Jinak to vzájemné rýpaní do sebe si strčte do řiti. Chcete víc hráčů, ale tímhle stylem to asi nepůjde
Zamyšlení nad NWN a Thalií
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Nevím jaký by mělo smysl odstraňovat pixii. Dle mě by stačilo zvýšit TO pastí a zámků a dát do craftů a obchodů víc věcí na odemykání a odstranění pastí. Ale tak to je fuk. Vám se nelíbí nic
Jinak to vzájemné rýpaní do sebe si strčte do řiti. Chcete víc hráčů, ale tímhle stylem to asi nepůjde
Jinak to vzájemné rýpaní do sebe si strčte do řiti. Chcete víc hráčů, ale tímhle stylem to asi nepůjde
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
O odstraňování pixie jsem nic nepsal. Bohatě by stačilo předělat pixie tak, aby zlodějské skilly měla +1 za každé dva levely třeba. Tedy měla by své schopnosti, ale ne na úrovni zloděje.-RoF- wrote:Nevím jaký by mělo smysl odstraňovat pixii. Dle mě by stačilo zvýšit TO pastí a zámků a dát do craftů a obchodů víc věcí na odemykání a odstranění pastí. Ale tak to je fuk. Vám se nelíbí nic![]()
Předělávat kvůli pixie všechny zámky a pasti a udělat zloděje závislé na craftu mi připadá zbytečné. Samozřejmě tím neříkám, že by se věci na odemykání a odstraňování pastí neměly do kraftu přidat. Jen to není dobré jako řešení pixie. Řešením pixie je úprava pixie.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Otázka jestli by to šlo, ale to je spíš na WB.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
-RoF- wrote:Nevím jaký by mělo smysl odstraňovat pixii. Dle mě by stačilo zvýšit TO pastí a zámků a dát do craftů a obchodů víc věcí na odemykání a odstranění pastí. Ale tak to je fuk. Vám se nelíbí nic![]()
Jinak to vzájemné rýpaní do sebe si strčte do řiti. Chcete víc hráčů, ale tímhle stylem to asi nepůjde
Pixie překonává casto svu dovednsotí zloděje, zvyšování TO by byla spíš šílensot, děsně náročné na WB atd..... to je jako najmout si černocha, který by si najal černošskou babičku, aby najala chlápka, co má dbátko a ten by vás podrbal na zadku.
Určitě se přikláním k řešení damiána + vůbec bych neměl problém, aby přítelíčci fungovali zcela jinak. (vybereš si přítelíčka a pokud by byl aktivní, tak by něco dělal, dával by bonus do nějakého skillu, +1 do nějakého zachranného hodu atd, byl výbornej spotter)
Za rýpání se omlouvám, Nalkanar je hroznej, ale z testů v aréně třeba vím, že zaklínač vůbec není špatnej, jen to musís umět, více blesků a dmg by jej proměnila v monstrum.
1. Opakuji a souhlasím summoni jsou nastaveni špatně, postih za xp je strašlivý, potvůrky jsou od určitého lvl nanic, mág není řešen idálně, ale v partě se tento rozdíl snadno smyje.
2. Alchymie je doted vlemi obtížně dispellnutelná, nevím proč, ale prostě drží lépe než jiné věci. Alchymii bych neničil, neni až tak strašná.
PS: rofe, tvůj návrh na itemy by zanmenal bohužel jediné - do lvl 20 moc jsi npoužitelnej, protože nemáš na itemy. Zámky maj být odemykatelné na lvl , kdy do toho dungu můžeš, ne aby jsi je pak lootil 12 lvl, protože jsi na 30 lvl dodělal výbavu.
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Tak to pak chápu. Jsem si relaxačního hráče představoval víc jako KaTa, který byl schopný dát každý večer dvě až čtyři hodinky jak nic.Theogil I wrote:...Denně v průměru mohu hře věnovat 60 - 90 min..
Na případnou otázku proč jsem nikdy neměl postavu na vyšším lvl odpovím dopředu - z 99% život mé postavičky na epickém (nebo těsně pod ním) lvl končí serií 1 - 3 smrtí, ...
.
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Netvrdil bych, že pixie nahradí zloděje. Vyvoláte ji jen jednou za meditaci, není v tom tak dobrá, nedokáže past nezničit a znovu pak položit, v boji je k ničemu a ubírá partě expy, pokud se nemýlím tak zloděj možná zvládá odstraňování pastí z hidu - pixie žádný hide co za něco stojí nemá.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Přes rozhovor se dá odvolat a zase vyvolat několikrát za meditaci ne?Caehan wrote:Netvrdil bych, že pixie nahradí zloděje. Vyvoláte ji jen jednou za meditaci, není v tom tak dobrá, nedokáže past nezničit a znovu pak položit, v boji je k ničemu a ubírá partě expy, pokud se nemýlím tak zloděj možná zvládá odstraňování pastí z hidu - pixie žádný hide co za něco stojí nemá.
Pokud se nepletu, tak víla může kouzlit vylepšenou invis.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
1. Vílu lze přes dialog povolávat a odvolávat neomezeně.
2. Víla si umí seslat improved invis
3. Aby šla vyvolávat, nesmí chcípnout, takže po odstranění pastí ji odvoláte.
Víla je daleko silnější než zlodej, protože má k sobě k ruce zaklínače nebo mága, tedy je to instatní namka dva v jednom.
2. Víla si umí seslat improved invis
3. Aby šla vyvolávat, nesmí chcípnout, takže po odstranění pastí ji odvoláte.
Víla je daleko silnější než zlodej, protože má k sobě k ruce zaklínače nebo mága, tedy je to instatní namka dva v jednom.
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Dodatek: víla je silná i v tom, že na výpravě nedostává podíl, několikrát jsem vyvolal Jessinku během rozděování kořisti a Jessinka se postaila vedle Jessicy s tím, že chce podíl jako každý člen výpravy. V nejlepším ji bylo doporučeno, že půlka podílu Jessicy je její, že se stejne jen flákaly obě:).
Zkuste řící PC zlodějovi, kterej se klepe hrůzou za každym rohem, že zemře v dungu, že na konci nemá nárok na odměnu, protože byl marnej - to by zlodej na dex byl.
Něco jiného je silový zlodej s thormem/warem na devast, ale ten nemá větsinou místo zámky a pasti, takže to vlastne není klasický zloděj.
Zkuste řící PC zlodějovi, kterej se klepe hrůzou za každym rohem, že zemře v dungu, že na konci nemá nárok na odměnu, protože byl marnej - to by zlodej na dex byl.
Něco jiného je silový zlodej s thormem/warem na devast, ale ten nemá větsinou místo zámky a pasti, takže to vlastne není klasický zloděj.
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Já jsem proti přidávání víly. Resp. pokud by se přidala tak né v stavajícím nastavení, neměla by nahrazovat zloděje. Naopak bych mágovi upravil kouzlo zaklep a najdi pasti....
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Vícekrát opakovaná blbost se stává pravdou, jak vidím. Jo, systémově to umí, ale nevyberete si, kdy to použije. Pokud totiž ovládáte vílu přímo, je nevyspalá a to kouzlo ji pokaždé selže.Krysak wrote: 2.Víla si umí seslat improved invis
To o tom odvolávání přes dialog nevím! To je super!
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Já si improved invis s mou vílou kouzlím.Caehan wrote:Vícekrát opakovaná blbost se stává pravdou, jak vidím. Jo, systémově to umí, ale nevyberete si, kdy to použije. Pokud totiž ovládáte vílu přímo, je nevyspalá a to kouzlo ji pokaždé selže.Krysak wrote: 2.Víla si umí seslat improved invis
To o tom odvolávání přes dialog nevím! To je super!
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Btw - DEXař do dungu je skvělej. Cestou prošlápne polovinu pastí, které jsou "pod texturou" (výborná věc z hlediska RP, protože systémově by ty pasti viděl, jen...jaksi...na monitoru vidět nejsou). Postavíte ho nakonec lokace a vylákáte bosse. Boss se vykašle na naboostované WMko, naboostovaného barda, mága a vrhne se na zloděje přes celou lokaci, ignorujíc příležitostňáky, (pokusy o) sražení. Prostě běží, ač na něm "visí" celá parta. Téměř mrtev pak doběhne k zlodějovi, dá ho na jeden kritičák za 120 a vzápětí umře dobit zbytkem party. Celá parta jásá - full of win
(až na zloděje
, of course). Jo a jak píšete - poklad pak otevře mág s vílou
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Takže to Caehane znamená, že musíš spát s vílou.Krysak wrote:Já si improved invis s mou vílou kouzlím.Caehan wrote:Vícekrát opakovaná blbost se stává pravdou, jak vidím. Jo, systémově to umí, ale nevyberete si, kdy to použije. Pokud totiž ovládáte vílu přímo, je nevyspalá a to kouzlo ji pokaždé selže.Krysak wrote: 2.Víla si umí seslat improved invis
To o tom odvolávání přes dialog nevím! To je super!
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Abysme se vratili k tematu. Casto je tu vzpominany dlouhy cas mezi resty. Tenhle cas jsme nastrelili v dobe pred cca 6ti lety a v te dobe nejake epicke levely nebylo potreba resit.
Obdobne jako postihy za smrt, by asi tady bylo na miste prehodnotit ten vypocet. Prinejmensim tak, aby nebyl linearni.
Obdobne jako postihy za smrt, by asi tady bylo na miste prehodnotit ten vypocet. Prinejmensim tak, aby nebyl linearni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.