stáhnout Teamviewer a může ti to někdo pořešit na dálku.Jachym wrote:to samozřejmně nefunguje. Je tu nějaký šikovný hráč z Moravy?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC