J.F.Payne wrote:A kdo tu analýzu psal? Proč tam není žádnej profesor, docent nebo doktorand podepsanej? Kde to má odkazy na zdroje? Nezdá se mi to jako práce Univerzity Karlovy - za tohle by u nás na fakultě trhali uši.
Jediné co jsem si z toho odnesl je to, že dřív nemohli volně manipulovat s majetkem, protože byl "napůl vázaný". Dnes po navrácení by teoreticky mohli všechno naráz prodat, což by dříve nešlo, nebo jen obtížně.
Takže - pokud mi bude patřit polnost, nebo lesy... vrátí mi v restituci několik hektarů lesa jako soukromé osobě a tak tedy budu moct les, kterej je mi stejně na prd prodat.
Pokud budu restituovat jako církev, tak musím pořád mít les, který mi bude naprd, protože už nemám pilu na kterou se restituce nebudou vztahovat, nemám už ani lidi kteří by uměli s lesem hospodařit a nemůžu ho ani prodat někomu kdo by s tím mohl něco užitečného dělat.
Mohl bych ho maximálně pronajmout?