Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

J.F.Payne wrote:
Úplatek - poskytl protislužbu, abychom byli přesní. A nebylo to za "urychlené vyřízení", přecijen nepodplácel soudce, ale za "urychlení vyřízení". Ne, že by ho to teda omlouvalo.
Co se tunelování Becherovky týká, vlastnil tam 20% akcií. A tak mě napadá.... proč by někdo zatraceně tuneloval vlastní podnik? Mimochodem, tunelování je něco jiného...
Všimni se, že ať byl kdekoliv, měly k sobě ony strany ideologicky blízko. Pokud chceš zůstat v politice a strana se rozpadne (ODA, Unie Svobody...) proč bys nemohl jít jinam?
Abych k tomu dodal, co jsem slyšel z úst KS v jedné debatě.
Údajně šlo záměry pozemků, kdy za ním přišel úředník s tím, že se mu nějak ztratil šanon s jeho dokumenty a že pokud mu KS prodá pozemek, tak se šanon zase zázračně najde. Takže asi takový to prý byl úplatek.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

J.F.Payne wrote:http://zpravy.idnes.cz/komentar-stefana-hriba-k-prezidentske-volbe-fz4-/zahranicni.aspx?c=A130123_163511_zahranicni_wlk
Ha, lžidnes sama sobě maže chleba ze sesterského portálu! *slzí smíchy*

Code: Select all

...brati Česi, Vy dediči veľkých kráľov, Komenského, Masaryka, Patočku a Havla...
...rozuměj, potomci vrahů (Přemyslovci :lol: ), (edit: původně sem napsal katolického, to by mi J.A.K. asi neodpustil) evangelického kněze, teroristy a zrádce RU státu, Patočkou hádám myslí toho filozofa (dílo neznám, prostě jsme potomci neznámého filozofa :mrgreen: ) a pravdo-lásko-mila-nevidím-co-se-kolem-děje.
kokosak wrote:Ono to vypadá, že ho budeš dokonce i volit :D
Já nevím - páteř mi říká - volba menšího zla je pořád volba zla. Ani jeden kandidát v mých očích rozhodně "dobro" nereprezentuje. Jednoho volit příčetný nemůžu a druhýho střízlivý nechci :wall: .
Z lidského (rozuměj, z pohledu snobského skeptika :lol: ) hlediska se mi líbí víc kníža Karel. Má prachy, vzdělání a občas jezdí na konference (Zeman má to samý jen v menším a ty konference nejsou na mezinárodní úrovni, ale takové "komornější" :D až zákulisní :roll: ). Zda na konference kníže jezdí za kanonfutr nebo za hráče, není (podle mě) ve výsledku důležité. Můj tip je, že jezdí za kanonfutr.
Nedělám si iluze, že "jemu" vyčítané konference (Bil..., Tri...) se liší od těch na které jezdím já (bože jak rád bych se pletl :lol: :lol: :lol: ). Narážím na to, že konference, jak mám s nimi zkušenosti, se pořádají, aby se sešli Hráči (kteří bokem dohadují "kšefty" a určují, kam potečou prachy) a Kanónfutr (kteří jezdí za chlebíčky nebo, nedejbože :mrgreen: , za příspěvky svých kolegů).

Když na to přijde, umí se Karel opřít (a i neslušně :roll: ) do oponenta (to umí Zeman taky, jen kníža nedosahuje jeho kvantity, kvalitu se neodvážím hodnotit).

Z pozice "velkého" pracháče si může dovolit charitu (a filantropii) a taky ji dělá. To beru spíš jako samozřejmnost. Kdyby to v jeho pozici nedělal, tak si akorát připíše záporný body.

Vzdělání utrpěl a oceňuju, že když školu nedodělal v normálním termínu (aka ve studentských letech), už si ji dodatečně nedodělával někde v Plzni za pár grošů. Škoda, že ho logopedi nedokázali srovnat do lajny (mumlání za repre nepovažuju). Btw - Zemanův zjev a vzhled není taky nic extra. Kníža pak navíc vzhledem ke kruhům, kde se pohybuje (aka aristokrat), tak musí mít vědět/vidět, odkud a kam tečou světové pramínky moci. Zeman má tohle okoučovaný jen v našem českém rybníčku-bahňáčku.

Mno a "pomluvy" na téma Karel vs chování k členům vlastní strany občas zaznívající z bývalých stran, kterými prošel (například Zelení :D a akce Radar) se dají odmávat jako chmýří (btw - za svůj postoj k Radaru a za to co předvedl, aby ho tu prosadil si u mě kladný body nezískal) tváří proti tomu co předváděl v rámci udržení moci Miloš, ať už ve vlastní straně nebo v koalici s Klausem (Opoziční smlouva, tunely).

Pokud kníža někde, někoho a snad uplatil je v tomhle správně-právním marastu odmávnutelným. Ovšem, že oficiálně prohlásil (snad se nepletu, nechci to hledat), že některé "úplatky" jsou v pořádku (myslím že tam používal příměr k manželce vs prostituky, kdy jedný se platí, druhé se dává dárek) při srovnání se Zemanem, který přímo tuhle politiku podporoval svojí stranou a státním aparátem se nedá srovnávat.

To co v posledncích dnech předvádí jednotlivé volební štáby a novinářské vonuce (ať už z "donucení" nebo...a to je strašnější...z blbosti podpořené pocitem pácháním vyššího dobra) se snažím (více/čiméně (ne)úspěšně filtrovat, ignorovat a ptát se - proč je ten který kandidát prezentován právě takhle? Slovy "klasika" z Pelíšků: "Komu tím prospěješ?"
Sumasumárum. Karel vede, ale kua...FURT JE TO ZLO.

P.S.
EU a ekonomie - opravdu si lidi myslíte, že EU v jakékoli podobě dokáže konkurovat velko-otrokářským(!!!) společnostem z Asie a Jižní Ameriky při zachování jejího benevolentního multikulti směřování, kdy k tomu sama sebe čímdáltímvíc rdousí na vlastních střevech bující byrokracie (nedávno jsem viděl sečteno a podtrženo, co obnáší akce "pomazánkové máslo" (to jde hodně mimo nás, v tom si vaří prachy překladatelé (do bambilionu jazyků, které patří do EU a které do toho z nějakýho titulu mají kecat) a právnící), k tomu přihodím akci "žárovky" (tuhle akci jsem nepochopil dodneška), akci "rum"? Zvlášť za skutečnosti, že Asijci si na férovku ukradnou jakoukoli technologii, kteoru potřebujou a otočí ji do vlastního vývoje?
Btw - to překladání do jazyků jednotlivých národů je neuvěřitelná věc. Už jistý bělovlasý stařík Yahve nám odkázal, že Babylón není ta pravá cesta, ale Evropani se rozhodli mu plivnout do ksichtu a říci a najust to dáme :wall: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Volby

Post by Prasokralik »

kníža nepoznal hymnu státu, o jehož prezidentský post se uchází
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

KaTo wrote:k tomu přihodím akci "žárovky" (tuhle akci jsem nepochopil dodneška), akci "rum"?
Vicemene udrzeni ekonomiky Nemecka (vetrniky) a dalsich (vyrobci zarovek) nad vodou... ale je to na dluh budoucnosti
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Prasokralik wrote:kníža nepoznal hymnu státu, o jehož prezidentský post se uchází
...hele, nesuď, abys nebyl souzen! :twisted:
Jednou budeš v 75ti vděčnej za to, že poznáš dveře od koupelny a kuchyně a budeš si (aspoň matně) pamatovat rozdíl mezi ledničkou a pračkou...včetně toho v který místnosti se který z těch dvou předmětů (asi) nachází...!
Nějaká přiblbá melodie kdovíjaký vykopávky ti bude taky srdečně u... :twisted: :lol: :lol: :lol: *mávne rukou a vyčurá se do spíže*
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

KaTo wrote:
Prasokralik wrote:kníža nepoznal hymnu státu, o jehož prezidentský post se uchází
...hele, nesuď, abys nebyl souzen! :twisted:
Jednou budeš v 75ti vděčnej za to, že poznáš dveře od koupelny a kuchyně a budeš si (aspoň matně) pamatovat rozdíl mezi ledničkou a pračkou...včetně toho v který místnosti se který z těch dvou předmětů (asi) nachází...!
Nějaká přiblbá melodie kdovíjaký vykopávky ti bude taky srdečně u... :twisted: :lol: :lol: :lol: *mávne rukou a vyčurá se do spíže*
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Volby

Post by Prasokralik »

KaTo wrote:
Prasokralik wrote:kníža nepoznal hymnu státu, o jehož prezidentský post se uchází
...hele, nesuď, abys nebyl souzen! :twisted:
Jednou budeš v 75ti vděčnej za to, že poznáš dveře od koupelny a kuchyně a budeš si (aspoň matně) pamatovat rozdíl mezi ledničkou a pračkou...včetně toho v který místnosti se který z těch dvou předmětů (asi) nachází...!
Nějaká přiblbá melodie kdovíjaký vykopávky ti bude taky srdečně u... :twisted: :lol: :lol: :lol: *mávne rukou a vyčurá se do spíže*
což mě přivádí k druhé věci... jak může někdo, kdo si není jistý, jestli s ním stáří sekne zítra nebo až pozítří, kandidovat na takovouhle funkci?

