Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Kiri »

leontynka wrote:
Sorrow wrote: ......
.......
DM by nam taky mohli utirat zadecky a delat papu, kucik udela system na dudliky a hrua do hry
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Krata »

jooo, pecka *zatleská* :lol:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
leontynka
Nováček
Posts: 5
Joined: 21:15 26. Mar 2008
Location: Karatha
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by leontynka »

*pokrčí rameny* když chcete mít kněze dobrého boha, co okrádá nevinné, loupí a bohovi to je fuk a každých 45 minut mu dá kouzla, aby se mohl naboostovat, pro mne za mne.

Mně to je šumák!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by DenGrasse »

Daanri wrote:Co sa tyka kultov a realii. No cirkev danych bohov v Karathe existuje, ma svoje zoskupenie a vsetko okolo. Kto chce si to moze zistit priamo v hre a vstupit medzi nich. Dane veci ako modlitby a ritualy su niektore popisane u danych bohov. Pokial chce niekto nieco viac, nech sa paci, ma volnu ruku a moze zacat tvorit, nech sa mi ozve na ICQ alebo rovno posle co vytvoril, skonzultujeme a pripadne upravime a uverejnime. A pokial niekto nieco chce a nechce sa mu tvorit, tak bohuzial bude musiet pockat kym to niekto vytvori. Tot cela vec.
no a je to jasné
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by kucik »

leontynka wrote:...
Podle me je to pravda. Takovehle veci proste nejdou podchytit globalne. Vzdycky se najde nekdo, kdo se proste vymyka a je potreba to brat individualne. S timhle se podle me proste nic nenadela.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Kiri »

leontynka wrote:......

Mně to je šumák!
tohle je moje oblibena halska :cry:

edit: no jenze stejne to DM nedokazou uhlidat, dyt se tohlle muze dit i mimo kleriky, akzdej uctiva nejakyho boha a stejne se chova uplne jinak, nez by si asi pan buh pral .... Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Zyga »

Kiri wrote: Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich :mrgreen:
co treba mnisi? :mrgreen: :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Kiri »

Zyga wrote:
Kiri wrote: Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich :mrgreen:
co treba mnisi? :mrgreen: :mrgreen:
no urcite ... doufam, ze ne :(
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Sorrow »

A sme u toho.Viz muj pripevek vyse 8)
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Theogil I »

Dobré ráno Všem po více než týdnu v Alpách.

Dopředu upozorňuju, že jsem hybnou rukou jednoho z kleriků na servru, to aby se někteří hned blbě neptali.

Modlit se ke svému bohovi na jím posvěcené půdě? ... špatý příklad pro trpaslíky a nesmysl ... já osobně chodím do Thalova chrámu na raní/večerní modlitbu (dokonce jsme si tam i s Žoržem pěkně popovídali) a to nemyslím tu meditační kvůli kouzlům, potkal jsem několik knězů co to takto dělají a několik co si za běhu mezi dungy kleknou na zem a odbydou si svoje. Co je správně nevím a nemohu soudit. Vůbec soudit ostatní a jejich pojetí klerika/mága/či čehokoli jiného mi přijde nesprávné. DM by měli posuzovat zda svou hrou ničí hru ostatním, či podvádí nebo porušuje pravidla, ale jak jsem pojal povolání "klerika" je spíše o pohedu na danou postavu. Nedokážu si představit, že za každým "zlodějem" uvidím jen lapku, grázla, špindíru a vyvrhela, protože do tohoto ultimativního pohledu se to snažíte neustále natlačit.

Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.

Můj názor: každé omezení/úprava likviduje zábavu a hratelnost a až to přeleze tu pověstnou mez nezůstane tu nikdo ... místo toho aby se řešili věci které dle průzkumu lidem citelně chybí řeší se tu s prominutím kraviny jež by nikomu nepomohli, pro nikoho by neudělali svět hratelnějším a zábavnějším, ale které by nastoprdů několik lidí vytočilo.

Tak jsem zpět má úcta T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Kiri »

Theogil I wrote: ....
Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.
.....

Tak jsem zpět má úcta T.
Beres to moc osobne, proti tvoji hre to urcite nema nic spolecneho, ale ty pravidla by se hodili. Urcite by si je radi precetli i nove prichozi hraci. Vcetne me :)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Theogil I »

Kiri wrote: Beres to moc osobne, proti tvoji hre to urcite nema nic spolecneho, ale ty pravidla by se hodili. Urcite by si je radi precetli i nove prichozi hraci. Vcetne me :)
Ahoj Kiri, osobně - hmm asi ano, stejně jako to osobně bral Ress, Sorrow, Monstera atd.. Člověk je potvora vztahovačna a jak se jedná o jeho požitky brání si je zuby nehty. :D Já jsem zastáncem toho, že pravidla by měla být nastavena dopředu a pak by se měla jen dodržovat/porušovat - a za to nést předem dané tresty. Změny za pochodu mi činí obtíže, špatně se adaptuji a s mým štěstím mě vždy skásnou - viz. třeba nápad - doufám že neprojde - zrušit sumony. To je pak pro kněze s doménou zvířata a jež si šetří na knihu povolání celkem podpásovka. A tak je to ze vším, mágům se závidí, že vybijou dungy a tak se začne upravovat a když ani to nepomůže začne se vymýšlet, že přítelíček "kterého si neváží" je vlastně skoro bug a že je na čase je zase trošku okleštit, klerik, že si zase naháže imky nazvedá si AB/AC/savy a celých deset minut z hodiny je k nezastavení, to že dalších 50min. je silně podprůměrný a pro družinu jen přítěží a nosičem lékáren to už nikdo nevidí. To že war na 6 lvl si chodí sólo medvědy a klerik na 10 se nedostane ani do poloviny to taky nechtějí vidět --- no a za těchto okolností je těžké se nad to povznést, nebrat to osobně, ale s nadhledem.
Last edited by Theogil I on 08:57 07. Apr 2008, edited 1 time in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Rejty »

Theogil I wrote:...
Tady je prostor pro debatu. Az se naka uprava objevi v oficialnim oznameni teamu, tak se teprve muzete zacit bat. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Theogil I »

Rejty wrote:
Theogil I wrote:...
Tady je prostor pro debatu. Az se naka uprava objevi v oficialnim oznameni teamu, tak se teprve muzete zacit bat. :wink:
Ahoj Rejty, jsem rád že tě vidím vlastně slyším no spíš, že jsi tu :lol: . Obavy mám, ale to pramení spíš ze špatných zkušeností a z toho, že jsem strašpytel. Debatovat se snažím, ale asi špatně tak to napíšu hodně jednoduše a ne na x-řádků jak jsem zvyklý.

Můj názor do debaty:
1.Další oklešťování a omezování jakýchkoli postav - NE
Odůvodnění: Dle mého by to omezilo již tak mizernou hratelnost jednotlivce, zábavnost a volnost v počínání. Což je podle mého také jedno z měřítek hodnocení servru.
2.Výhodnější mi přijde zaměřit se na věci jež dle názoru hráču chybí a jež by otupili hrany problému - který já vidím - loot, pobíhání, lovení atd. a to neustále dokola.
3.Nejen z RP je člověk živ
4.Stop unifikaci postav a charakterů - pokud je to vůle vedení (což je jejich výhradní právo) a bude se upravovat i tato stránka věci, pak jsem pro sepsání pravidel a postupů ať si každý může rozhodnout zda mu tento systém vyhovuje

Snad to bylo dost výstižné -- budu se těšit ve hře T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Post by Kiri »

Theogil I wrote:
Kiri wrote: ....)
....
Chapu presne jak to myslis/citis/vnimas, zazil sme to parkrat sam, proto sem se taky rozhodl pro min narocne povolani, ale bohuzel s temihle vecmi musis pocitat. Deli se, dejou se, dit se budou. Muzes jenom protestovat, stejne se najdou hraci, kteri jsou schopni hrat to lip a udelaj z ty postavy nicici masinu (Jen je zajimavy, ze se to bere jenom od novych postav, nikdo to neudela z jiz rozehranou postavou)...No a pokud chces hrat postavu podle sebe tak pak se nemuzes divit ze je slaba...Realita je tvrda
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Locked