Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Volby

Post by Krysak »

1. 70% je můj soukromý odhad. To číslo bude mnohem vyšší.
2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?

Kdyby pan Svěrák řekl, že bude psát projevy knížovi a že je bude i číst, tak bych taky volil knížu, protože bych se těšil na každé slovo, takovou mám úctu k tomuto geniovi slova. Mimochodem, kdyby kandidodal sam, staci mi ho najít na kandiátce a nemám pochyb, že by mou volbou byl tenhle pán:). Ani bych ho nemusel videt v televizi a na plakátech.
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by Braenn »

J.F.Payne wrote:
Nalkanar wrote:
Neříkals, že nemůžeš volit? Chápu, že to byla spíše řečnická figura, ale i tak si chci upřesnit dotaz, jestli ten první výrok byl opravdu "nemůžu" a né "nedostanu se".
Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záleží :))
Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by J.F.Payne »

Braenn wrote:Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
Pff, ještě prozraď, že se jmenuju Izák a že jsem taky členem Bilderbergu!

A, mimochodem... co je horší? Bilderberg, nebo Bamberg? :))
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

Krysak wrote: 2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Jestli ono to nebude tím, že kníža přeci jen má nějaký rozumný názory, že co říká dává smysl (když je mu rozumnět) a nepovažuje roli prezidenta za ideální místo pro svou soukromou agendu.

Když se tak rozčiluješ nad tím, jaký sou lidi ovce, zkus se trochu zamyslet dřív, než začneš někoho odsuzovat jenom proto, že "je cool a in" a ty přece pohrdáš lidma, co jsou "cool a in". Jít záměrně proti proudu JENOM proto, že je to proud z tebe dělá úplně stejnou ovci, jako jít záměrně s ním JENOM proto, že to je proud.
PUF!
User avatar
drake127
Obyvatel
Posts: 143
Joined: 15:22 08. Nov 2008

Re: Volby

Post by drake127 »

kokosak wrote:Mr. Zeman pořád neví, jak přišel k šesti mega na volebním účtu. A že ho to prý ani nezajímá, neb není účetní. Roztomilé, že? :D
Za 6M bych to taky nevěděl. :D
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Volby

Post by Krysak »

kokosak wrote:
Krysak wrote: 2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Jestli ono to nebude tím, že kníža přeci jen má nějaký rozumný názory, že co říká dává smysl (když je mu rozumnět) a nepovažuje roli prezidenta za ideální místo pro svou soukromou agendu.

Když se tak rozčiluješ nad tím, jaký sou lidi ovce, zkus se trochu zamyslet dřív, než začneš někoho odsuzovat jenom proto, že "je cool a in" a ty přece pohrdáš lidma, co jsou "cool a in". Jít záměrně proti proudu JENOM proto, že je to proud z tebe dělá úplně stejnou ovci, jako jít záměrně s ním JENOM proto, že to je proud.

Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

Krysak wrote: Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
Nojo, očividně moc lidí má názor odlišný od tvého. A světe div se, mají na něj stejné právo, jako ty na ten svůj. Kouzlo demokracie :D
PUF!
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Volby

Post by Žorž »

Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
Pročbyne? Bílý anebo i počmáraný volební lístky jsou regulerní součástí volebního systému jako vyjádření názoru, vě větším počtu by se to mělo i v politice reflektovat...

(co si pamatuju, tak ve volbách r. 1947 na Slovensku hlasovalo nějakých 10 % lidí bílým lístkem kvůli tomu, že komunisté nechali zlikvidovat Slovenskou demokratickou stranu....i když pravda, jediná pozdější politická reflexe byl únorovej převrat)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

J.F.Payne wrote:
Braenn wrote:Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
Pff, ještě prozraď, že se jmenuju Izák a že jsem taky členem Bilderbergu!

A, mimochodem... co je horší? Bilderberg, nebo Bamberg? :))
Tak hele pane Mordechaji nebo Izáku... Římský klub by ještě prošel, ale s Bilderbergem sis u mě definitívně rozhodil sandál
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Volby

Post by Nalkanar »

J.F.Payne wrote:Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záleží :))
8) původně jsem si chtěl vtipně rýpnout, ale zase by to nebylo vzaté vtipně díky za info
.
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Volby

Post by radekdnb »

J.F.Payne wrote:
radekdnb wrote:najednou?...jak najednou tvrdil jsem snad opak? máš důkaz?...
taky neumím zpívat, ale alespoň umim všechny slova a nekur*im je
To netuším, jestli jsi vlastenec nebo nejsi, je tvá věc. Je to trapný argument, protože jestli znáš hymnu nebo ne, jestli vyvěšuješ státní vlajku na každý státní svátek nebo ne, jestli fandíš Čechům v hokeji nebo ne, to je jedno. Nic z toho z tebe totiž vlastence neudělá. Vlastenectví je o hlubším přesvědčení, o opravdové lásce k zemi, kde žiješ a k jejím obyvatelům. Ale to by bylo na dýl.

Chci hlavně říct, že kdyby hymnu neuměl Jarda Jágr, tak je to každýmu uplně u prdele. A že se ta nahrávka s Kadlem používá jen k dehonestaci tý nejlacinější kategorie.

Stejně jako to, že má manželku Rakušanku - a co? Zeman zas svojí manželku mlátil, ta se s ním nechce nikde ukazovat, a taky se to nerozpitvává, protože do toho je každýmu hovno (ač to může dost napovědět o povaze tohokterého z kandidátů).

Kdyby měl za manželku Francouzku, Polku nebo Slovenku, taky mu to lidi vyčtou? Vzpamatujte se... Takovéhle laciné čecháčkovství je totiž jedině k smíchu.

já vim co je vlastenectví...a vim že to je o hlubším vyznání..takže tyhle kecičky myslim že byli zbytečné :)
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by J.F.Payne »

Zbytečné je bazírovat na tom, že někdo nezná hymnu.
[trolling]Stejně by důstojnější a monumentálnější hymnou byl svatováclavský chorál. Má všechno, co nynější hymně chybí...[/trolling]

Upřímně řečeno, kdy se v téhle zemi hymna pouští? Při sportovních utkáních? Mnohem horší je, když se hraje hymna a všichni buransky sedí.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Volby

Post by radekdnb »

stím souhlasim..taky mě sere když někde jsem třeba na pívu, hraje hymna a stoupnu si já plus kamarádi a celá hospoda pak na nás čumí jak na dementy
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Já bych rád, aby se hrála hymna na počest toho, že si šli Vašek s Milošem sednout za to, co naškodili.

Ale to jsou jen takové sny.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Volby

Post by Shaman88 »

Ono se má stát když hraje hymna?
Já vždycky když jsem slyšel hymnu tak jsem jen přepnul na jiný kanál...
Locked