Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

kucik wrote:Ad církevní restituce: Taky mám jednu expertýzu, která byla zadaná UK. Je otázkou, proč byla stopená a následně byla zadána znovu, někomu jinému.
Možná proto? :D
J.F.Payne wrote:A kdo tu analýzu psal? Proč tam není žádnej profesor, docent nebo doktorand podepsanej? Kde to má odkazy na zdroje? Nezdá se mi to jako práce Univerzity Karlovy - za tohle by u nás na fakultě trhali uši.
PUF!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

kokosak wrote:Kato, zapomněl si sesumírovat co tu proběhlo v diskusi a ne to, co si myslíš ty sám :D
Však jsem sesumíroval, co se tu napsalo, napostovalo a naodkazovalo.

Btw - *udělá jediovské gesto* ...nechceš vědět co si myslím! *zopakuje jediovské heslo* Chceš jít domu zamyslet se nad tím, že airsoftka napoprvé byl příliš "slabý" kalibr :mrgreen: !
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

KaTo wrote:*sumíruje debatu* Takže...
...všichni :lol: se tu schodujeme, že příští prezident nás prodá. Dvě třetiny chtějí prodat na západ, třetina na východ.
...všichni :lol: se tu schodujeme, že oba kandidáti jsou polický kurvy s pštrosím žaludkem a hroší kůží. Dvě třetiny preferují mumlavý styl, třetina žoviálně rozvláčný.
...všichni souhlasí, že oba kandidáti mají máslo na hlavě. Dvě třetiny souhlasí, že před svinstvem se mají zavírat oči, třetina preferuje aktivní účast na "ději".

...zapomněl jsem na něco? :wall:
Ty jsi nečetl, co se v tomhle vlákně psalo, že?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

KaTo wrote:Však jsem sesumíroval, co se tu napsalo, napostovalo a naodkazovalo.

Btw - *udělá jediovské gesto* ...nechceš vědět co si myslím! *zopakuje jediovské heslo* Chceš jít domu zamyslet se nad tím, že airsoftka napoprvé byl příliš "slabý" kalibr :mrgreen: !
Si zapomněl, že tyhle triky působí jen na ty se slabou myslí :D *mávne tlapou* Chceš jít domů a začít žít řádný život, místo trolování! A nechat víc místa pro jiné, zasloužilejší troly.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

kucik wrote: Ty jsi nečetl, co se v tomhle vlákně psalo, že?
He be just troling so he could be roling!
PUF!
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

J.F.Payne wrote:A kdo tu analýzu psal? Proč tam není žádnej profesor, docent nebo doktorand podepsanej? Kde to má odkazy na zdroje? Nezdá se mi to jako práce Univerzity Karlovy - za tohle by u nás na fakultě trhali uši.
Jediné co jsem si z toho odnesl je to, že dřív nemohli volně manipulovat s majetkem, protože byl "napůl vázaný". Dnes po navrácení by teoreticky mohli všechno naráz prodat, což by dříve nešlo, nebo jen obtížně.

Takže - pokud mi bude patřit polnost, nebo lesy... vrátí mi v restituci několik hektarů lesa jako soukromé osobě a tak tedy budu moct les, kterej je mi stejně na prd prodat.
Pokud budu restituovat jako církev, tak musím pořád mít les, který mi bude naprd, protože už nemám pilu na kterou se restituce nebudou vztahovat, nemám už ani lidi kteří by uměli s lesem hospodařit a nemůžu ho ani prodat někomu kdo by s tím mohl něco užitečného dělat.
Mohl bych ho maximálně pronajmout?
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by J.F.Payne »

Když se tu tak hází těma odkazama na youtube.com a další relevantní zdroje, musím sem postnout jeden názor:

http://www.youtube.com/watch?v=2SugRuZC4Mo
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

kokosak wrote:
kucik wrote: Ty jsi nečetl, co se v tomhle vlákně psalo, že?
He be just troling so he could be roling!
Nebo je to tím, že KaTo používá pluralis majestatis?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: Volby

Post by Grin »

Jak jsem rek nemam radost z zadneho kandidata, ono uz v prvnim kole nebylo z koho poradne vybirat.
To ze Swarz sedi v pseudopravicove(obdoba levicove jen si rika jinak) vlade je snad kazdemu jasne.
A osobne se nemohu stotoznit s jeho Eurofilstvim za kazdou cenu, podporou balicku EMS, s nazorem na islamizaci Evropy, s podporou vypalneho za prazdna media, s jeho podporou jakehokoliv valecneho konfliktu, mam strach i o Benešovy dekrety atd atd. Je toho mnohem vice.(staci jen zabrousit na net a ne jen sledovat vyplach v televizi)
Nerikam, ze mne nesere, ze druhej kandidat je socan Zeman, ale i presto je pro mne jako pravicoveho volice pro CR mensi zlo nez Swarz.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

kokosak wrote:...se slabou myslí :D *mávne tlapou* Chceš jít domů a začít žít řádný život, místo trolování! [size=trollí velikost]A nechat víc místa pro jiné, zasloužilejší troly.[/size]
Jsa nakažen semi-inteligentní umělou inteligencí, tudíž jsem subjekt bez jakékoli vlastní vůle a podle hesla, kde nic není, ani Kalousek nesebere, si tu můžeš cvičit třeba námořní abecedu praporkama, ale já rozhodně nikam nejdu, mě můžou ovládat leda hodně dobrý hackeři! :twisted: :mrgreen: :lol: :lol:

to kucik: Právě že četl (a na odkazech viděl) a v souvislosti s poměrem kandidátů 25:11 (cirka dvě třetiny ku jedné třetině) jsem to sesumíroval. Plus jsem vynechal z rozvahy ty hlasující, co volili možnost 3+4.
Maximálně doplním bod č.1 - oba kandidáti nás prodají evropské unii, dvě třetiny preferují, aby za nitky v pozadí tahali ze západu, jedna třetina z východu.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

IMHO je odluka církve a státu nutná. Úvahy typu "ale vždyť to budou moct prodat".... a proč by ne? Je to jejich. Ať si se svým majetkem každej hospodaří, jak chce. Jestli to daj na platy duchovních, novou střechu kostela, nebo pozlacenou kadidelnu pro vyšší církevní funkcionáře je mi putna. Když to nejdaj kněžím, tak jim umřou hlady. Když to nedaj na kostel, tak jim do něj bude pršet. Co mě je do nějaký církve? Prd. Jo, kdybych byl nějakýho vyznání a požadoval služby odpovědný církve, tak to by mě asi zajímalo, jestli to mám zdarmo, nebo za desátek. Ale zase by to byla věc mezi mnou a církví, do který stát nemá co kecat.

Naopak navrhnovaný "fondy", který by majetek církví "spravovaly" ve mě vyvolávají velmi nemilé asociace s jinými "fondy", jejihž bývalí představitelé se teď těší z amnestií.

Co je božského bohu, co je císařovo císaři!
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

No, Katíku, že tak hezky mluvíš za všechny, kteří podle tebe mají názory, který nikdo nikam nenapsal :D
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

Grin wrote: To ze Swarz sedi v pseudopravicove(obdoba levicove jen si rika jinak) vlade je snad kazdemu jasne.
Tak tohle je asi jediný, na čem se shodnem. Vláda, jejíž recept v době krize je zvednout daně prostě pravicová není.
Grin wrote:..... je toho mnohem vice.(staci jen zabrousit na net a ne jen sledovat vyplach v televizi)
Ono je taky fajn se kouknout, kdo za tou kterou netovou stránkou stojí a proč se rozhoduje zveřejnit tu verzi pravdy, která se mu hodí. Na netu se totiž taky dá dočíst o mezinárodnim židovskym bolševizmu (přitom to tak hezky tajíme) a inscenování přistání na měsíci. Doporučoval bych stavět se kriticky ke VŠEM zdrojům informací. Ne jen k mainstreamu ;)
Grin wrote:Nerikam, ze mne nesere, ze druhej kandidat je socan Zeman, ale i presto je pro mne jako pravicoveho volice pro CR mensi zlo nez Swarz.
Ugh. Tak to je silný kafe.
PUF!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Volby

Post by Nalkanar »

kucik wrote:
KaTo wrote:*sumíruje debatu* Takže...
...všichni :lol: se tu schodujeme, že příští prezident nás prodá. Dvě třetiny chtějí prodat na západ, třetina na východ.
...všichni :lol: se tu schodujeme, že oba kandidáti jsou polický kurvy s pštrosím žaludkem a hroší kůží. Dvě třetiny preferují mumlavý styl, třetina žoviálně rozvláčný.
...všichni souhlasí, že oba kandidáti mají máslo na hlavě. Dvě třetiny souhlasí, že před svinstvem se mají zavírat oči, třetina preferuje aktivní účast na "ději".

...zapomněl jsem na něco? :wall:
Ty jsi nečetl, co se v tomhle vlákně psalo, že?
A tak v zásadě to shrnul, řekl bych :D až na pár očividných nadšenců (kde ten největší nadšenec je nějaký cizák bez práva volby) mi celý ten topic příjde jako debata o tom, kterého zkorumpovaného prevíta si vybrat.
.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

Jo, kokosák má pravdu!

Ne, kokosák je magor!

Neeee, kokosák je tajnej agent placenej ze Západu!

... když už se tak hezky dohaduju sám se sebou :D
PUF!
Locked