To je zase k nastavení světa. Chce tým "podporovat" krafterství jako věc nutnou nebo má být krafterství jen "koníček".Barbar321 wrote:To by ti nejspíš řekli ti, kteří zoufae nutně potřebujou novou výbavu pro svou novou postavičkuAulus wrote:... jaký přínos pro modul má hráč, který sice hraje stále, ale 99% procent času tráví nad craftem v dílně...
Protože kdyby v krámech byly k mání předměty v dostupné cenové relaci, řekněme jen o 10-20% dráž než vyrobí krafter, tak nebude taková potřeba krafterů...a ušetříš čas za práci v dílně
A to mi připomíná - jaký je vlastně smysl 90% věcí u Překupníka? Je to jen OOC ukázka toho, čím vším je zaplněný nějaký HAK soubor nebo si někdo myslí, že ty věci vztažené k ceně(!!) jsou užitečné?