nelze se pripojit

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

nelze se pripojit

Post by danielfojt »

dobry den,jiz je to dlouho co jsem na Thalii nezavital....driv jsem tu hraval,docela casto.tak jsem se chtel znova pridat....jenze nejde mi pripojit se do hry....napise mi to cas ke spojeni vyprsel a presto se nelze dostat....muze byt problem ve verejnem klici nebo necem podobnem?budu rad za kazdou radu a pomoc.....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nelze se pripojit

Post by kucik »

danielfojt wrote:dobry den,jiz je to dlouho co jsem na Thalii nezavital....driv jsem tu hraval,docela casto.tak jsem se chtel znova pridat....jenze nejde mi pripojit se do hry....napise mi to cas ke spojeni vyprsel a presto se nelze dostat....muze byt problem ve verejnem klici nebo necem podobnem?budu rad za kazdou radu a pomoc.....
Ano, přihlašuješ se s jinou sadou klíčů, než máš registrovanou. Změň si je zde http://thalie.pilsfree.cz/login.htm
Veřejný klíč ze stávajících klíčů si můžeš vygenerovat tímto http://thalie.pilsfree.cz/download/th-keygen.jar
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: nelze se pripojit

Post by danielfojt »

Váš 2. klíč (NWN - SoU) již používá někdo jiný: Cr0ucher
takze zde je asik problem,pise to kdyz chci zmenit verejny klic....nejake moznosti?
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: nelze se pripojit

Post by danielfojt »

vyreseno,zmenil jsem cdkey a hotovo,takze se opet tesim na svet Thalie :)
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Sunflower
Nováček
Posts: 1
Joined: 13:25 05. Jan 2013

Re: nelze se pripojit

Post by Sunflower »

už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:

vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)

a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc

pomóóóc ...
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: nelze se pripojit

Post by Amber »

Sunflower wrote:už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:

vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)

a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc

pomóóóc ...
Podobně jako tady http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 107&t=6027 doporučuju obrátit se na kucika. ;)
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
Bruciacullo
DM Thalie
Posts: 2779
Joined: 20:49 21. Jan 2010
Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
Contact:

Re: nelze se pripojit

Post by Bruciacullo »

Nikde tu nevidím možnost u změny cdkliču i vloženi veřejného kliče na web! :-O
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"

QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.

"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith

DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nelze se pripojit

Post by kucik »

Sunflower wrote:už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:

vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)

a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc

pomóóóc ...
Napis mi, pod jakym uctem se pripojujes.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: nelze se pripojit

Post by Jachym »

Ahojky, chtěl bych se nejdříve omluvit těm co občas chodili s Menhiri lovit, že jsem se neukázal. Avšak není to má chyba, nebo je , ale nemohu za to a nevím co s tím.
Chytil jsem pořádný virus, zkoušel jsem jej vyléčit, napřed to vypadalo že se podařilo ale za týden vyskočil ta bestie znova. Vzal jsem ho natvrdo a všechny napadené či ohrožené soubory bez milosti vymazal a to i rundll 32 a už mi NWN nejelo. Na nervy toto . Zkoušel jsem to nějak opravit - asi po 10 různých pokusech mi došla trpělivost a kompletně jsem vymazal a naformátoval celý HDD. Nainstaloval Windows a ostatní věci jako grafiku a tak, a ihned jsem se pustil do instalace NWN . Ale ouha NWN mi nechce jet . Jakmile stisknu play tak to spadne s tím že mohu odeslat zprávu a nebo to zavřít . Tak ted jsem ale totálně zoufalý a je mi zle protože NWN hrát občas musím , protože jí hraju od začátku. Za jakýkoli námět jakoukoli radu moooc děkuji.
Menhiri Dierta
Legition
Poutník
Posts: 96
Joined: 21:12 12. Dec 2011

Re: nelze se pripojit

Post by Legition »

Skus to přímo přes zástupce.

Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:

Code: Select all

"CESTA_K_NWN\nwmain.exe" +connect  thalie.pilsfree.cz
Adresu spuštění (ta druhá cesta) nechej tak
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: nelze se pripojit

Post by Jachym »

to samozřejmně nefunguje. Je tu nějaký šikovný hráč z Moravy?
Menhiri Dierta
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: nelze se pripojit

Post by klobouk »

Z Moravy nejsem, musím na dálku. Ale je těžké takhle analyzovat chybu. Každopádně zkus:
- podívat se do nwn\AR_ERROR.log a postnout sem případný obsah
- to samé s nwn\logs\
- zkusit všechny varianty (prvně ty nejnižší) v nwconfig.exe
- zkus si nastavit ve windows jiné rozlišení a hloubku barev (16 bitů, 32 bitů)
- zkusit si nastavit v nwn.ini toto:
DisableSound=1 (pokud tam tento řádek nemáš, vytvoř ho pod řádkem [Sound Options])
FirstRun=0 (sekce [Config])

- zkus si zálohovat a pak odstranit všechny soubory (mají příponu .bik) ze složky \movies
- zkus, zda ti jede nwtoolset.exe

Nwn jsi instaloval: instalace základního nwn, instalace SoU, pak HotU, pak patch 1.69? Nebo jsi něco odněkud kopíroval?
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: nelze se pripojit

Post by Bahnak »

Mmm, osobně tipuji problém v ovladači grafárny.
Rozuměno už to tu bylo taky dostkrát, NWN coby stařičká a problémová gamesa prostě neběhá na všech nových ovladačích, musely se ovladače mazat a ručně instalovat starší verze ovladačů. A jestli si formátoval a házel tam vše NEW...
Občas tu blbly nVidie, občas Radeonky.
Ještě bych si pohrál s nastavením grafárny ve hře.
Pokud se nedostaneš do nastavení ve hře tak měň přímo v texťáku, pošteloval bych s rozlišením, vyhlazováním, texturami, no prostě vším co se dostane pod ruku. Jednou jsem takhle na jednom kompu šteloval ručně NWN dva dny v kuse a nakonec se i přes protesty rozjelo :-D Držím palce!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: nelze se pripojit

Post by klobouk »

Myšlen nwn.ini hlavně [Display options] a [Video options] (některé hodnoty se mění i v tom nwconfig.exe)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nelze se pripojit

Post by zachy »

Jachym wrote:to samozřejmně nefunguje. Je tu nějaký šikovný hráč z Moravy?
Pokud potřebuješ něčí pomoc, nemusí být nutně z moravy, stačí si stáhnout Teamviewer a může ti to někdo pořešit na dálku.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Locked