Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
No... ty knihy byli fakt peklo, kazdej tam pak hodil tu modlitbu aby si hodil boost zadarmo a ze trvaly pekelne dlouho, takovejch nakejch 4 do sily na radove hodiny realu to bylo fakt prehnany. Jinak to napad neni uplne spatnej ale at si to nemuze poridit kazdej.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Opravdu mas postreh.Nez napises takovej blud, kterej akorat rozdmychava spory mezi kouzlicima a nekouzlicima povolanima, tak si za nej nejdriv zkus zahrat a nebo se nekoho zeptejZyga wrote:Mno.. modleni jako ......
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
hehe, hral sem klerdu zhruba dva roky v kuseSorrow wrote:Opravdu mas postreh.Nez napises takovej blud, kterej akorat rozdmychava spory mezi kouzlicima a nekouzlicima povolanima, tak si za nej nejdriv zkus zahrat a nebo se nekoho zeptejZyga wrote:Mno.. modleni jako ......
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Mno necekane Zyga doted nehral temer nic jineho, takze to asi zas az takovej blud nebude.Sorrow wrote:Opravdu mas postreh.Nez napises takovej blud, kterej akorat rozdmychava spory mezi kouzlicima a nekouzlicima povolanima, tak si za nej nejdriv zkus zahrat a nebo se nekoho zeptejZyga wrote:Mno.. modleni jako ......
Ano, uz jsem o tom mluvil jednou. Je to jedna z veci, kterych bych se chtel velkym obloukem vyhnout, protoze to byl presne ten boost za cenu tri minut afk. Prave proto, ze jsem videl, jak je to pouzivano, jsem zasadne proti tomu.monstera wrote: Jako že nemám moc rád EQ, tam je systém, že za oběť bůh přidělí náhodný bonus - třeba krátkodobé zvýšení odolnosti, charismatu a pod. Dále jsou tam ke koupi knihy modliteb, jimiž jde se krátce, středně či dlouze pomodlit za zvýšení některé vlastnosti - a bůh může či nemusí vyhovět..
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut... 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
tusim jste se spatne pochopili, jeden mluvite o delce modleni a druhy o dobe, po ktere se da modlit znovuSorrow wrote:Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut...
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
O meditaci kazdejch pet minut tu nepadlo ani slovo. Zyga rekl, ze meditace trva sotva pet minut IC a pokud vim, tak to zhruba odpovida.Sorrow wrote:Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
vono je to vo pojeti kneze
mam za to ze tady je obecne zazitej nazor ze knez je bytost, ktera kaze za kazdou cenu vostatnim vo svym bohovi, ma narizeno se nekolikrat dene dlouho modlit se kazdej den v chramu.
ale podle me muze mit knez i jiny pojeti, treba muze mit takovou vlastni dohodu s bohem jak mu slouzit, muze likdvidovat treba nemrtví a nicit zlo( ne bo dobro) a hodi si jen par kratkych moclidbicek treba pred jidlem a pred spanim, a pritom jse chova dobre protoze slouzi bohu tim svym spusobem a jednanim a buch muze byt spokojeny. a do chramu si zajit treba jen na svatek nebo na vyznamny vyroci toho nabozenstvi.
mysllim ze to se vice hodi na kneze dobrodruha,
kdys je nazenete kazdej den do chramu na nejakou dobu treba jen tech 10 min relu in game, a pul hodiny v realu tam bude putovat a pak zase nekam spatky, tak knezi valastne nevytahnou paty z mesta
mam za to ze tady je obecne zazitej nazor ze knez je bytost, ktera kaze za kazdou cenu vostatnim vo svym bohovi, ma narizeno se nekolikrat dene dlouho modlit se kazdej den v chramu.
ale podle me muze mit knez i jiny pojeti, treba muze mit takovou vlastni dohodu s bohem jak mu slouzit, muze likdvidovat treba nemrtví a nicit zlo( ne bo dobro) a hodi si jen par kratkych moclidbicek treba pred jidlem a pred spanim, a pritom jse chova dobre protoze slouzi bohu tim svym spusobem a jednanim a buch muze byt spokojeny. a do chramu si zajit treba jen na svatek nebo na vyznamny vyroci toho nabozenstvi.
mysllim ze to se vice hodi na kneze dobrodruha,
kdys je nazenete kazdej den do chramu na nejakou dobu treba jen tech 10 min relu in game, a pul hodiny v realu tam bude putovat a pak zase nekam spatky, tak knezi valastne nevytahnou paty z mesta
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Tak si to poradne precti, vy jen vydite ze meditace trva, to co trva ale to ze po vykouzleni mas urcitej cas na dalsi obnovu kouzel meditaci, to uz ne.Ale jen se ptejte kazdej sam sebe co vam doopravdy vadikucik wrote:O meditaci kazdejch pet minut tu nepadlo ani slovo. Zyga rekl, ze meditace trva sotva pet minut IC a pokud vim, tak to zhruba odpovida.Sorrow wrote:Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Co to pomalu přesunout do flamu
. Ja osobně zastavám nazor, že každej má hrát postavu jak ho to nejvíce bavi. Jen nesmí kazit zábavu ostatním. To, že to vnitřně RP neprožívá stejně vyústí v to, že ho to časem omrzí a nebo začně aspoň troška RPpit.
Add modleni v chramu v určitou dobu
hral sem chvilku i na demoně, Tam litaj postavy jak z praku aby si nacreepely body do toho skillu.
Krom toho většinou nehrají lidé kleriky kvůly tomu, že je baví modlení a sebetrýzeň , ale kvuly klerickým schopnostem
. Přilišné provádění všedních věcí může kazit zábavu
. A o zábavu sebe a ostatních jde přece uplně na prvním místě.
Add modleni v chramu v určitou dobu
Krom toho většinou nehrají lidé kleriky kvůly tomu, že je baví modlení a sebetrýzeň , ale kvuly klerickým schopnostem
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Amen.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
možná by se do IC sekce dal přidat popis jednotlivých kultů - teď nemyslím bohy jako takové, ale spíše kulty, které jim slouží, jakou mají strukturu a organizaci, jaké zvyklosti, co vyžadují od svých přírženců atd., popř. jak se dá postupovat v hierarchii, mají-li nějakou. mohou existovat neformální kulty (nebo neformální sekty velkého formálního kultu) atd.... prostě by se o postavě klerika XY neříkalo: on provádí svou víru tak neformálně, ale on je Ztruhlián, víte, z té sekty izolacionistů, jsou to takoví podivíni, neuznávají velké slavnosti a velekněz v karathě jim nemůže přijít na jméno...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
a co se týče herní mechaniky, navrhl bych to tak, aby za modlení bylo možné získat nějaký profit, ale nebylo by to jisté... čili většina by se tomu nevěnovala, protože by zisk nebyl jistý, ale klerici kteří by se chtěli modlit by měli šanci, že nějakou drobnost získají. pokud by DM viděl, jak hráč klerika hraje a chtěl by mu přilepšit, mohl by mu pravděpodobnost nastavit na vyšší, buď na čas nebo i neomezeně...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
proč se ? a proč zase zvrchu ? ať si každej založí kult k obrazu svýmu, ne ?DenGrasse wrote:možná by se do IC sekce dal přidat popis jednotlivých kultů...
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
a co navopak za NEmodlení nějakou penaltu, coo ?DenGrasse wrote:a co se týče herní mechaniky, navrhl bych to tak, aby za modlení bylo možné získat nějaký profit...
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh