Volby
Re: Volby
1. 70% je můj soukromý odhad. To číslo bude mnohem vyšší.
2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Kdyby pan Svěrák řekl, že bude psát projevy knížovi a že je bude i číst, tak bych taky volil knížu, protože bych se těšil na každé slovo, takovou mám úctu k tomuto geniovi slova. Mimochodem, kdyby kandidodal sam, staci mi ho najít na kandiátce a nemám pochyb, že by mou volbou byl tenhle pán:). Ani bych ho nemusel videt v televizi a na plakátech.
2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Kdyby pan Svěrák řekl, že bude psát projevy knížovi a že je bude i číst, tak bych taky volil knížu, protože bych se těšil na každé slovo, takovou mám úctu k tomuto geniovi slova. Mimochodem, kdyby kandidodal sam, staci mi ho najít na kandiátce a nemám pochyb, že by mou volbou byl tenhle pán:). Ani bych ho nemusel videt v televizi a na plakátech.
Re: Volby
Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!J.F.Payne wrote:Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záležíNalkanar wrote:
Neříkals, že nemůžeš volit? Chápu, že to byla spíše řečnická figura, ale i tak si chci upřesnit dotaz, jestli ten první výrok byl opravdu "nemůžu" a né "nedostanu se".)
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Volby
Pff, ještě prozraď, že se jmenuju Izák a že jsem taky členem Bilderbergu!Braenn wrote:Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
A, mimochodem... co je horší? Bilderberg, nebo Bamberg?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volby
Jestli ono to nebude tím, že kníža přeci jen má nějaký rozumný názory, že co říká dává smysl (když je mu rozumnět) a nepovažuje roli prezidenta za ideální místo pro svou soukromou agendu.Krysak wrote: 2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Když se tak rozčiluješ nad tím, jaký sou lidi ovce, zkus se trochu zamyslet dřív, než začneš někoho odsuzovat jenom proto, že "je cool a in" a ty přece pohrdáš lidma, co jsou "cool a in". Jít záměrně proti proudu JENOM proto, že je to proud z tebe dělá úplně stejnou ovci, jako jít záměrně s ním JENOM proto, že to je proud.
PUF!
Re: Volby
Za 6M bych to taky nevěděl.kokosak wrote:Mr. Zeman pořád neví, jak přišel k šesti mega na volebním účtu. A že ho to prý ani nezajímá, neb není účetní. Roztomilé, že?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: Volby
kokosak wrote:Jestli ono to nebude tím, že kníža přeci jen má nějaký rozumný názory, že co říká dává smysl (když je mu rozumnět) a nepovažuje roli prezidenta za ideální místo pro svou soukromou agendu.Krysak wrote: 2. Kníže už prezident bude, vyhraje cca 60 ku 40, kníža je cool a in. Alepon pak budu moci říkat Vám, co ho volili, jejdanáčku, kohopak jste volili?
Když se tak rozčiluješ nad tím, jaký sou lidi ovce, zkus se trochu zamyslet dřív, než začneš někoho odsuzovat jenom proto, že "je cool a in" a ty přece pohrdáš lidma, co jsou "cool a in". Jít záměrně proti proudu JENOM proto, že je to proud z tebe dělá úplně stejnou ovci, jako jít záměrně s ním JENOM proto, že to je proud.
Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
Re: Volby
Pročbyne? Bílý anebo i počmáraný volební lístky jsou regulerní součástí volebního systému jako vyjádření názoru, vě větším počtu by se to mělo i v politice reflektovat...Ideálně bych hodil lístek: "někdo jiný, zahajte volby znova", ale to nejde.
(co si pamatuju, tak ve volbách r. 1947 na Slovensku hlasovalo nějakých 10 % lidí bílým lístkem kvůli tomu, že komunisté nechali zlikvidovat Slovenskou demokratickou stranu....i když pravda, jediná pozdější politická reflexe byl únorovej převrat)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Volby
Tak hele pane Mordechaji nebo Izáku... Římský klub by ještě prošel, ale s Bilderbergem sis u mě definitívně rozhodil sandálJ.F.Payne wrote:Pff, ještě prozraď, že se jmenuju Izák a že jsem taky členem Bilderbergu!Braenn wrote:Jestli oni, Mulinow, nejsou taky Rakušák!
A, mimochodem... co je horší? Bilderberg, nebo Bamberg?)
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Volby
J.F.Payne wrote:Nemůžu volit, nemám české občanství. Je to ale jen formalita a vzhledem k tomu, že tu hodlám prožít celý svůj život, mi na volbě dost záleží)
.
Re: Volby
J.F.Payne wrote:To netuším, jestli jsi vlastenec nebo nejsi, je tvá věc. Je to trapný argument, protože jestli znáš hymnu nebo ne, jestli vyvěšuješ státní vlajku na každý státní svátek nebo ne, jestli fandíš Čechům v hokeji nebo ne, to je jedno. Nic z toho z tebe totiž vlastence neudělá. Vlastenectví je o hlubším přesvědčení, o opravdové lásce k zemi, kde žiješ a k jejím obyvatelům. Ale to by bylo na dýl.radekdnb wrote:najednou?...jak najednou tvrdil jsem snad opak? máš důkaz?...
taky neumím zpívat, ale alespoň umim všechny slova a nekur*im je
Chci hlavně říct, že kdyby hymnu neuměl Jarda Jágr, tak je to každýmu uplně u prdele. A že se ta nahrávka s Kadlem používá jen k dehonestaci tý nejlacinější kategorie.
Stejně jako to, že má manželku Rakušanku - a co? Zeman zas svojí manželku mlátil, ta se s ním nechce nikde ukazovat, a taky se to nerozpitvává, protože do toho je každýmu hovno (ač to může dost napovědět o povaze tohokterého z kandidátů).
Kdyby měl za manželku Francouzku, Polku nebo Slovenku, taky mu to lidi vyčtou? Vzpamatujte se... Takovéhle laciné čecháčkovství je totiž jedině k smíchu.
já vim co je vlastenectví...a vim že to je o hlubším vyznání..takže tyhle kecičky myslim že byli zbytečné
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Volby
Zbytečné je bazírovat na tom, že někdo nezná hymnu.
[trolling]Stejně by důstojnější a monumentálnější hymnou byl svatováclavský chorál. Má všechno, co nynější hymně chybí...[/trolling]
Upřímně řečeno, kdy se v téhle zemi hymna pouští? Při sportovních utkáních? Mnohem horší je, když se hraje hymna a všichni buransky sedí.
[trolling]Stejně by důstojnější a monumentálnější hymnou byl svatováclavský chorál. Má všechno, co nynější hymně chybí...[/trolling]
Upřímně řečeno, kdy se v téhle zemi hymna pouští? Při sportovních utkáních? Mnohem horší je, když se hraje hymna a všichni buransky sedí.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volby
stím souhlasim..taky mě sere když někde jsem třeba na pívu, hraje hymna a stoupnu si já plus kamarádi a celá hospoda pak na nás čumí jak na dementy
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Volby
Já bych rád, aby se hrála hymna na počest toho, že si šli Vašek s Milošem sednout za to, co naškodili.
Ale to jsou jen takové sny.
Ale to jsou jen takové sny.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Volby
Ono se má stát když hraje hymna?
Já vždycky když jsem slyšel hymnu tak jsem jen přepnul na jiný kanál...
Já vždycky když jsem slyšel hymnu tak jsem jen přepnul na jiný kanál...