teda může... spíš mne zaráží, že ho někdo může volit
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Volby

Post by pavad »

KaTo wrote:Jednou budeš v 75ti vděčnej za to, že poznáš dveře od koupelny a kuchyně a budeš si (aspoň matně) pamatovat rozdíl mezi ledničkou a pračkou...včetně toho v který místnosti se který z těch dvou předmětů (asi) nachází...!
Nějaká přiblbá melodie kdovíjaký vykopávky ti bude taky srdečně u... :twisted: :lol: :lol: :lol: *mávne rukou a vyčurá se do spíže*
KaTo, nemusis porad psat o svych vlastnich zivotnich zkusenostech! :mrgreen:
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Prasokralik wrote:teda může... spíš mne zaráží, že ho někdo může volit
Tak na to mám teorii...ti kdo si tam Karla přejí (a nemyslím tím slečny s plackami "Volím Karla", ty jsou jen důsledek toho hegeše z kterýho je prezident vybírán) očividně odhalili nějaký nekromantský postup, kdy dokážou udržet při zdání života jakoukoli mrtvolu. Takže dotyčným je srdečně jedno, jestli jim Karel půjde na ruku živý nebo "nemrtvý". Hlavně když udrží tužku a podepíše bez velkých cirátů co mu podají (//konec trollingu// ...a to Karel bohužel :cry: podepíše). Mno a všichni jeho voliči to vědí! Takže se předčasného...jak říkají indiáni..."dlouhého spánku" u Karla nebojí! :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Prasokralik wrote: což mě přivádí k druhé věci... jak může někdo, kdo si není jistý, jestli s ním stáří sekne zítra nebo až pozítří, kandidovat na takovouhle funkci?

teda může... spíš mne zaráží, že ho někdo může volit
To mě nějak moc netrápí. Kdyžuž tam bude někdo sedět, tak už ho doktoři naživu, nebo aspoň v zombie stavu udržej. Přinej(horším/lepším) bude stejná show za pět a nikoliv za deset let. A nebo i dřív.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Volby

Post by Žorž »

Hele, zase ještě jeden pokus na vážnou notičku, protože mně docela záleží na tom, v jaký společenský atmosféře strávím mládí (a jeslti země přikývne na lži a nenávisti). Všemu trollstvu navzdory, přestává to býti prdel a riskujeme hodně hodně moc.

Neboli pro ty, kteří tvrdí, jak je to to samý a ani nevědí, jestli k volbám jo nebo ne a tak, přidávám další jasný názor. Neboť jsem příliš líný znova a dokola jej zde obhajovat sám:

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/t ... emid=18912
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Volby

Post by Prasokralik »

Hezky napsáno, ale obávám se, že vzhledem k tomu, co nám tam zůstalo na výběr, jsem už stejně tka nějak prohráli. Apelovat na to, aby šli lidé volit, se mělo mnohem razantněji už v prvním kole. Ono 40% hlasů které nepadly nikomu není málo.

Za mě není vhodný kandidát ani jeden a je mi jedno který tam bude. Ať si to klidně rozhodne jeden volič, pokud zbytek národa volit nepůjde.

První kolo byly volby. Druhé už je jen udílení medajle pro lepšího paraolympionika.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Volby

Post by Žorž »

Tak v tom případě ještě jinak. Podívejme se na to z úplně jiného hlediska - volte Karla, odejde Klaus!

I když na Hradě nesnesete jak Zemana, tak Schwarzenberga (což nechápu, ale budiž), ani jednomu nezamezíte - ale obohatíte české země o nepřítomnost Václava Klause, bude-li zvolen kníže! To už je dostatečný důvod, ne?

Viz http://www.lidovky.cz/klaus-uvazuje-o-e ... n_domov_sm
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

No jo, Žorži, ale věř Klausovi. Už i děti v USA o něm pochybujou jen co dorostou puberty. A to ho tam maj dokonce za svatýho.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Volby

Post by Prasokralik »

Stejně rakušáka volit nebudu, vychování nevychování... stále rakušák a ne čech.

Co se týká Klause, dokud nás nevyjebal všechny svou amnestií, neměl jsem s ním problém. byl to euroskeptik, kterého jsme potřebovali. Navíc tahle sms... nevěřím, že by dostál tomu co tam píše.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked