Opilost
Opilost
Dnes po restartu ve 2.00 jsem se pripojila do hry a najednou se mi obevila hlaska "uz skoro nic necitis "
a za chvilku "nadvlada nad telem je ta tam" Laura byla opila aniz by neco pila
Takova opicka zadarmo
Jediny co mi vadi ze sni nemuzu jit ani do mesta neustale se mi vali po zemi nebo se vsleka
Prosim kouknete se nato
Dekuji i za chudinku (ne)opilou Lauru 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Jo, to bylo prepsani v skriptu opilosti/najezenosti, ktere se projevilo ted pri oprave
, zkuste se vyspat
. Nastaveno v databazi tak, aby vetsinu populace tahle chyba v matrixu minula
.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.