Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Zyga »

No... ty knihy byli fakt peklo, kazdej tam pak hodil tu modlitbu aby si hodil boost zadarmo a ze trvaly pekelne dlouho, takovejch nakejch 4 do sily na radove hodiny realu to bylo fakt prehnany. Jinak to napad neni uplne spatnej ale at si to nemuze poridit kazdej.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Sorrow »

Zyga wrote:Mno.. modleni jako ......
Opravdu mas postreh.Nez napises takovej blud, kterej akorat rozdmychava spory mezi kouzlicima a nekouzlicima povolanima, tak si za nej nejdriv zkus zahrat a nebo se nekoho zeptej :roll:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Zyga »

Sorrow wrote:
Zyga wrote:Mno.. modleni jako ......
Opravdu mas postreh.Nez napises takovej blud, kterej akorat rozdmychava spory mezi kouzlicima a nekouzlicima povolanima, tak si za nej nejdriv zkus zahrat a nebo se nekoho zeptej :roll:
hehe, hral sem klerdu zhruba dva roky v kuse :wink: s magusem teda moc multiplayerovejch zkusenosti nemam, akorat co sem videl u ostatnich
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by kucik »

Sorrow wrote:
Zyga wrote:Mno.. modleni jako ......
Opravdu mas postreh.Nez napises takovej blud, kterej akorat rozdmychava spory mezi kouzlicima a nekouzlicima povolanima, tak si za nej nejdriv zkus zahrat a nebo se nekoho zeptej :roll:
Mno necekane Zyga doted nehral temer nic jineho, takze to asi zas az takovej blud nebude.
monstera wrote: Jako že nemám moc rád EQ, tam je systém, že za oběť bůh přidělí náhodný bonus - třeba krátkodobé zvýšení odolnosti, charismatu a pod. Dále jsou tam ke koupi knihy modliteb, jimiž jde se krátce, středně či dlouze pomodlit za zvýšení některé vlastnosti - a bůh může či nemusí vyhovět..
Ano, uz jsem o tom mluvil jednou. Je to jedna z veci, kterych bych se chtel velkym obloukem vyhnout, protoze to byl presne ten boost za cenu tri minut afk. Prave proto, ze jsem videl, jak je to pouzivano, jsem zasadne proti tomu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Sorrow »

Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut... :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Aznar »

Sorrow wrote:Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut... :wink:
tusim jste se spatne pochopili, jeden mluvite o delce modleni a druhy o dobe, po ktere se da modlit znovu :wink:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by kucik »

Sorrow wrote:Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut... :wink:
O meditaci kazdejch pet minut tu nepadlo ani slovo. Zyga rekl, ze meditace trva sotva pet minut IC a pokud vim, tak to zhruba odpovida.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by huhulak »

vono je to vo pojeti kneze

mam za to ze tady je obecne zazitej nazor ze knez je bytost, ktera kaze za kazdou cenu vostatnim vo svym bohovi, ma narizeno se nekolikrat dene dlouho modlit se kazdej den v chramu.

ale podle me muze mit knez i jiny pojeti, treba muze mit takovou vlastni dohodu s bohem jak mu slouzit, muze likdvidovat treba nemrtví a nicit zlo( ne bo dobro) a hodi si jen par kratkych moclidbicek treba pred jidlem a pred spanim, a pritom jse chova dobre protoze slouzi bohu tim svym spusobem a jednanim a buch muze byt spokojeny. a do chramu si zajit treba jen na svatek nebo na vyznamny vyroci toho nabozenstvi.
mysllim ze to se vice hodi na kneze dobrodruha,

kdys je nazenete kazdej den do chramu na nejakou dobu treba jen tech 10 min relu in game, a pul hodiny v realu tam bude putovat a pak zase nekam spatky, tak knezi valastne nevytahnou paty z mesta
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Sorrow »

kucik wrote:
Sorrow wrote:Aha, neni to blud a ja mam svou moznost dalsi meditace za 5 minut real casu.V tom pripade Kuciku se mi podivej na postavu, asi ji mam zbuglou, pac medituju jednou za 45 minut... :wink:
O meditaci kazdejch pet minut tu nepadlo ani slovo. Zyga rekl, ze meditace trva sotva pet minut IC a pokud vim, tak to zhruba odpovida.
Tak si to poradne precti, vy jen vydite ze meditace trva, to co trva ale to ze po vykouzleni mas urcitej cas na dalsi obnovu kouzel meditaci, to uz ne.Ale jen se ptejte kazdej sam sebe co vam doopravdy vadi :wink: (mysleno pro vsechny rejpaly)
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by melvik »

Co to pomalu přesunout do flamu :). Ja osobně zastavám nazor, že každej má hrát postavu jak ho to nejvíce bavi. Jen nesmí kazit zábavu ostatním. To, že to vnitřně RP neprožívá stejně vyústí v to, že ho to časem omrzí a nebo začně aspoň troška RPpit.

Add modleni v chramu v určitou dobu :) hral sem chvilku i na demoně, Tam litaj postavy jak z praku aby si nacreepely body do toho skillu.

Krom toho většinou nehrají lidé kleriky kvůly tomu, že je baví modlení a sebetrýzeň , ale kvuly klerickým schopnostem :). Přilišné provádění všedních věcí může kazit zábavu :( . A o zábavu sebe a ostatních jde přece uplně na prvním místě.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by kucik »

Amen.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by DenGrasse »

možná by se do IC sekce dal přidat popis jednotlivých kultů - teď nemyslím bohy jako takové, ale spíše kulty, které jim slouží, jakou mají strukturu a organizaci, jaké zvyklosti, co vyžadují od svých přírženců atd., popř. jak se dá postupovat v hierarchii, mají-li nějakou. mohou existovat neformální kulty (nebo neformální sekty velkého formálního kultu) atd.... prostě by se o postavě klerika XY neříkalo: on provádí svou víru tak neformálně, ale on je Ztruhlián, víte, z té sekty izolacionistů, jsou to takoví podivíni, neuznávají velké slavnosti a velekněz v karathě jim nemůže přijít na jméno...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by DenGrasse »

a co se týče herní mechaniky, navrhl bych to tak, aby za modlení bylo možné získat nějaký profit, ale nebylo by to jisté... čili většina by se tomu nevěnovala, protože by zisk nebyl jistý, ale klerici kteří by se chtěli modlit by měli šanci, že nějakou drobnost získají. pokud by DM viděl, jak hráč klerika hraje a chtěl by mu přilepšit, mohl by mu pravděpodobnost nastavit na vyšší, buď na čas nebo i neomezeně...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by photter »

DenGrasse wrote:možná by se do IC sekce dal přidat popis jednotlivých kultů...
proč se ? a proč zase zvrchu ? ať si každej založí kult k obrazu svýmu, ne ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by photter »

DenGrasse wrote:a co se týče herní mechaniky, navrhl bych to tak, aby za modlení bylo možné získat nějaký profit...
a co navopak za NEmodlení nějakou penaltu, coo ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked