DM by nam taky mohli utirat zadecky a delat papu, kucik udela system na dudliky a hrua do hryleontynka wrote:.......Sorrow wrote: ......
Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
jooo, pecka *zatleská* 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
*pokrčí rameny* když chcete mít kněze dobrého boha, co okrádá nevinné, loupí a bohovi to je fuk a každých 45 minut mu dá kouzla, aby se mohl naboostovat, pro mne za mne.
Mně to je šumák!
Mně to je šumák!
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
no a je to jasnéDaanri wrote:Co sa tyka kultov a realii. No cirkev danych bohov v Karathe existuje, ma svoje zoskupenie a vsetko okolo. Kto chce si to moze zistit priamo v hre a vstupit medzi nich. Dane veci ako modlitby a ritualy su niektore popisane u danych bohov. Pokial chce niekto nieco viac, nech sa paci, ma volnu ruku a moze zacat tvorit, nech sa mi ozve na ICQ alebo rovno posle co vytvoril, skonzultujeme a pripadne upravime a uverejnime. A pokial niekto nieco chce a nechce sa mu tvorit, tak bohuzial bude musiet pockat kym to niekto vytvori. Tot cela vec.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Podle me je to pravda. Takovehle veci proste nejdou podchytit globalne. Vzdycky se najde nekdo, kdo se proste vymyka a je potreba to brat individualne. S timhle se podle me proste nic nenadela.leontynka wrote:...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
tohle je moje oblibena halskaleontynka wrote:......
Mně to je šumák!
edit: no jenze stejne to DM nedokazou uhlidat, dyt se tohlle muze dit i mimo kleriky, akzdej uctiva nejakyho boha a stejne se chova uplne jinak, nez by si asi pan buh pral .... Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
co treba mnisi?Kiri wrote: Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
no urcite ... doufam, ze neZyga wrote:co treba mnisi?Kiri wrote: Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich![]()
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
A sme u toho.Viz muj pripevek vyse 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Dobré ráno Všem po více než týdnu v Alpách.
Dopředu upozorňuju, že jsem hybnou rukou jednoho z kleriků na servru, to aby se někteří hned blbě neptali.
Modlit se ke svému bohovi na jím posvěcené půdě? ... špatý příklad pro trpaslíky a nesmysl ... já osobně chodím do Thalova chrámu na raní/večerní modlitbu (dokonce jsme si tam i s Žoržem pěkně popovídali) a to nemyslím tu meditační kvůli kouzlům, potkal jsem několik knězů co to takto dělají a několik co si za běhu mezi dungy kleknou na zem a odbydou si svoje. Co je správně nevím a nemohu soudit. Vůbec soudit ostatní a jejich pojetí klerika/mága/či čehokoli jiného mi přijde nesprávné. DM by měli posuzovat zda svou hrou ničí hru ostatním, či podvádí nebo porušuje pravidla, ale jak jsem pojal povolání "klerika" je spíše o pohedu na danou postavu. Nedokážu si představit, že za každým "zlodějem" uvidím jen lapku, grázla, špindíru a vyvrhela, protože do tohoto ultimativního pohledu se to snažíte neustále natlačit.
Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.
Můj názor: každé omezení/úprava likviduje zábavu a hratelnost a až to přeleze tu pověstnou mez nezůstane tu nikdo ... místo toho aby se řešili věci které dle průzkumu lidem citelně chybí řeší se tu s prominutím kraviny jež by nikomu nepomohli, pro nikoho by neudělali svět hratelnějším a zábavnějším, ale které by nastoprdů několik lidí vytočilo.
Tak jsem zpět má úcta T.
Dopředu upozorňuju, že jsem hybnou rukou jednoho z kleriků na servru, to aby se někteří hned blbě neptali.
Modlit se ke svému bohovi na jím posvěcené půdě? ... špatý příklad pro trpaslíky a nesmysl ... já osobně chodím do Thalova chrámu na raní/večerní modlitbu (dokonce jsme si tam i s Žoržem pěkně popovídali) a to nemyslím tu meditační kvůli kouzlům, potkal jsem několik knězů co to takto dělají a několik co si za běhu mezi dungy kleknou na zem a odbydou si svoje. Co je správně nevím a nemohu soudit. Vůbec soudit ostatní a jejich pojetí klerika/mága/či čehokoli jiného mi přijde nesprávné. DM by měli posuzovat zda svou hrou ničí hru ostatním, či podvádí nebo porušuje pravidla, ale jak jsem pojal povolání "klerika" je spíše o pohedu na danou postavu. Nedokážu si představit, že za každým "zlodějem" uvidím jen lapku, grázla, špindíru a vyvrhela, protože do tohoto ultimativního pohledu se to snažíte neustále natlačit.
Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.
Můj názor: každé omezení/úprava likviduje zábavu a hratelnost a až to přeleze tu pověstnou mez nezůstane tu nikdo ... místo toho aby se řešili věci které dle průzkumu lidem citelně chybí řeší se tu s prominutím kraviny jež by nikomu nepomohli, pro nikoho by neudělali svět hratelnějším a zábavnějším, ale které by nastoprdů několik lidí vytočilo.
Tak jsem zpět má úcta T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Beres to moc osobne, proti tvoji hre to urcite nema nic spolecneho, ale ty pravidla by se hodili. Urcite by si je radi precetli i nove prichozi hraci. Vcetne meTheogil I wrote: ....
Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.
.....
Tak jsem zpět má úcta T.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Ahoj Kiri, osobně - hmm asi ano, stejně jako to osobně bral Ress, Sorrow, Monstera atd.. Člověk je potvora vztahovačna a jak se jedná o jeho požitky brání si je zuby nehty.Kiri wrote: Beres to moc osobne, proti tvoji hre to urcite nema nic spolecneho, ale ty pravidla by se hodili. Urcite by si je radi precetli i nove prichozi hraci. Vcetne me
Last edited by Theogil I on 08:57 07. Apr 2008, edited 1 time in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Tady je prostor pro debatu. Az se naka uprava objevi v oficialnim oznameni teamu, tak se teprve muzete zacit bat.Theogil I wrote:...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Ahoj Rejty, jsem rád že tě vidím vlastně slyším no spíš, že jsi tuRejty wrote:Tady je prostor pro debatu. Az se naka uprava objevi v oficialnim oznameni teamu, tak se teprve muzete zacit bat.Theogil I wrote:...
Můj názor do debaty:
1.Další oklešťování a omezování jakýchkoli postav - NE
Odůvodnění: Dle mého by to omezilo již tak mizernou hratelnost jednotlivce, zábavnost a volnost v počínání. Což je podle mého také jedno z měřítek hodnocení servru.
2.Výhodnější mi přijde zaměřit se na věci jež dle názoru hráču chybí a jež by otupili hrany problému - který já vidím - loot, pobíhání, lovení atd. a to neustále dokola.
3.Nejen z RP je člověk živ
4.Stop unifikaci postav a charakterů - pokud je to vůle vedení (což je jejich výhradní právo) a bude se upravovat i tato stránka věci, pak jsem pro sepsání pravidel a postupů ať si každý může rozhodnout zda mu tento systém vyhovuje
Snad to bylo dost výstižné -- budu se těšit ve hře T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Chapu presne jak to myslis/citis/vnimas, zazil sme to parkrat sam, proto sem se taky rozhodl pro min narocne povolani, ale bohuzel s temihle vecmi musis pocitat. Deli se, dejou se, dit se budou. Muzes jenom protestovat, stejne se najdou hraci, kteri jsou schopni hrat to lip a udelaj z ty postavy nicici masinu (Jen je zajimavy, ze se to bere jenom od novych postav, nikdo to neudela z jiz rozehranou postavou)...No a pokud chces hrat postavu podle sebe tak pak se nemuzes divit ze je slaba...Realita je tvrdaTheogil I wrote:....Kiri wrote: ....)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe